Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 3. 2. 2021 10:34

Fiat Wallet (ne Flat) jde, pokud vím, doplnit jen převodem.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jonas D 3. 2. 2021 11:32

Nakonec plánují provázat ceny karet s fiatem, takže další změna:
https://mobile.twitter.com/Kris_HK/stat ... 4741022724
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 2. 2021 14:38

Stále nemám kartu. Upgradoval jsem z modré na zelenou 1.11. - to znamená čtvrt roku trvá vydání nové karty. Z toho 2 měsíce mám zablokovanou i tu původní modrou a zelenou kartu ve stavu ISSUED. Na účtě té modré karty mám blokované peníze, něklolik set eur, ke kterým se nemůžu nijak dostat.

Máte už někdo vyměněné karty objednané po 1.11. 2020 ?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 3. 2. 2021 22:51

Jsem na tom podobne, ja jeste o neco drive... a popravde uz mi dochazi trpelivost a brzy se na to vyseru... pockam az ta cena nebude uplne dole a vse vyberu a poslu je do... popravde vetsi ***** firmu uz jsem dlouho nezazil...
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 2. 2021 23:24

Napsal jsem jim, že jsem velmi zklamán z jejich přístupu. Samozřejmě žádná odpověď.
Do dvou týdnů vyberu vše, co půjde a konec.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 5. 2. 2021 13:47

Dnes konečně stav shipped po upgradu z ruby na green..
karvinier
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 2. 2021 13:57

Ze kdy ten upgrade?

Já pořád ne. Upgrade z Blue na Green proveden 1.11.2020
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 5. 2. 2021 17:12

tak nejak proveden uz si nepamatuju ten termin..
karvinier
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 2. 2021 18:10

Já nějak těsně před tím zdražením z 10.000 CRO na 25.000.
Asi jeden den předtím, takže odhaduju 1.11.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 5. 2. 2021 20:03

Jsem na tom uplne stejne a jeste mi na zrusene karte uzamkli 3000 EUR ...

-- 5. 2. 2021 19:04 --

Cekam uz 100 dni
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 2. 2021 20:14

Jak to tu občas pročítám, docela jsem rád, že jsem tentokrát této komedii odolal, ikdyž cukání jsem měl. Že se občas něco nepovede nebo není zrovna funkční, fajn, stane se, ale jak zde mnozí popisují, že tento fintech dělá při problémech mrtvého brouka a nekomunikuje, to by mě vytáčelo do běla... děkuji to nechci, ani se Lafayette16 nedivím, že to chce zapíchnout.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 2. 2021 21:16

Se teda nechci vnucovat, ale už asi půl roku taky píšu, že tohle je letadlo jak vyšitý...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jonas D 6. 2. 2021 00:55

Lol Phirae píše:Se teda nechci vnucovat, ale už asi půl roku taky píšu, že tohle je letadlo jak vyšitý...

Spíš takhle vypadá rapidní přerod hongkongského start-upu (vedeného Polákem) v globální firmu, které se hlásí přes půl milionu nových uživatelů měsíčně díky rostoucí popularitě krypta a celkem zajímavému produktu. Ale dělají toho spoustu zároveň, což není pokaždé dobře. Uvidíme.
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 6. 2. 2021 07:26

Nojo, zatím coiny rostou, ale co bude, až začnou padat?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jonas D 6. 2. 2021 11:29

hgfdsa píše:Nojo, zatím coiny rostou, ale co bude, až začnou padat?

Coiny jsou holt občas přeprodané a občas překoupené. CRO/BTC stále ještě klesá, zatímco konkurenci (Binance, Celsius, Nexo, Swipe) se momentálně daří. CRO v poslední době spousta lidí ignoruje kvůli nestabilním, měnícím se pravidlům a vysokému total supply + někteří ihned prodávají cashback a bonusy z MCO/CRO swapu. Doufám, že až přijde mainnet, už to bude změna pozitivní a pravidla budou jasně daná. Vím, že plánují třeba komunitní hlasování o CRO, jednotný stake pro aplikaci a exchange (až povolí jejich exchange v USA), používání karty na kredit bez nutnosti prodeje krypta, Crypto.com Pay u větších prodejců, spoustu De-Fi věcí, atd.
Jonas D
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka