Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 2. 5. 2020 08:14

Co máš za mobil s A10? Na některých nahrávání hovorů funguje, třeba Google Pixel 4.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 5. 2020 08:21

Nokia. Nejde ani omylem.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 2. 5. 2020 08:35

Na Lumii 950XL je nahrávání hovorů součástí systému.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 5. 2020 09:47

Lol Phirae píše:hlavně vůbec nechápu, proč bych měl řešit písemnou reklamaci přes nějakou jejich infolinku.
Také raději vše co jde řeším přes e-mail. V případě telefonování na jejích infolinku ohledně reklamace by jsi pak asi měl mít nárok na náhradu účelně vynaložených nákladu na tu reklamaci, což jsou snad i náklady na telefonní hovor.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 5. 2020 10:02

U telefonů Xiaomi je nahrávání taky už v základu systému.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod limec 2. 5. 2020 12:42

ty jejich tarify jsou predrazene na to ze nic poradne nenabizi, dle mne by mel byt standart zdarma a premium za pade.
kazdopadne je fajn ze mi pri prechodu na online neblokli virtualku a muzu s ni vsude platit
limec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 2. 5. 2020 15:29

No mne pri prechodu na online slo platit chvili i klasickou kartou, ale po nejako dobe to blokli.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 5. 2020 16:06

@Schwarzie, @limec:
Osobně si myslím, že zde neměl limec psát, že mu virtual karta funguje i po změně na online tarif (tak to být nemá, jde o chybu). Twisto to zde sleduje (jak už se několikrát ukázalo) a nejspíš když to takto vyšlo na povrch, tak tuto chybu brzy opraví. Stejně jako opravili tu chybu, že klasická karta fungovala i nějaký čas po změně na online - jak ostatně uvádí @Schwarzie, že jí nějaký čas funkční měl, nicméně já při zkoušce hned včera 1.5. jí měl neaktivní. Tedy toto opravili rychle, u virtual to je pro ně jistě teď také chyba k opravě (zdravím pracovníky Twista :D ).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 5. 2020 20:18

Tady odklad splátek vyúčtování karet Twisto nefunguje.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 5. 2020 20:51

audiobullys píše:Tady odklad splátek vyúčtování karet Twisto nefunguje.

Asi jsme je zruinovali tím splácením kartou místo převodu... :hm
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 5. 2020 22:26

Odklad maj jen pro naky nákupy na splátky na eshopech. To ani nevím že něco takovyho vůbec u nich existuje.
Jinak jo platba kartou, oni jsou jako obchodník a musej platit za to když jim to někdo zaplatí kartou, víc kreditní.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 5. 2020 07:10

audiobullys píše:Odklad maj jen pro naky nákupy na splátky na eshopech.

Ale takhle to určitě doteď nefungovalo. Naopak to odložení pro ně byla výdělečná činnost (asi jediná spolu s poplatky).

https://www.twisto.cz/vychytavky/odlozeni/
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 5. 2020 18:07

Lol Phirae píše:Naopak to odložení pro ně byla výdělečná činnost (asi jediná spolu s poplatky).

https://www.twisto.cz/vychytavky/odlozeni/
Výdělečné by to pro nich snad mohlo být pokud to někdo využívá. Předpokládám, že kvůli tomu zpoplatnění to asi příliš lidí nevyužívá.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 3. 5. 2020 20:18

Nooio... Anooo. Bez zpoplatnění by to asi výdělečné taky moc nebylo. Hmmmm. Dafuq, mozek na věšáku?
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 7. 5. 2020 11:51

Tedy už mě tenhle spolek ale vážně přestává bavit. V Twisto aplikaci visí spousta zdvojených plateb přes Curve, jednou jako zaúčtovaná, podruhé jako nezaúčtovaná. V Curve appce je vše samozřejmě vidět jen jednou, podporu Curve obratem sděluje, že žádné zdvojené platby tam taky nevidí a že to mám reklamovat u Twista, "podpora" z Twista po několika dnech píše, že to je přece úplně normální a že se mám ozývat nejdřív po měsíci, pokud to náhodou nezmizí. Už je tam takhle z limitu zablokováno několik tisíc Kč, úplně nesmyslně. Když jim pošlu screenshoty nezaúčtovaných plateb, které nezmizely ani po tom měsíci, tak mi odepíšou, že už je dávno "ručně" stornovali. V aplikaci visí pořád.

Co to je sakra za bordel? :grr: :eh :roll:
Lol Phirae
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka