Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 8. 2020 13:16

Nevím, sám s tím zkušenosti nemám, ale zřejmě jde udělat dobírka na větší částku a platit ji pak na několkrát více kartami. Takže se při jednom případu vyřídí třeba 5-6 karet najednou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 8. 2020 13:23

nemyslím si
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 8. 2020 13:24

Že se nedá jedna platba rozdělit na terminálu na víc karet? Fakt nevím, nemám s poštou tyhle zkušenosti, ale proč by to nešlo?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 11. 8. 2020 13:35

Možná to teoreticky jde, prakticky ale ne, nikdo to neumí. ;-)
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 8. 2020 13:39

No já to snad vyzkouším... :-D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 11. 8. 2020 13:59

Zkoušel jsem několikrát pokaždé u jiné úřednice, ale nešlo to (nebo to neuměly).
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 8. 2020 14:02

Zdejší guru dobírkář Patrik potvrdí, že to zcela určitě jde.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 8. 2020 14:14

To si nemyslím. Podle mě to sice je technicky možné, ale neumožňuje to systém pošty.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 11. 8. 2020 14:17

Sto let za opicemi a 30 let s nimi... Uměl to systém i pokladní v nějakém elektru v OC Spektrum už před nějakými 20 léty.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 11. 8. 2020 14:38

Dobírky jsou mi úplně někde tam dole vzadu, ale vadí mi na tom to, že v podstatě zase nebudu moct platit hello kartama, protože v dnešní době se tahat s kartou prostě odmítám. Kdyby byli co k čemu, tak nechali Curve bez omezení, dokud nebudou podporovat A- a G-pay. Mohli si to vzít i jako takovou svou motivaci. Bohužel...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 11. 8. 2020 15:56

barnyss píše:Zkoušel jsem několikrát pokaždé u jiné úřednice, ale nešlo to (nebo to neuměly).


Také jsem to zkoušel u různých úřednic i na různých poštách a všechny mi tvrdily, že platba na více karet bohužel nelze rozdělit.
Přitom jednou kdysi někdo psal, že se mu dobírka na poště podařila zaplatit více kartami. Už ale nevím, na jakém foru jsem to četl.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 8. 2020 14:56

audiobullys píše:Dnes přišel mejl že akce 10 procent zpět je aktivní na vybrané kartě. Přitom tam mam 2 u nich. První expert a přišlo to na druhou alzu.
tady tvrdí opak: "Pokud využíváte více kreditních karet (Hello kreditku a naše partnerské kreditní karty), tato odměna je aktivována na každé z nich. V případě, že zaplatíte svou Hello kreditní kartou a obchodník bude mít správný MCC kód – v restauraci či hospodě, tak vám bude odměna připsána, bez ohledu na to, jaké občerstvení si dopřejete."
zdroj: https://spolu.hellobank.cz/t/az-500-kc-zpet-na-vas-hello-kredit/13806/28
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 17. 8. 2020 16:13

To doufam, protoze pocitam s max. bonusem...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 8. 2020 20:02

Netušíte, jak to bude s odměnou v případě platby na booking, hotels apod. ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 17. 8. 2020 21:58

Mela by byt

Za ubytovací zařízení považujeme hotely, penziony, kempy a resorty... ale i srovnávače cen ubytování.
hopo.hopo
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků