Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 4. 7. 2021 17:25

Diskontní sazba, úroková míra za kterou ČNB poskytuje bankám možnost uložit u ní bez zajištění svou přebytečnou likviditu, je aktuálně 0,05%. V roce 2019 byla 1% a začátkem 2020 dokonce 1,25%.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 5. 7. 2021 08:31

Už šašci dotestovali platební karty a vydávají je?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod y2key 27. 7. 2021 13:38

Myslím, že takto by se dalo oslovit spoustu bank, které se odkazují na ref. sazby ČNB, ale jedině v případě, že je to pro ně výhodné, tedy snížení úrok. sazeb pro klienty. V opačném případě, jak můžeme vidět v poslední době, se samozřejmě k opačnému kroku nemají. Jak už tu někdo psal - je potřeba nejprve zjistit aktuální banky názor na danou věc. Pokud se k tomu bude stavět vyhýbavě, tak asi možnost předat to dál tu je. Jak by se k tomu stavěl FA je ale velký otazník.

Lenka_2 píše:Z vyjádření Trinity, které tu 15.4.2020 citoval wit.cz:
wit.cz píše:Ke změně ceníku Trinity Bank tedy přistoupila na základě změny referenční sazby ČNB, a to v souladu se zákonem o platebním styku a Všeobecnými obchodními podmínkami Trinity Bank. Snížení úrokových sazeb, jež zohledňuje aktuální úroveň repo sazby...


Teď ČNB repo sazbu opět zvýšila, takže by i Trinity měla úrokovou sazbu promptně zvýšit, když je, jak loni tvrdila, navázána na repo sazbu. Má cenu to hnát eventuálně až na FA?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 7. 2021 07:32

tak 0,58% v této době je celkem v cajku, až na to omezení vkladu.
Ale mohlo by být i lépe
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Urokovy turista 4. 8. 2021 19:20

Nově je nabízen "Narozeninový bonus" Trinity. Pro stávající klienty, kdo si založí nově spořící účet Výhoda+ a vloží NOVÝ vklad nad 100 000,- dostává 0,58% na jakoukoliv částku s garancí minimálně do konce 2021.
Urokovy turista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 4. 8. 2021 20:17

0,58 % má kdekdo už z minulé akce. Zajímavější je zmínka "Na základě dalšího vývoje na finančním trhu však může být ještě navýšeno."
Za návštěvu pobočky od 11. srpna slibují kávu, dezert a narozeninový dárek.
Ovšem největší pecka je možnost získat dres s podpisem Jardy Jágra za zaslané blahopřání k narozeninám. ;-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drummond 4. 8. 2021 22:58

A tyto informace berete odkud? V IB ani na webu takovou nabídku nevidím. Díky.
drummond
Diskutér


Odeslat příspěvekod Gordon_F 5. 8. 2021 06:18

Většině to asi přišlo mailem. Komu ne, ať hledá na stránce: https://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/ (https://www.trinitybank.cz/download/1163)

Lenka_2 píše:0,58 % má kdekdo už z minulé akce.

To ano, ale u minulé akce je limit 250.000. Pro vyšší částky úrok klesá na 0,33%. Nyní je akce bez omezení.
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 5. 8. 2021 08:41

Díky všem za link, mailem mi nepřišel.
Jak říká Gordon_F je to pro mě zajímavé tím odstraněním limitu. Navíc Trinity je přesně ten typ banky, že když ČNB, jak se všeobecně předpokládá, zvedne základní úrokovou sazbu, může o pár desetin procenta zvednout sazby, což naznačují i ty podmínky akce, kde Lenka_2 správně upozorňuje na ten zajímavý dodatek. Čekám jen právě fintu typu, zvedneme to jen těm, kteří si založili tuto akci apod. Když ne, nic se neděje, vyplnit žádost o účet Výhoda+ mi zabralo 2 minuty...
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamča 5. 8. 2021 10:08

Kde jste tu žádost vyplnil? V internetovém bankovnictví?
Kamča
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drummond 5. 8. 2021 10:37

Ne, normálně na jejich webu - spořící produkty - Výhoda+ založit online
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Nagant 5. 8. 2021 13:43

No, mě by nejvíc potěšilo, kdyby vytvořili i mobilní bankovnictví.
A kdyby platby na účty v jiných bankách, podané ráno, došly ještě ten samý den.

Používám tento účet na takové sanování ostatních účtů - jak spořicích, tak běžných, jakožto nejhorší z mých 3 nejlepších (RB Chytrý účet - mobilita z ING, Hellobank, TrinityBank).
Nagant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 8. 2021 23:14

drummond píše:Ne, normálně na jejich webu - spořící produkty - Výhoda+ založit online

No to je komedie, zatrhnu, ze jsem stávající klient, a chce to po mně oboustrannou kopii občanky a řidičáku.:-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 8. 8. 2021 06:42

Ahoj, ma Trinity nejakou odmenu za doporuceni? Akce na urok 0,58 % p.a. je od 6.8. urcena i pro nove klienty, diky za info
pivinecek
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků