Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 1. 1. 2021 14:54

Tak to bude chyba u mě :-(...Žil jsem v domění, že jsem si přehodi ekonto smart na chytrý účet a já to přehodil jen partnerce..V listopadu jsem neměl žádný pohyb na účtu a oni mi napřaili poplatek 99 Kč až teď za prosinec ve kterém jsem však už 15000 + 3 odchozí transakce splněné měl :-( Takže nechápu, proč až tak zpětně. To se mi teda dlouho nestalo, pokud vůbec někdy :-( První poplatek bance po strašně dlouhé době :-( A ještě jhsem si vlastně zazdil bonusový úrok 3% na spořáku :-( No to je tak, když má člověk účet skoro v každém ústavu z toho některé si podmiňují bezplatnost jen určitými transakcemi..Jdu si to přehodit hned na ten chytrý účet :-(
Každopádně partnerce připsali bonusový úrok (který má být 3%) pouze 54,02 Kč (63,55 rok,9,53 daň z úroku), přítom na tom spořáku má 150 tisíc od 3.11.2020, takeže úrok by měl být přes 300 Kč, tak to budu reklamovat...
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 1. 2021 16:06

10 %, max. 1000,- z nákupů za první měsíc, klienti banky (jakýkoliv produkt 12 měsíců nazpět) vyloučeni.
https://www.kreditnikartaeasy.cz/?fbcli ... hfE9mDf7z4
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Stileth 1. 1. 2021 18:41

Hm, v podminkach nic nevidim, ale da se ocekavat, ze nektere transakce budou z bonusu vylouceny implicitne?
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwertz375 4. 1. 2021 12:13

Splátka kreditní karty zadaná v sobotu večer byla zaúčtována (včetně aktualizace zůstatku) již v neděli. RB zřejmě začala připisovat splátky kreditních karet i mimo pracovní dny.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jhypo 4. 1. 2021 12:48

Já jsem platil kreditku v pátek 1.1. a bylo to připsáno za půl hodiny, jako v pracovní dny.
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A_Delarge 4. 1. 2021 13:06

Nemá náhodou někdo problém s přihlášením do BÚ u nově založeného účtu? Nepřijde mi na aplikaci potvrzení o příhlášení, nejde to ani přes sken QR kódu nebo SMS... Asi to bude jen u mě, ale zkouším se zeptat i tady. Na infolinku jsem už volal.
A_Delarge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 4. 1. 2021 13:29

Co to je "nově založeného"? Normálně funkční to je tak po týdnu.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A_Delarge 4. 1. 2021 16:21

To je pravda, myslel jsem až tu další část. Už jsem totiž obdržel email, kde píšou, že: "Účet je nyní aktivní a můžete plně využívat všech jeho výhod." Akorát se do IB zatím nedostanu no... asi nějaká chyba.
A_Delarge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 1. 2021 16:24

drkarel píše:10 %, max. 1000,- z nákupů za první měsíc, klienti banky (jakýkoliv produkt 12 měsíců nazpět) vyloučeni.
https://www.kreditnikartaeasy.cz/?fbcli ... hfE9mDf7z4

Vedení KK EASY je grátis?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 4. 1. 2021 16:38

Ano, její vedení je zdarma. Nicméně po konci akce tato karta nic nevrací.
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 1. 2021 17:08

plus může být přístup k Premium RB Klub výhodám, pokud se tam objeví něco rozumného, jako třeba 300 na nákup u O2.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 1. 2021 17:27

qwertz375 píše:Splátka kreditní karty zadaná v sobotu večer byla zaúčtována (včetně aktualizace zůstatku) již v neděli. RB zřejmě začala připisovat splátky kreditních karet i mimo pracovní dny.

Splátka z jiné banky?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 1. 2021 17:27

Jhypo píše:Já jsem platil kreditku v pátek 1.1. a bylo to připsáno za půl hodiny, jako v pracovní dny.

Splatil z jiné banky?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 1. 2021 17:48

Okamžitou platbou to šlo z jiné banky přes víkend i dříve. Nevím, jestli za půl hodiny, ale ráno jsem převedl a odpoledne jsem platil.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 1. 2021 18:12

Jak jsem psal výše, tak jsem posílal reklamaci z důvodu nepřipsání bonusového úroku 3% v celé výši na konto partnerky, ale pouze nějaké poměrné části, kdy místo očekávaných cca 300 Kč přistálo pouze 54 Kč. Posílal jsem tedy reklamaci a na to dnes měla přítelkyně telefon + později došel i email s výsledkem reklamace tohoto znění"

"Dovolte se nám vyjádřit k reklamní akci ke spořicímu účtu „Akční sazba 3 % p. a. na půl rokupři aktivním využívání běžného účtu“. Dovolujeme si Vás informovat, že akční nabídku
pro stávající klienty jsme měli připravenou pro prvních 15.000 našich klientů. Zájem o produkta rychlost využití této nabídky výrazně překročily naše očekávání a dne 18. 9. 2020 byl početvyužitých nabídek překonán. Proto jsme akční nabídku pro stávající klienty ukončili.
Je nám líto, ale na základě výše uvedeného Vám již nelze poskytnout uvedenou akční sazbu
na výše uvedený spořicí účet.
"

To je fakt šmejdská banka...Zaprvé jsem ji nastavoval ten úrok 10.9.2020, což jsem si zapsal(bohužel banka k tomuto nevydává žádné potvrzení) a za druhé, pokud ten úrok nepřiznali, jak tvrdí, proč připsali bonus 50 Kč ?
No nic, budu muset pohrozit FA...
hannys85
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka