Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 11. 12. 2020 21:43

Crypto.com určitě jo. :D
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 12. 2020 21:51

Ve velmi mírném... Mám pořád CRO, nechtělo se mi je prodávat, když jsou tak nízko. Tak jestli půjdou ještě níž, tak už je to ztráta...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 11. 12. 2020 22:36

Ja v zisku jsem , ale sel jsem na to fakt pragmaticky a do CRO jsem dal jen to co je potreba pro 2 karty 3% a 2%, kdyz jsem na ne nahazel vydaje za posledni 3 mesice pres GBiT a zaplatil par firemnich vydaju, co mi byly proplaceny, jsem uz ted v docela slusnem zisku i kdyby sly CRO k nule .... za me WIN :) Kazdopadne valcim obcas s podporou ... nakup dvou NB za 80k, hned blokace , obstrukce apd ... zas 3% z 80k nejsou spatny :)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 12. 12. 2020 00:31

Asi se nechám poučit, co je GBiT? :)
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 12. 12. 2020 04:13

To je funkce karty Curve. Provedeš platbu jednou podkladovou kartou, získáš bonus z platby, převedeš platbu na jinou podkladovou kartu, kde získáš znovu bonus z platby. Ale nevím, zda to funguje i u Crypto, zda bonus pak neodečtou, proto jsem se ptal, zda to někdo zkoušel.
https://support.imaginecurve.com/hc/en-gb/articles/115003750829-What-is-Go-Back-in-Time-?

Curve mi šla navíc i registrovat do Google Pay, díky tomu můžu platit přes Google Pay i podkladovou Crypto kartou.
Naposledy upravil Rop dne 12. 12. 2020 13:43, celkově upraveno 1
Důvod: Prosím bez těch kódů v příspěvku / podpisu. Dík a koťátko za to.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 12. 12. 2020 10:43

jo ok, ja jen nevedel co je ta zkratka :D curve samozrejme mam, ale tuhle funkci moc nepouzivam :) podle me si myslim ze tohle fungovat nebude, protoze pri Gbit Curve dela to ze vytvori transakci na nove karte a na puvodni pozadavek na vraceni a s tim Crypto pracuje tak ze ti ten cashback revertnou. i kdyz nevim jestli je tomu tak i v pripade ze to udelas az po delsi dobe kdy uz je transakce zauctovana, to nevim jestli jsem zkousel.
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 12. 2020 10:47

GBIT u cryptocom karty použít lze, ale pouze "směrem na kartu" ... pokud by prvně bylo placeno cryptocom kartou a poté transakce přesunuta jinam, tak dojde i k odebrání cashbacku, takže to moc nedává smysl ... využít to lze například v kombinace prvně dát platbu na hello bank (ta dává odměny i za vrácené platby) a potom přesunout na cryptocom
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 12. 12. 2020 13:39

jasne takze tuhle "vychytavku" vyuzije jen nekdo kdo ma nejakou jinou kartu ktera dava bonusy za platby , pripadne curve ve vyssim levelu, ale to mi moc smysluplny neprijde protoze tam uz zase clovek plati poplatky...
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 12. 12. 2020 14:14

Parkrat jsem to pouzil i Crypto-Crypto, kdyz doslo k poklesu ceny CRO :) u velke platby ..
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 12. 2020 14:46

treborit píše: Kazdopadne valcim obcas s podporou ... nakup dvou NB za 80k, hned blokace , obstrukce apd ... zas 3% z 80k nejsou spatny :)

Jak to s tím je, blokujou hned kartu?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 14. 12. 2020 15:53

No tak dneska me teda fakt vytocili... Prisel mi email, ze mi byla vydana nova karta(indogo), ze penize z puvodni karty budou prevedeny do dvou dnu a karta dodana fo nekolika tydnu ale do ty doby nebudu moct kartu pouzivat, ani tu puvodni ruby... to jsou tedy opravdu kreteni... protoze jsem tam mel nality penize k placeni a kdybych to vedel dopredu tak je tam nedavam, ale takhle bez upozorneni je to peknej *****... opravdu nechapu proc neumoznuji pouzivat starou kartu dokud cloveku neprijde nova, tak jako to delaji vsichni...
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 14. 12. 2020 16:00

Kdo všichni? Chci změnit Curve Blue za Curve Black a bojim se, že dopadnu stejně.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 14. 12. 2020 16:19

dobre ale curve je jen zastupna karta... na ni nemas zadne financni prostredky... pokud vim kdyz ti jakakoliv banka vydava nahradni kartu tak ti funguje stara dokud si neaktivujes novou...
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 14. 12. 2020 17:43

Pokud je to výměna z důvodů konce platnosti tak ano, to nějakou dobu dokonce fungují obě. Ale pokud se mění z důvodů ztráty a žádá se o náhradní tak taky původní přestane platit ihned. Takže oni to zřejmě nerozlišují a posílají novou kartu jako by se stará ztratila a proto ji zablokují.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 12. 2020 19:04

George_76 píše:No tak dneska me teda fakt vytocili... Prisel mi email, ze mi byla vydana nova karta(indogo), ze penize z puvodni karty budou prevedeny do dvou dnu a karta dodana fo nekolika tydnu ale do ty doby nebudu moct kartu pouzivat, ani tu puvodni ruby... to jsou tedy opravdu kreteni... protoze jsem tam mel nality penize k placeni a kdybych to vedel dopredu tak je tam nedavam, ale takhle bez upozorneni je to peknej *****... opravdu nechapu proc neumoznuji pouzivat starou kartu dokud cloveku neprijde nova, tak jako to delaji vsichni...

Bohužel potvrzuji, mám to úplně stejně... :-\
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka