Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 3. 2023 19:27

To by bylo dost nefér, když za točení platím bodama, ne?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 3. 2023 20:14

Já už taky zatočil desetkrát a nic... Ale v podstatě je to asi jedno, body jsou víceméně "neomezené" a za posledního půl roku mi jich na konci každého měsíce stejně vypršelo cca. 600 - 1000 takových bodů. Hlavně, aby šla získat aspoň ta "sleva" za útratu.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasek06 29. 3. 2023 20:24

Čím víc točím, tím víckrat se tam objevuje nevyhrá čehokoliv, ne že bych o to stál. Ale mám podezření o solidnosti tohoto slosování. Naprogramovat se dá cokoliv.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 3. 2023 22:21

Co se pořád u toho kola divíte? Podobná "elektronická kola štěstí" mají typicky spíše motivační než výherní charakter. Třeba kolotoč štěstí u Slevomatu: když se točí denně, výhra skoro žádná (či jen jednou za čas), stačí tam ale déle nic nekupovat a netočit a ta typická denní výhra 10 Kč je tam pak vytočená hned :). Takže zde to může být podobné - motivace výhrou jednou za čas k používání SkipPay plus nějaká kvóta výher za den či jiné období spíše než random losování.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 3. 2023 09:32

Ja vytocil asi nejvic vyhru a to do CZC poukaz 200kc :) Jo a ziskal jsem 100kc na vyuctovani :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pospa874 30. 3. 2023 15:35

slavo963 píše:Po splneni podminky ted v breznu, mam aktivni ziskani slevy az na vyuctovani za brezen(splatny v dubnu), myslel jsem, ze si budu moct vybrat, kdyz se mi banner za unor zobrazuje take :-|

SP.png


Vygeneruje to standardní slevový kód nebo to funguje jinak a váže se to jen na to konkrétní vyúčtování? Neboli, lze to využít až o 60 dnů později jako ostatní slevy na vyúčtování nebo ne? Díky
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 3. 2023 16:09

Mam splneno za brezen, ale stale nemuzu "slevu" za 400b koupit. Predpokladam, ze az 1.4.

sp1.png
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 30. 3. 2023 16:18

Co si tak přečíst pár příspěvků zpět?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 4. 2023 07:53

Chtěl jsem v rodině splatit vyúčtování, aplikace nebyla odinstalována a znovu nainstalována.
Nejprve po mě chtěla souhlas s použitím SW od firmy Wultra s.r.o.. Našel jsem na stránkách SkipPay, odťapnul jsem. Další krok přihlášení s hláškou "Už se známe?" s vynucením zadání logovacích údajů, který jsem prozatím neprovedl.
Má někdo stejnou zkušenost, není to nějaká prasárna?
PS: antivir žádné zavirování nehlásí.

EDIT: i Obchod play se tvářil, že jsou všechny aplikace v mobilu Ok a logování do IB aplikaci také v mobilu otvíralo ve stavu zadání logovacích údajů. Verze aplikace Skip Pay je stejná jako v mém mobilu z 23. 3. 2023. Logování v aplikaci jsem poté spáchal, snad jsem nespustil atomovou bombu ...
Naposledy upravil MirekM. dne 1. 4. 2023 13:47, celkově upraveno 1
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 4. 2023 13:42

Při úplném vyúčtování jsem uplatnil 100 Kč za kolo štěstí i 100 Kč slevu za útratu. V úplném vyúčtování je přidáno na stránce ke klikátku na slevy s kódem nové klikátko na slevu 100 Kč za útratu min. 10 kKč a 5 transakcí/měsíčně. Po kliknutí na něj se odečte 400 bodů a sleva je započtena do vyúčtování.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 4. 2023 15:56

Stejne, vcera se konecne podarila stovka vytocit(na 14. pokus).
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod icemat 1. 4. 2023 16:39

MirekM. píše:Při úplném vyúčtování jsem uplatnil 100 Kč za kolo štěstí i 100 Kč slevu za útratu. V úplném vyúčtování je přidáno na stránce ke klikátku na slevy s kódem nové klikátko na slevu 100 Kč za útratu min. 10 kKč a 5 transakcí/měsíčně. Po kliknutí na něj se odečte 400 bodů a sleva je započtena do vyúčtování.


Jako obě současně? TO asi ne.
icemat
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 1. 4. 2023 17:04

Ano, potvrzuji, že lze uplatnit obě slevy najednou.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 4. 2023 17:04

Soucasne...sleva 100Kc z kola stesti je ve forme kodu(darkovy poukaz), sleva za aktivitu - ta se nacte automaticky po zaplaceni 400b.(z kola stesti jsem jeste neuplatnil, cekam, jestli se do 20.4. neobjevi nejaky jiny kod, jinak ma platnost do 02/2024, takze casu dost)
SP.png
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ffff 2. 4. 2023 08:11

Já mám k dispozici 3 kódy z kola štěstí 100 Kč sleva, můžu použít všechny tři najednou do jednoho vyúčtování?
ffff
osobne

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků