MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chrudimi 19. 6. 2019 10:57

marvy: V krátkosti, zavedli mi poplatek za účet, z kterého jsem splácel hypo, který mi ještě v době LBBW odpustili, naúčtovali mi poplatek za papírový výpis, po mé reklamaci, že ho mám v ceně toho (už zpoplatněného) účtu mi ho zase zrušili, ale za nepovolený debet naúčtovali sankční úrok, takže další reklamace a nakonec mi zrušili pobočku v mém městě, takže kvůli zrušení tel. čísla, které jsem měl bohužel nastavené jako autorizační, jsem musel do Prahy.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 6. 2019 11:41

hlavně pozadí banky - Rusko,
pochybně získaná licence,
otázka času, kdy budou následovat ERB bank
Naposledy upravil ROlda78 dne 19. 6. 2019 13:40, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 6. 2019 13:13

Přesně tak, raději ruce dál od nich
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 6. 2019 14:23

ROlda78 píše:hlavně pozadí banky - Rusko,
pochybně získaná licence,
otázka času, kdy budou následovat ERB bank



Nezpochybňuju pochybnosti o získání licence, ale nechápu, co je špatného na ruském pozadí banky?
Lafayette16
Diskutér


Odeslat příspěvekod evelista 19. 6. 2019 17:23

sorry ze tu buda hrat za expobanku, nemam tam nic a max znam ten baraz z vaclavaku, kde jiz za 2 mesice nebudou --let go pankrác.

jediny co jsem dnes telefonem zjistoval ceho jsem se bal, jak se chova ten ucet s 1,6pa, protože nekde maj v ceniku psano ze 1platba ze sporaku je zadara další je z 70kc.

No zjisil jsem ze neo ucet je jen jeden ucet s 1,6pa v cene + klasika debetka zadara+ vybery z atm na zadny extra silenosti jsem nenarazil.

To ze někdo mel problem s nejakym poplatek v minule bance a po zmene vlastnika se mu nauctoval ale v reklamaci uznano, je to neprijemne "sorry jako". Cerpam z wiki přeměny ústavu : Interbanka, Dresdner Bank, BAWAG, LBBW a Expo maj si to hlidat, ale proste to neuhlidas.

PS: neoucet.cz jiz maj upraveny.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 19. 6. 2019 18:11

Naši spojenci , rozuměj Okupanti NATO (okupují už pěknou řádku zemí Blízkého východu mj) zaveleli k Lynči na vše ruské a rozkaz je rozkaz ! I naše "naše" nezávislá justice v čelel s Ústavním soudem zavelela, že rus host nemá co pohledávat v české restauraci a její majitel měl plné právo před objednávkou jídla požadovat podpis pod jakýsi cár papíru hanobící Rusko.
"Nebyl čas zjištovat kdo je kdo" :D :D

Mě všechny ruské banky přinesly a přinášejí zisky, na rozdíl od cizáckých Kolonizátroských Západních. ERB i Sber bank měla delší dobu nejvyšší úroky a porážela všechny Zlodějské Západní banky u nás, které pouze vykrmují své Matky na Západě zisky na ožebračených otrocích ve východoevropských koloniích. Naše Kolonie bohatě živí buržoe a hordy slimáků na Západě, kteří ruku v ruce nikdy nepracovali.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 6. 2019 18:36

Mně tento ústav nepřinese nic, kvůli dvěma setinám hrubého navíc fakt ne. Navíc Ivanům nevěřím ani ň.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 19. 6. 2019 18:36

evelista: Čti pořádně, ten poplatek mi neodpustili, zřizoval jsem přes zprostředkovatele, který mi tu slevu vyjednal, ale banka mi po transformaci napsala, že o tom nemá žádný záznam a hurá, napálíme poplatek, skutečně proklientský přístup.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 19. 6. 2019 20:06

wit.cz píše:Mně tento ústav nepřinese nic, kvůli dvěma setinám hrubého navíc fakt ne. Navíc Ivanům nevěřím ani ň.


Samotná 0,02% samozřejmě nejsou důvodem pro založení Neo účtu.
Pokud ale někdo chce mít jeden účet s vysokým úrokem a platební kartou s možnosti vybírání zdarma kdekoliv, tak to může být zajímavé. Navíc jako u jediného účtu 1,5%+ je tady i možnost investic do fondů, to taky může leckoho nalákat...
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 19. 6. 2019 20:46

ERB měla 4-6% úrok v době kdy jen doslova pár jiných cizáckých bank dávala sotva 2%, pak ji zřejmě nastrčení agenti CIA vytunelovali.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 6. 2019 21:55

Jo a sám strejda KGB Putin to dával ze svýho lupu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 19. 6. 2019 23:38

Fondy na jedno kliknuti jsem zatím videl nejhezci u ING.
Jsem se tedka koukal na prubeh evropsko ruske banky a (tady me opravdu kdyztak opravte) ze lid od brezna kdy se to stoplo dostal svých 100k EUR az v rijnu. (skoda ze asi uroky v likvidaci nejedou)
Nechtel bych to asi zazit, ja sam az budu prevadet 1.10 z ING nevim co budu delat.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 20. 6. 2019 02:21

filip893 píše:Expobank se hodně věnují Lidové Noviny. Je to výživné čtení.
Já o tom teda nic věcně nevím, a co já vím, všechno to může být pravda a problematické, ale ty články si dávají fakt velkou práci s tím, aby strašily nepřímými souvislostmi a málo podstatnými věcmi (na co má vliv akcionář s 2,23% podílem? Proč je problém, že noviny neví, kdo vlastní podíl, pokud to ČNB ví?)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2019 11:38

Kamarád docela vtipně zhodnotil bonusový program Expobanky:

Výdrb banky č. 1:

Abyste našetřili na letenku za třeba 300€, musíte nasbírat 60000 mil. Abyste nasbírali 60000 mil, musíte utratit kartou přes 2000000 peněz. A vzhledem k tomu, že míle expirují po dvou letech, musíte utratit v podstatě kilo měsíčně. V podstatě nereálná podmínka banky aka banka se snaží vydrbat klienty, kteří si to nespočítají a nikdy nic nedostanou.

Výdrb klienta (říkejme mu třeba Patrik):

Útrata 300000 týdně (přes poštu), několik týdnů za sebou.

Výdrb banky č. 2:

Když banka zjistila, že se nějaký klient blíží hodnotě, za kterou by si mohl letenku koupit, zablokuje mu kartu a pošle výpověď účtu bez udání důvodu (ale samozřejmě v souladu s VOP).

Výdrb banky č. 3:

Systém umožňuje vyhledávat lowcosty od ryanu a wizzu. Je ovšem napsán tak, že v jednom z polí, které je třeba pro lowcost vyplnit (adresa), neprochází žádná validace dat. Systém tedy neumožňuje letenku pro lowcost koupit (nepustí to klienta k platební bráně).

Výdrb banky č. 4:

Aby systém vypadal reálněji, má přes něj jít nakupovat hotelové rezervace. Tím pádem to vypadá, že není třeba tolik mil a že je reálné na bonus dosáhnout. Systém pro rezervace má drobnou chybu: rezervace hotelových pokojů neumožňuje.

Výdrb banky č. 5:

Systém banky, přes který se za míle mají kupovat letenky, nefunguje, není přes něj možné letenku koupit (spadne to při uplacení). Banka prostě nepočítala s tím, že by to někdo zkoušel. Systém ale pošle mail s informací o rezervaci letenky s žádostí o kontrolu údajů. Není je ale jak a kde potvrdit. Prachy se nestrhnou, letenka neexistuje.

Výdrb banky č. 6:

Banka nereaguje na emaily. Nezájem. Ozvou se až když klient vyhrožuje arbitrem.

Výdrb banky č. 7:

Systém najednou "funguje". Přes partnerskou společnost v Litvě přes systém který je částečně rusky a částečně česky a částečně hotentotsky (např. letiště NCE se jmenuje "Pěkný") koupí letenku a zašle ji klientovi mailem. V mailu je kód rezervace, který se nedá nikde vyhledat, a číslo letenky, které se nedá nikde vyhledat. V příloze je "letenka" - prázdný bílý "papír". Evidentně zbastlené na koleně: Banka prostě nepočítala s tím, že by to někdo zkoušel.

...

Volám dopravci. Letenka podle čísla existuje, dá se (v interním systému) dohledat. Prý na přání prodejce je vystavená tak, aby ve webových systémech nešla najít. Nelze k ní dokoupit žádné služby (zavazadlo, seating), a není možné ji klientovi znovu poslat (to se operátorce podařilo po konzultaci s kolegou nakonec obejít).

Mám tak v ruce letenku koupenou za míle ruské banky přes prostředníka v Litvě za ukrajinské hřivny. Děkuji pěkně... Banka vede na výdrby 7:1. Přesně ten případ, kdy je cílem klienta donutit sbírat body, ale nikdy nebyl cíl za ty body něco dodat.

Jako byste v Kauflandu mohli sbírat známky za nákupy. Jedna známka za 100 Kč. Kdo nasbírá 500 známek dostane plyšáka.

VOP: Akce trvá jeden měsíc. Známky jsou nepřenosné. Max. 10 známek denně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků