Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 22. 1. 2020 08:48

Nemám ani FB ani Instagram. Nenahrávám nic na YouTube ani TikTok. Umím ale telefonovat a přeposílat řetězové maily... :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 1. 2020 10:29

antonsek píše:Na fcb jsou zaregistrovaní jen děti a pedofilové, normální člověk tam není. :-)


Děti už dávno ne. Od té doby, co jsou na facebooku rodiče, tak děti už tam nelezou...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 22. 1. 2020 11:54

V minulých dnech jsem postupně zaslal dvě platby v rámci Hello bank, obě identicky ze Spořícího účtu na Kreditní účet, obě platby jsou na SU zaúčtovány, dokonce mi na obě přišel ten jejich malovaný e-mail "Přijali jsme vaši splátku". Ovšem v transakcích na Kreditním účtu se mi zobrazuje jen pozdější z obou plateb. Ta první tam zkrátka není. Zaslal jsem reklamaci. Jen se chci zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost? Díky.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 22. 1. 2020 12:00

A zůstatek odpovídá čemu?
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 1. 2020 12:19

Ona by byla zajímavá i data k jednotlivým akcím. Ten e-mail klidně mohl přijít dnes a zaúčtováno bude až zítra a holt jedna platba se zaúčtovala dříve, než je obvyklé (tuším, D+2), což se také stává.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MP007 22. 1. 2020 12:43

Upřesním:
V zůstatku SÚ jsou obě platby zaúčtovány, v zůstatku KÚ pouze druhá.
1. transakce odeslána z SÚ 15.1. připsána 16. dosud se nezobrazuje KÚ
2. odeslána 20.1., připsána 21. a od 22. je zobrazena v transakcích KÚ.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 1. 2020 12:54

Jo, to je divný, takže na reklamaci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 22. 1. 2020 13:13

Kreditní účet je co? Jestli je to účet ke kreditce, tak tam je účet pro splátky společný a bez správného VS se to automaticky nepřičte.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MP007 22. 1. 2020 13:29

VS je identický u obou plateb. Tak si počkám na jejich vyjádření. Přišlo mi mezitím také info o vydání a zaslání nové KK, tak se to v systému možná hádá...
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod homecreditcz 22. 1. 2020 16:12

mfilip píše:Ahoj,

dovolte mi 2 dotazy:
1) plati stale, ze kdyz kreditku od Hello bank splatim do konce mesice, tak neplatim poplatek 50 Kc?
2) nevite, jestli toto funguje i u Sikovne karty od Home Creditu?

Diky.


Pěkný den Filipe,

u Šikovné karty je poplatek 59 Kč účtován za vedení účtu (karty) na konci zúčtovacího období (měsíce). Při používání Šikovné karty se Vám vždy vrací minimálně 10% z utracené částky zpět, takže když v utratíte 5900Kč, máte poplatek zpátky. V rámci tohoto poplatku máte asistenční služby, které můžete v nouzi využít.
Díky nim snadno vyřešíte potíže na cestách nebo havárii v domácnosti. Také vám pomohou při hospitalizaci a poradí v právních oblastech. Více najdete zde: https://www.homecredit.cz/kreditni-kart ... /domacnost

Markéta z Home Creditu
homecreditcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 1. 2020 16:41

Markéto, je to 1 % nikoliv 10 %.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 1. 2020 17:13

To by byla moc šikovná karta. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2020 18:06

Tak u % má Markéta samosebou překlep (nula navíc), částka 5900 Kč pro pokrytí poplatku ale odpovídá.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 1. 2020 20:08

No, a je tam taky u Šikovné KK spousta výluk pro obdržení bonusu. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 23. 1. 2020 04:26

Tak proto měl HC všechny finty s bonusy jako první ošetřený. Sledují tu všechno i téma Hello Bank!
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků