Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 21. 6. 2021 17:34

bubocz: pokud si tvého příspěvku Linda nevšimla, tak jí pošli SZ. Dík a koťátko za to.

Původní příspěvky přesunuty - viewtopic.php?f=335&t=1316939
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Linda z Rb 24. 6. 2021 15:37

bubocz píše:DOTAZ na Lindu
Ještě v dobách Citi jsem zařídil ke kreditní kartě Life dodatkové karty pro rodinné příslušníky, aniž by měli účet u RB. Rád bych věděl, jak jednoduše elektronicky (=bez návštěvy pobočky) zřídit přístupy do bankovnictví pro ně, když nechtějí účet a já jim nechci dávat dispoziční práva ke svému účtu.

Dobrý den,
dotazu jsem si dříve bohužel nevšimla. Není to možné zřídit online, pouze na pobočce.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank
Linda z Rb
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod elfin 26. 6. 2021 06:33

Apka eKonto po zadání S-pinu hlásí, že přestala fungovat. Nejspíš to je po poslední aktualizci. Do IB se dá přihlásit klíčem, ale nereaguje. Máte někdo taky problém?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 26. 6. 2021 07:10

Apka se mi popřihlášení zavře,nefunguje.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod qwepo753 26. 6. 2021 07:39

Včera jsem v appce zaregistroval nějaké upozornění na chystanou odstávku, přesný termín už si nepamatuji, každopádně teď mi appka funguje.
qwepo753
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mate59 26. 6. 2021 08:15

Apku jsem přeinstaloval,v ib potvrzena úspěšná aktivace,přesto po přihlášení zhasne.Mám android 6-tku,možná to bude tím.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ninaa 27. 6. 2021 08:28

Apka RB mi také nefunguje již druhý den, po přihlášení S-PINem se objeví hláška: ekonto se zastavilo, zprávy o tom jsem jim z apky odeslala. Ostatní SB (Equa, AirBank, Moneta, Creditas atd) mi na telefonu s androidem fungují, nefunguje pouze RB.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 27. 6. 2021 09:11

Je nás asi hodně s tím problémem kiksu "apky" a snad to RB vyřeší rychle. Předtím mi vše fungovalo perfektně, tak o to víc mě mrzí, že bance přibude zklamaných kliošu (zmrzlé prachy)a reklama v čudu.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 27. 6. 2021 10:38

Mě to korektně funguje, nepoužívám S-PIN, ale otisk prstu ...
Edit: verze 4.2.2 ze 17.6.2021 a funguje i s použitím S-PIN :-)
Naposledy upravil Alfréd z hor dne 27. 6. 2021 12:11, celkově upraveno 1
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 6. 2021 11:12

bez uvedení jakou verzi používáte uvedení mě funguje / nefunguje moc nepomůže.
Verze 4.2.1. ze 4.5.2021 mi taky funguje, novou verzi co má opravovat problém s odregistraci jsem zatím radši neinstaloval.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 27. 6. 2021 19:41

Mám verzi 4.2.2 ze 17.6,volal jsem na podporu, ozvou se mi v pondělí.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 28. 6. 2021 13:54

Ver. 4.2.2 ze 17.6. mi jede (OnePlus Nord). Aktuální systém i všechny app.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Linda z Rb 28. 6. 2021 16:44

Dobrý den,
právě si čtu, že některé z vás naše aplikace pořádně zlobí. Abychom mohli zjistit, proč se tak děje, prosím, když se vám vyskytne nějaká chyba v aplikaci, napište nám na info@rb.cz popis toho, co nefunguje + základní info o vás + typ mobilního telefonu a verzi OS. Kolegové, kteří mají mobilní aplikaci na starosti, se na to podívají a věřím, že to opraví. Omlouváme se za komplikace.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank
Linda z Rb
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod elfin 29. 6. 2021 11:03

Zničehonic proběhla další aktualizace a apka zase nečekaně funguje :)
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ninaa 29. 6. 2021 12:00

Mám to stejně, aktualizace č.4.2.3 proběhla, a najednou to funguje, aniž jsem cokoli pro to udělala. Kromě dřívějších odesílání zpráv o nefunkčnosti z aplikace.
Tak snad tenhle adrenalin nebudou zkoušet častěji :idea:
Ninaa
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků