Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 1. 2021 11:27

Včera ráno odeslány splátky kreditek HB z RB a dosud zaúčtovány nejsou, splácejte raději s předstihem, je konec měsíce.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 28. 1. 2021 12:24

já to mám naprosto stejné, jen jsem včera posílal splátku z Air a taky zatím nic...
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jisy 28. 1. 2021 13:17

U mne stále vše v naprostém pořádku, včetně nastavení výpisů, pojmenování KK i připsání splátek. Myslím, že žádné souvislosti s ničím - jak tu zaznělo výše - nebudou. Prostě to brutálně spadlo asi kvůli sw úpravám, někdo měl smolíka a někdo ne ...
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 1. 2021 13:27

Posílat splátku v době kdy dělají údržbu systémů se už v minulosti opakovaně ukázalo jako ne příliš vhodné. Když jim laděné systémy zlobí, tak auto připsání splátky také zpravidla nejde a může trvat o 2-3 dny déle ("ruční" zpracování tak jako když teď mnohým ladili kreditku co se neukazovala či byla bez historie).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 1. 2021 13:42

Manželka si nyní také vracela výpisy zpět na elektronické ze systémem přestavených výpisů na výpisy poštou během odstávky.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 1. 2021 13:58

Je dost možné, že ta forma výpisů by se vám kterých se to dotklo zpět na elektronickou opravila během pár dní "sama". To je podobné, jako když na přelomu roku už několikrát zlobila forma slevy (výběry z ATM či bonus 150 Kč), také tam mnohým na zlomu roku naskočily bankomaty a pak se to opravilo. Jejich systémy jsou v tomto velmi...ehm...variabilní :D
Ale pravda, kdo nečekal a změnil na elektronické ručně sám, jistě chybu neudělal, zvlášť když konec měsíce je za dveřmi - ostatní by ale pak neměli mít problém těch 50 Kč za papírový výpis úspěšně reklamovat.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 28. 1. 2021 15:14

Splátka po 3 dnech připsána. Výpisy přenastaveny zpět. Jako fakt bezva ústav, tohle..
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 28. 1. 2021 15:24

Oni ani nedokáží zpracovat dokumentaci tak, jak člověk žádá. Akce nákup v Datartu na splátky bez úroků, žádáno o úvěr bez pojištění. Ve smlouvě překvapivě napsáno s pojištěním. Píšu na klientské centrum, aby to pojištění zrušili (dřív to udělali bez problémů). Prý mám napsat obchodníkovi... Tak jsem obchodníkovi napsal, že objednávku stornuji a mají po žížalkách.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 1. 2021 15:58

Raději si zkontrolujte nastavení výpisů nejen u kreditek, ale i u BÚ a SÚ, i tam je možno zasílat poštou.
;-)
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 1. 2021 16:20

už jsem si to i měnil, ale dnes to zaboha nemůžu najít! kde se pls nastavuje?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 28. 1. 2021 18:12

Menu Produkty

Účty zůstaly elektronicky, kreditka se změnila na poštou.

Jo a dnes dopoledne poslána splátka a je již zaúčtována.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 28. 1. 2021 18:27

hgfdsa píše:Raději si zkontrolujte nastavení výpisů nejen u kreditek, ale i u BÚ a SÚ, i tam je možno zasílat poštou.
;-)

Dik, samo cele rozdrbane, to je ale parodie na banku.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwerta 28. 1. 2021 18:40

Teď prozměnu nechodí SMS.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 1. 2021 19:37

MirekM. píše:KK máme naštěstí přeplaceny, zkušebně jsem poslal na kartu menší obnos.

"Menší obnos" odeslaný včera v podvečer (s včerejším datem odeslání) je již na karetním účtu dokonce zaúčtován.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 28. 1. 2021 21:40

Já posílal splátku dnes dopoledne z airbank a večer už je zaúčtována
gman
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka