Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 2. 2021 17:34

Pro jistotu posílám peníze nejdřív na běžný účet v Hello a teprve z toho posílám splátku na kreditku.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 2. 2021 18:02

no mám pocit, že tu někdo říkal, že kreditní účty mají vedené snad u Unicredit ?? To by pak tvůj postup postrádal smysl. Není to pak převod v rámci banky.
V profilu promo AliExpress US $19, Twisto 300+Premium, RB 300Kč, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 2. 2021 18:04

Já tedy také splácím raději ze spořáku HB. Přijde mi, že se to tam jistě zaúčtuje ten den.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 2. 2021 18:58

A1rh- píše:no mám pocit, že tu někdo říkal, že kreditní účty mají vedené snad u Unicredit ?? To by pak tvůj postup postrádal smysl. Není to pak převod v rámci banky.

Kreditní účty jsou u Hello Bank...

9019013355/3050
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 25. 2. 2021 19:03

Když budu chtít zrušit účet kvůli nesouhlasu, musí se to učinit nějakým tím jejich podepsaným naskenovaným formulářem, nebo to jde i čistě zprávou v IB? (nemám tlačiareň)
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 2. 2021 19:20

rukou psaný dopis odeslaný na obyčejný mail, ten mají nejraději :-) jen pozor na doménu, není hello jako hallo :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 26. 2. 2021 09:58

minarjo píše:Ne, gbit zdvojené a nezaúčtované vratky z počátku ledna i počátku února stále v HB appce/IB "hnijí" a navyšují zůstatek. Dle mého jejich IT s něčím takovým u vratek nepočítalo (že nemusí být zaúčtovány, narozdíl od blokací) a nemají auto mazání nezaúčtovaných vratek po X dnech v IB/SB zkrátka implementováno. Přitom jejich interní systémy tyto nezaúčtované částky zcela správně ignorují. Například mi přišla před pár dny SMS, kolik mohu na kreditce utratit (občas to posílají, asi aby podpořili placení) a tam v SMS byla částka bez těchto nezaúčtovaných vratek, stejně jako na výpisu. Jde tedy fakt o problém asi jen u IB a appky v SW implementaci mazání.

Dnes mi konečně zdvojené vratky zmizely.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 2. 2021 10:21

Taky zmizelo.

Mimochodem, platba z AB odeslaná včera večer dnes před 8. ráno zaúčtovaná. :shock:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 26. 2. 2021 10:41

L - Core píše:Dnes jsem posílal splátku KK z ČSOB, věřím že nejpozději zítra tam bude.

Ja se zapomnel a poslal jsem az dnes rano. Myslim, ze se to stihne.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 2. 2021 11:04

No jo. Taky mi zmizely, ale jedna z 21.2. tam pořád ještě visí, takže to vypadá spíš na nějaké čištění backlogu než na vyřešení problému. I když... Třeba tam bude nějaké časové omezení na ty nezaúčtované a to bude logicky víc než pár dnů.
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 26. 2. 2021 11:37

Podařilo se někomu zrušení běžného účtu a + debetky přes datovku?
kamil2268
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 2. 2021 11:53

Formulář.

Vyplnit, podepsat, naskenovat/nafotit, přiložit fotky občanky, poslat emailem.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 2. 2021 15:44

Evidentně museli nezaúčtované vratky smazat nějak ručně, protože já tam měl cca 6ks z 1.-3.1. a podobný počet z prvních dnů února. Do včera všechny nesmazané, dnes vše pryč a zůstatek sedí. Tedy žádné automatické mazání po X dnech, to by se mi projevilo postupně, ne takto naráz. Uvidíme dále, jak to budou řešit (pokud Curve ještě ten britsko-litevský problém zdvojení vratek nevyřešila).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamil2268 26. 2. 2021 17:21

Výpověď jsem poslal datovkou s podepsaným PDF, pak poreferuju.
kamil2268
Návštěvník

Odeslat příspěvekod L - Core 26. 2. 2021 17:22

Hm, jak tu někdo po snížení úroků od 1.5.2021 zvažoval převod k mBank, tak ti od 3.5.2021 snižují úrok z 0,9 na 0,4%.
L - Core
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka