Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 12. 2020 13:18

Platby už mají v detailu Vilnius LT místo London GB
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 22. 12. 2020 13:24

Jde uz pridat jedna karta pod dve Curvy zaroven?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 12. 2020 13:49

nemělo by to být možné

jedině smazat a vložit v druhém
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 12. 2020 14:19

A to ti opravdu jde? Protože mně to nejde, zkoušel jsem to neúspěšně před pár dny s kreditkou RB Style.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 12. 2020 17:42

Tak jsem to otestoval znovu a dnes už opravdu RB Style registrovat šla, před pár dny ještě ne. Předtím jsem jí měl registrovánu na jiném Curve účtu, z kterého jsem ji odebral cca před rokem.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 12. 2020 17:44

Jinak karta Curve Black dnes přišla poštou, 7 dnů po upgrade tarifu, docela rychlé.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 22. 12. 2020 18:25

wit.cz píše:platba datart v eshopu dva tydny zpět, podklad csob premia karta - declined
dnes datart osobně, podklad kk čs, zamitnuto pro nedostatecny limit (2x), přes GPay prošlo

Stejny problem, vcera platba online pres curka na csob premium declined, pak jsem prehodil na jinou kartu tam approve - ale dnes se tvari jako declined, na podkladove je zaucotvana a nejde gbit.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 12. 2020 01:58

hgfdsa: jen pro jistotu - asi víš, že RB Style ti přes Curve nic vracet nebude, tedy jen na placení bez bonusu.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 23. 12. 2020 03:06

RB Style dnes vypovídám a ruším, registroval jsem jí jen jako test.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 23. 12. 2020 10:22

Dnešní platba GPay v Lídlu
Přílohy
gpay.png
gpay.png (33.94 ) Zobrazeno 1427 krát
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 12. 2020 10:33

wit.cz píše:Platby už mají v detailu Vilnius LT místo London GB

Asi jak u koho, já i dnes právě teď stále London,GB.

@__Pavel: V GPay mi stále funguje (teď využito), tedy v GPay ji možná musí smazat+znovu registrovat ti, kterým už byla přesunuta do EU (do Litvy), ne?
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 12. 2020 10:47

Po LT mám opět GB u následných transakcí. Očividně to má mouchy, mohli aspoň poslat notifikaci.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 23. 12. 2020 11:05

minarjo píše:@__Pavel: V GPay mi stále funguje (teď využito), tedy v GPay ji možná musí smazat+znovu registrovat ti, kterým už byla přesunuta do EU (do Litvy), ne?

Nevím, jestli už jsem pod Litvou, kartu jsem tedy z GP odebral a teď nejde přidat.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 23. 12. 2020 14:01

Nová Curve Black mi teď do GP registrovat šla. Spíš budeš mít Curve kartu blokovanou, v nastavení appky sis jí mohl zablokovat i sám.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 24. 12. 2020 02:17

Dokázal by někdo srovnat možnosti (a podmínky) konverze měn karet Curve a Revolut?
Kdo má zájem o Twisto a chce bonus 300 Kč, mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka