Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 12. 2020 02:53

Ztráta na kurzu byla minimální.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 20. 12. 2020 11:18

bonus za revolut to opravdu nedává a na tyto spekulace bacha, pak vyžadují vrácení cashbacku klidně i zpětně a blokují účty dokud částku nevrátíš (osobní zkušenost nemám, ale zmiňovalo to několik lidí na telegramu i reddit)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 20. 12. 2020 12:37

Za co se vrací bonus? Jenom za Revolut, nebo za ještě něco jiného? Co Twisto a Mallpay? Za platby přes Curve doufám ne? Platím jen přes Curve.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirmalik 20. 12. 2020 14:07

Dobry den, chtěl bych se zeptat jak funguje konec lhůty s uzamčenym stakem? Dá se to uzamčení po půl roce prodloužit, abych neztratil bonus 3% a nespadl na 1,5%? Nebo budu muset dokoupit nové CRO na patřičnou úroveň a znovu uzamknout? Teď mám kartu green a dokupovat za 3 měsíce dalších 40.000 by se mi opravdu nechtělo...děkuji za odpověď.
jirmalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 20. 12. 2020 15:31

unstake je na tvem rozhodnuti, uplynutim doby 6 mesicu ti vznika jen MOZNOST unstake, jinak se nic nemeni ... takze dal budes mit kartu green se vsemi perky.
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 20. 12. 2020 19:00

Lafayette16 píše:
treborit píše:Podobne ted, ze by mi nejak dali vedet dopredu, ze mi vydavaji novou kartu? ale kdeze, proste cink a mam zablokovanu starou, uprostred mesta a nakupovani ... na karte 1000 EUR, message na support, jestli mi po dobu "Issued" nemohou nechat aktivovanu to starou ... ne nemohou , samozrejme ...

Mám to stejně, jen částka asi 650€. Chtěl jsem převést aspoň těch 650€ do Fiat Wallet, že si to holt pošlu jinam a budu používat jinou kartu - NELZE.

Eura z bloklé karty lze ale asi odeslat jinému uživateli Crypto.com přes volbu Send, musí byt jeho tel.č. uloženo v tel.seznamu, přistane to předpokládám ve Flat Wallet. Takže buď můžete poslat mezi sebou, když máte oba blokovanou kartu, nebo v připadě potřeby můžu pomoci já. Pošlu pak stejný obnos Eur.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 12. 2020 02:08

hgfdsa píše:Eura z bloklé karty lze ale asi odeslat jinému uživateli Crypto.com přes volbu Send, musí byt jeho tel.č. uloženo v tel.seznamu, přistane to předpokládám ve Flat Wallet. Takže buď můžete poslat mezi sebou, když máte oba blokovanou kartu, nebo v připadě potřeby můžu pomoci já. Pošlu pak stejný obnos Eur.

Co je volba "SEND" ?
To je snad jen na posílání kryptoměn, ne? Určitě ne z účtu karty. Nebo jsem to nepochopil?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 21. 12. 2020 05:07

Určitě to musí být zůstatek na kartě, viz ten screen, ale netestoval jsem to. Jsou tam volby Top Up, Exchange a Send. Proč by ta nabídka jinak byla na kartě MCO Visa Card? Při volbě Send to chce přístup do tel.seznamu. Stačí tam mít dle mého názoru uloženo tel.č., které má jiný zákazník registrováno na appku Crypto.com a půjde mu zůstatek z karty odeslat.

Obrázek

edit:
Zkusil jsem teď odeslat 1 Euro na své vlastní číslo a hodilo to chybovou hlašku, ale předpokládám, že na tel.č. jiného registrovaného zákazníka Crypto.com by to prošlo. Pošli mi přes SZ své registrované tel.č. a zkusím otestovat poslání 1 Euro.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 21. 12. 2020 10:27

Tak to nejde, i když to do poslední chvíle vypadalo, že to půjde, ale nevim proč, jestli jsi mi dal správné registrované tel.č., tak by to předpokládám mělo jít, zadával jsem ho s předvolbou CR +420, zkusil jsem ti poslat 1 Euro i 10 Eur a neúspěšně. A stejnou chybovou hlašku to hodilo, když jsem to ráno zkoušel posílat na své vlastní registrované tel.č.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 12. 2020 11:36

Ano, číslo jsem napsal určitě správně, kontroloval jsem to ještě jednou.
My, co máme zablokovanou kartu, se nedostaneme ale ani do toho účtu Card Account.
Místo toho tam mám jenom :
You're applying for Jade Green Card
Jako na začátku, když jsem ještě neměl žádnou kartu.

Tak v tom bude asi problém.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 21. 12. 2020 12:46

Aha, tak to tam máte peníze opravdu neřešitelně zablokované až do aktivace nové karty.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 12. 2020 13:35

Bohužel to tak vypadá. Doufám, že to nebude trvat ty 3 měsíce...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 21. 12. 2020 19:46

27.12.2020 se asi změní účty?
Dear Valued Customer,
Crypto.com is switching to a new service provider for EUR Wallets on 27 December 2020 at 03:00 UTC.
Kindly be reminded to check the updated bank deposit information before making a new deposit to your EUR Wallet after 27 December, 03:00 UTC.
antonsek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 27. 12. 2020 12:21

Už mám Euro účet změněn na litevský. Zajímavé, že jak Revolut tak Crypto.com si vybrali zrovna Litvu?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 12. 2020 16:07

Však Curve také :). Je Británii blízká a asi tam už mají zkušenosti s těmi registracemi původně britských subjektů.
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka