Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 12. 2021 14:08

@hopo.hopo:
Hello bank nezasílá obchodní sdělení hromadně, asi by to jejich servery ani nezvládly :). Třeba nedávné sdělení (zrušení 1 % odměny + v prosinci 10% lékárny) třeba já dostal až tři dny poté, co to zde bylo poprvé zmíněno. Navíc ne emailem, ale jen v SMS. Mají různý přístup :).
A ano, že je to má spekulace jsem snad u těch variant jasně uvedl, to snad pochopil každý. A ty máš jaké vysvětlení, že nám do e-mailu tu stovku nabídli jako fakt bez limitace počtu, ale na webu limit je? Kritizovat druhé umí každý, ale přijít s vlastním konstruktivním řešením ne.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 12. 2021 14:24

Konstruktivní řešení? Komu přišel mail a nedostane odměnu, ať zkusí reklamaci. A obecně dojít co nejrychleji koupit 5 rohlíků a zaplatit každý zvlášť. :D
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 12. 2021 14:53

Ja to vyresil z kresla, 5x300 na revolut pres Gpay a 1500 platba zpatky na ucet. A jeste z toho bude nostalgicky posledni 1% bonus .
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod zeim 2. 12. 2021 14:54

a myslite ze existuje vice nez 4000 kreditek Hello v obehu?
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 12. 2021 15:03

slavo963 píše:Ja to vyresil z kresla, 5x300 na revolut pres Gpay a 1500 platba zpatky na ucet. A jeste z toho bude nostalgicky posledni 1% bonus .


Nejsem si jistej, jestli to bude fungovat. Mají tam napsáno "zaplatí alespoň 5x Hello kreditkou v telefonu"
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 2. 12. 2021 15:08

taky jsem to nejdřív neviděl, ale v emailu je i formulace:

"Počítají se všechny Vaše prosincové platby Hello kreditkou přes Apple Pay nebo Google Pay v obchodech i na internetu - až do Štědrého dne."

takže i já jsem to vyřešil 5x300 kč do revolutu :)
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 12. 2021 17:46

přišlo mi
"... všimli jsme si na vaší kreditce neobvyklé transakce ve výši 49,90Kc (CR) ..." :-)
tož pravda neobvyklá byla možná v tom, že asi první přes GPAY a ještě 3x po sobě stejná Milka v Tescu :-D
Ale jinak dík za upozornění.
A btw. jak jsem zvyklej vše přes CRV, tak jsem se jal včera provést 5 plateb mobilem, pěkně si nastavil KK Moto, nákup na 5x, hotové. Až za dlouho mi z notifikací došlo, že jsem tu kartu přenastavil v CRV a platil GPAY/CRV. Takže dnes repete :-)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolotuk 7. 12. 2021 21:17

Mě dnes volali ,že od nového roku ruší platební nálepky(končí mě platnost),tak že ji nebudou obnovovat.Což jsem radikálně odmítl,protože je to pro mě nejjednodušší placení.Řekl jsem,že jestli nedají novou,zruším jak kreditku,tak spořák i běžný účet.Bylo mě slíbeno,že se to snad dá ještě na další 3roky znovuvydat,tak jsem zvědavej!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 12. 2021 22:02

Že by udělala banka u jedné ovečky vyjímku, pokud se rozhodla o plošnou změnu?
Na to jsem také zvědavý, tomu moc nevěřím. Dej vědět jak to dopadlo. Nálepku jsem zablokoval před nějakým měsícem jako zbytečnou bez obnovy za novou ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 8. 12. 2021 08:08

Asi mi něco ušlo, to je nějaká novinka, že HB od nového roku končí s obnovou platebních nálepek?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolotuk 8. 12. 2021 10:05

Asi jsem se špatně vyjádřil.Jelikož mě v lednu 22 končí platnost stickeru i KK,tak mě volali,že sticker už nebudou obnovovat.Tak je to správně.Ale slíbila slečna,že to prověří a o chvilku později mě sdělila,že by to mělo jít znovu obnovit za nový.A že pokud mě nebude volat,že to nejde,tak to bude vydané znovu.Zatí m :nenapadne nevolala,tak uvidíme.
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 8. 12. 2021 10:10

Mne ted vydali novou nalepku, ackoliv ji nepouzivam a uz jsem ani nechtel.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 12. 2021 10:56

@Schwarzie:
Pokud jsi jí aspoň 2 měsíce před koncem platnosti sám nezablokoval, tak tím vlastně vyjadřuješ, že jí obnovit chceš. Tak to snad funguje ve všech bankách, i u běžných karet.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod kolotuk 8. 12. 2021 11:30

Ale já ji taky používám dnes a denně!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 12. 2021 11:34

Ano mají v tom hokej. Na podzim na fóru Hello spolu také jedna klientka, tamní častá diskutérka psala, že jí nálepka obnovena také nebyla, na konci platnosti spadla mezi ukončené. A třeba mně jen o dva měsíce předem obnovena byla (jedna, druhou jsem včas trvalou blokací zrušil). Je tedy nejasné, dle jakého klíče to HB určuje.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků