Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 11. 2020 12:35

To je úplně něco jiného - Supercharger akce. Vůbec se netýká placení kartou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 11. 2020 12:38

No jsem si myslel, že to lze využít k nákupu CRO kartou bez poplatku.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 30. 11. 2020 12:45

Lafayette16 píše:
hgfdsa píše:Není teď zas náhodou kupování CRO kartou bez poplatku až do konce roku 2020?

O ničem nevím, proč myslíte?

-- 30. 11. 2020 13:27 --

hgfdsa píše:Když budu platit Crypto kartou, tak se to bude strhávat ze zůstatku CRO nebo ze zůstatku EUR? Abych věděl, co tam dobít a jak nejrychleji.

Karta má vlastní účet, nestrhává se to automaticky z žádného jiného účtu.

To mě taky zajímá, takže až karta dorazí (snad už konečně...) a aktivuji ji, tak se mi v appce ukáže možnost, jak převést měnu z Fiat Wallet na ten účet karty? Zatím jsem totiž žádnou takovou možnost neobjevil.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 11. 2020 13:14

Prý by to měl jít nabít kartový účet i přímo jinou kartou?
https://help.crypto.com/en/articles/3652696-how-do-i-top-up-my-mco-visa-card-eu-uk
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 11. 2020 16:15

Kolem.jdouci píše:
To mě taky zajímá, takže až karta dorazí (snad už konečně...) a aktivuji ji, tak se mi v appce ukáže možnost, jak převést měnu z Fiat Wallet na ten účet karty? Zatím jsem totiž žádnou takovou možnost neobjevil.

Ano účet karty lze nabít třeba z Fiat Walletu.
(obráceně to ale nejde, tedy Karta :arrow: Fiat Wallet možné není)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 11. 2020 19:32

hgfdsa píše:Prý by to měl jít nabít kartový účet i přímo jinou kartou?
https://help.crypto.com/en/articles/3652696-how-do-i-top-up-my-mco-visa-card-eu-uk

Ano, to samozřejmě lze.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 30. 11. 2020 20:32

Support je teda fakt otresna zalezitost ... v patek mi omylem pripsali vratku za vracenou platbu a ja nemel dost CRO na vraceni, od te doby to s nimi resim ... neochota, formalni pristup, lzi ... dnes rano mi napsala Vanesa :) ze uz mi kartu za chvili odblokuji, no doted cekam ... fakt neskutecny ...
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod karvinier 30. 11. 2020 20:57

No oproti Swipu je podpora suprová. Já s nimi řešil karty apod. a neměl jsem problém, vždy odpovídali rychle a řešili.. Já mj. dobíjím kartu SEPA platbou - je to zdarma a protože už jsou poplatky za topup kartou tak je to lepší volba. Nevýhoda je den čekání..
karvinier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 11. 2020 20:58

Bohužel můžu potvrdit špatnou zkušenost se Supportem. Několikrát jsme řešil, proč se přes noc mění stav na kartě, jestli to je změnou kurzu při platbě v CZK, atd.
Odpověď - hodnota kryptoměn kolísá. Poprvé jsem jim řekl, že to s hodnotami kryptoměn nemá nic společného, podruhé jsem to ignoroval a chtěl vysvětlení znovu, potřetí, když mi zase psali ten blábol o kryptoměnách, jsem jim řekl, že si asi dělají srandu a že bych rád slyšel vysvětlení skutečné.

-- 30. 11. 2020 21:59 --

karvinier píše:No oproti Swipu je podpora suprová. Já s nimi řešil karty apod. a neměl jsem problém, vždy odpovídali rychle a řešili.. Já mj. dobíjím kartu SEPA platbou - je to zdarma a protože už jsou poplatky za topup kartou tak je to lepší volba. Nevýhoda je den čekání..

Poplatky jsou jen za nákup kryptoměn kartou, za dobíjení kartového účtu ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 30. 11. 2020 21:05

Asi to špatně pochopili a mysleli zůstatek účtu v krypto peněžence :-D

Já vím, já dobíjel prvně bez poplatku za nákup CRO kartou, ještě čekám na kartu tak nemám kartový účet..
karvinier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 30. 11. 2020 21:07

Dá se karta přidat do Google Pay?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karvinier 30. 11. 2020 21:10

Nevidím důvod proč by neměla. Ale já ji budu užívat v Curve..

Spíš mě dnes překvapili poplatky za výběr :-)) Zkoušel jsem vybrat CRO na ledger a 100 cro což je minimum stálo 20 cro . Potřeboval jsem zkusit zda vše funguje jak má. Naštěstí není poplatek 20 procent, ale taxa je prostě 20 CRO za jakoukoliv částku. Ale každá kryptoměna to má jinak - BC např. má withdrawal fee .0004..
karvinier
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 11. 2020 21:35

Curve je ve výjimkách, takže to budeš mít bez bonusu. A do GPay evropská zatím přidat nejde.
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 30. 11. 2020 23:05

Curve uz zase podporuji a dava bonus ...
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 12. 2020 05:35

Kdo platíte přes Curve v českývh obchodech, jakou měnu necháváte v Curve appce na podkladové Crypto kartě nastavenu? CZK nebo EUR? Co bude lepší?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka