Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bufalobil1 26. 11. 2021 11:35

Vidím to stejně. Nic lepšího není. A občas v zahraniči využiji.
https://www.mesec.cz/clanky/kurzy-plate ... lene-2021/

Tedy pokud nezavedou placení paušálu tak jak mám u KK Raiffeisenky (byývalá Citi) kde 50 za měsíc.
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2021 12:02

tak držet jen kvůli kurzům, pro někoho kdo nemá alternativu proč ne, ale kombinace CRV, Revolut a mKarta svět to jistě nahradí / Mototechnu si samozřejmě nechám, druhou (běžnou KK) v prosinci ruším ...
Naposledy upravil ROlda78 dne 26. 11. 2021 12:03, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2021 12:03

ROlda78 píše: ... ale podmínkou bývalo nemít jinou KK od HB!


Mám pocit, že to býval jen technický/systémový problém, který pak odladili. Myslím, že platí jen to, že jde jedna čistá HB a jedna cobrandová.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 26. 11. 2021 12:04

Ja mam dve standartni. Jedna z nich byla kdysi EON a jak to rusili, tak mi ji zmenili na standart.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 11. 2021 12:08

Lze nyni teda ziskat Mototechna KK, kdyz mam obycejnou HB KK?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod blackwork 26. 11. 2021 12:08

Tak pro ty co si půjdou do áček mám anketu :-D
Založení jsem zvládl/a za:
a. jeden den
b. dva dny
c. tři dny
d. do týdne
e. za více než týden

o<:) :lol: 8-P
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 26. 11. 2021 12:14

V Brne za 40min. (z toho 30min. cekani - chteli mi dat najevo, ze bez nakupu auta se jim to nelibi)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2021 12:31

slavo963 píše:Lze nyni teda ziskat Mototechna KK, kdyz mam obycejnou HB KK?

Podle mě jo. Jinak, někdo může mít i víc od všeho z ještě dávnější minulosti. Tohle pravidlo platí někdy od doby, kdy se objevila Mototechna, resp. tak rok poté (2-3 roky?).

milanBrno píše:V Brne za 40min. (z toho 30min. cekani - chteli mi dat najevo, ze bez nakupu auta se jim to nelibi)

To je vcelku klasický postup u Áček, i když kupuješ, nebo prodáváš auto ... furt jen čekáš ... hodiny ... slabší povahy, jako já, v průběhu procesu prodeje auta odejdou. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 26. 11. 2021 13:00

Blackwork: v áčkach založeno do hodiny, jen na kartu jsem pak čekal víc než měsíc
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 26. 11. 2021 15:52

To info o zrušení bonusu mi poslali jen na 2 kreditky ze 3. Alza a Hello. Mall vynechali, tam asi bonus zůstane?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mojmax 26. 11. 2021 18:02

Mall kartu snad vydávala RB, nikoliv Hello, ne?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 26. 11. 2021 18:41

Cetelem také.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 11. 2021 23:39

A1rh- píše:samotný výběr možná zdarma (bez okamžitého poplatku), ale když nebude na konci měsíce srovnáno tak + úroky, ne ?

Samozřejmě, že úroky budou, když nebude ten samej měsíc srovnáno na 0.
Ale to by v reklamštině nesplnilo účel oblbnout co nejvíce lidí, kdyby řekli celou pravdu a úplně všichni to splatili a nikdo neplatil úroky. :-\

Také mi přišla nabídka na výběr z bankomatu zdarma a pak "šťavnatý úrok" :lol: za nákup v lékárnách. Jinak mám taky Alza kreditku.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 11. 2021 17:33

Je tu koukám několik různých sdělení banky o té novince na přelomu roku, uvedu tedy i svou SMS od nich k mé Datart kreditce (jinou nemám a email neposlali):

OS: Mily Josefe, co najdete letos pod stromeckem jeste netusime, ale uz vime, ze i v pristim roce vam z plateb v obchodech Datart a Euronics s kartou XX1036 vratime 5 %, celkem az 5 000 Kc. A misto Odmeny za nakupy, kterou k 31. 12. 2021 rusime, se muzete tesit na mnohem stavnatejsi akce. Zaciname prvni ochutnavkou - z nakupu v lekarnach od 1. do 24. 12. Vam vratime 10 %, celkem az 300 Kc. Vase Hb!
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil1 30. 11. 2021 07:47

Rozumím správně, že pokud ruší odměny k 31.12. tak za prosinec už to 1% z plateb nedostanu?
bufalobil1
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků