Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2021 17:32

Těžko říct, já problémy s limity neměl (v úplně stejné situaci).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 27. 9. 2021 19:10

yndezit píše:A co pak následovalo, prosím?

Dokládání vypisů ke dvoum nebo třem kreditkám atd.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 27. 9. 2021 19:12

wit.cz píše:Přišla mi po skončení platnosti fyzická nová karta, s jiným číslem, ale opět commercial. Limity v appce nevidím, nevím, jestli byly vidět v poslední době (před několika lety určitě ano). Mám čekat nějaké problémy s limity?

Určitě se zeptej na současné transakční limity a pošli jim screen z appky, uvidíš, že budou nízké.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 27. 9. 2021 20:18

Mě přišla nová Commercial karta v květnu a limity jsem měl velmi snížené. Musel jsem tedy kontaktovat Curve a limity mi do čtyř dnů navýšili a omluvili se za chybu při vydání nové karty.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 28. 9. 2021 08:11

Když dnes ve státní svátek nechám směnu měny na Curve, tak to bude s přirážkou jako o víkendu?
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2021 08:19

A mají státní svátek v UK? :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 28. 9. 2021 08:38

Ne.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 9. 2021 18:54

Šikovnej. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod czpetr 1. 10. 2021 07:57

Ahoj chci zeptat mám CURVE Black a chci přejít zpět na CURVE Blue platí se nějaký poplatek a zůstane mě karta po dobu platnosti nebo přijde nová Blue? Nebo stačí např. nesouhlasit s novými podmínkami a napsat jim to na podporu? Dík za odpověď
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 1. 10. 2021 09:10

Zálezí jak ji máš dlouho, pokud déle než myslím 6měs. nebo před změnou podmínek tak neplatíš nic. Přijde nová Blue. Myslím, že pokud vyslovíš nesouhlas s novými podmínkami, tak Ti uzavřou účet u Curve zcela.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czpetr 1. 10. 2021 09:14

Ok dík za odpověď. Nevím kdy začaly platit ty podmínky CURVE Black mám od července.
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 1. 10. 2021 16:27

Někdy v červenci myslím, a je to tedy bohužel víc jak 12měs. aby to bylo bezplatně.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 10. 2021 10:34

Pri GBIT z CS debetni karty na jinou, bonusy z Moneyback sporitelna odecita? Nebo je to jako ve svete odmen u CSOB, kde body zustavaji? A jako je to s bonusem u AirBank po GBIT na jinou kartu?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 10. 2021 12:24

Ale pro Moneyback (stejný systém jako Odměny Air Bank či U:šetřete od UCB) musíš přece použít přímo kartu dané banky, jinak by obchodníkem vůči bance byla Curve a ne ta společnost, kde je sleva (neboli slevy jsou tam jen pro konkrétní obchodníky, ne obecné jako třeba ten Svět odměn). Tedy tvůj dotaz tím postrádá smysl, odměnu za transakci vůči obchodníkovi Curve ani nedostaneš, natož abys řešil gbit. Nebo je to snad jinak a dostal jsi odměnu pro nějakého konkrétního obchodníka i při zapojení Curve? To bys byl dost možná první :).

Svět odměn ČSOB funguje jinak v tom, že odměna je obecná, tedy za každou platbu bez ohledu na obchodníka, tedy tam se konkrétní obchodník netestuje (ČSOB tam má sice Curve ve výjimkách, ale od změny z London, GB na Vilnius, LT ten jejich filtr odměny nefunguje, si to v ČSOB ajťáci ještě neošetřili :) )
Naposledy upravil minarjo dne 3. 10. 2021 12:34, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 10. 2021 12:32

Jsem nevedel, diky za objasneni. Protoze se mi zdalo, ze pri pouziti Curve/CSOB kreditka, jsem dostal extra body ze sveta odmen pri nakupu v partnerskem eshopu
https://svetodmen.csob.cz/partneri
Budu to muset prepocist...

proto analogicky uvazoval, ze bych vyuzil slevu pres moneyback a pote to prehodil jinde...
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron