Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 6. 2. 2021 18:57

Překvapilo mně dnes, převedl jsem si na kartě z měnové složky Euro do měnově složky GBP částku 150 GBP, strhlo se 171,02 Euro, pak jsem 150 GBP převedl zpět na Eura a připsalo se zase 171,02 Euro. Oni mají stejný kurz na nákup i prodej, takovou férovost jsem nikde jinde nezažil. Škoda že podporují jen tyto dvě měny. Ještě by se mi hodily CZK a USD, a bylo by to pro platby kartou v zahraničí použitelnější než Revolut.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 7. 2. 2021 16:33

fremantle píše:Výjimek z odměn je docela dost: https://help.crypto.com/en/articles/459 ... ds-program

Některé služby nelze kartou vůbec ani uhradit (zkoušel jsem Twisto - platba vůbec neprošla přes Curve ani napřímo)...

Zaplatit MALL Pay vyúčtování tím také nejde, ani přes Curve.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 2. 2021 15:43

Tak během víkendu karta SHIPPED !
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 2. 2021 16:02

Ono jde asi přejít na vysší level i se starou kartou ne? Není to lepší? Karta zůstane Ruby, ale cashback bude jako u Green.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 8. 2. 2021 22:23

Lafayette16 píše:Tak během víkendu karta SHIPPED !

Hmm zajimave, takze jsem jedinej komu tu z... kartu proste neposlou >:-(
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 2. 2021 23:42

hgfdsa píše:Ono jde asi přejít na vysší level i se starou kartou ne? Není to lepší? Karta zůstane Ruby, ale cashback bude jako u Green.

To právě nejde.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 9. 2. 2021 09:52

George_76 píše:
Lafayette16 píše:Tak během víkendu karta SHIPPED !

Hmm zajimave, takze jsem jedinej komu tu z... kartu proste neposlou >:-(

Tak zázraky se asi dějí a moje Indigo je dnes rano shipped :D Nevim jestli je to nahoda, ze jsem je v nedeli taky poslal k sipku, ale to je asi jedno :D
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 2. 2021 11:37

Zajímavé, já mám SHIPPED taky pár dní potom, co jsem jim napsal, jak jsem z jejich chování zklamán a že už jsem naštvanej...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 2. 2021 16:26

...ale kartu stále ještě nemám. Taky je možné, že to SHIPPED nastavili, abych dal chvíli pokoj...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 10. 2. 2021 17:35

Byla tu zmíněná varianta, že by místo CRO mohlo jít stakovat jen FIAT měnu.
Nevíte, nakolik blízko je ten nápad realizaci, případně zda to už jde využít?
Nějak jsem to prováhal, když byly ty ceny karet nižší a mám pochybnosti, zda se hodnota CRO udrží..

případně víte o jiné variantě, jak získat Loungekey s neomezenými vstupy (a neutratit majlant) ? :D
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 10. 2. 2021 18:24

karta mi naskocila SHIPPED ted o vikendu , neprudil jsem, takze je mozne, ze opravdu poslali balik karet :)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 10. 2. 2021 19:09

goropes píše:případně víte o jiné variantě, jak získat Loungekey s neomezenými vstupy (a neutratit majlant) ? :D

Unlimited Priority pass (tarif zvaný Prestige) stojí 429 USD, tj. 9000 Kč. Na L3 kartu bys musel zamknout cca 80000 Kč, pokud to změní na FIAT, skoro bych i tipoval, že půjde spíš o 5000 USD / 5000 EUR. Tak jako tak, z 80000 Kč investovaných v akciích dost možná těch 9000 Kč za rok vyděláš. Takže je otázka, jestli i potom by to dávalo úplně smysl jen kvůli salonkům.
BTW, ty salonky jsou zdarma, nebo placené a člověk dostává 100% cashback v CRO?
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 10. 2. 2021 19:15

To asi nepůjde stakovat Fiat měnu. Já to pochopil tak, že se bude stakovat CRO ne podle počtu CRO jako nyní, ale podle aktuální hodnoty CRO ve Fiat měně. A nemyslím si, že to bude výhodnější pro uživatele, spíš pro firmu, že nebudou muset přizpůsobovat podmínky aktuální hodnotě CRO.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jonas D 10. 2. 2021 19:22

Mělo by to být zdarma, jen to chce mít pár desítek euro na kartě jako vratnou zálohu. Jinak se stále bude stakovat CRO, v hodnotě karty určené ve fiatu.
Jonas D
Návštěvník

Odeslat příspěvekod George_76 10. 2. 2021 22:21

tmx643 píše:
goropes píše:případně víte o jiné variantě, jak získat Loungekey s neomezenými vstupy (a neutratit majlant) ? :D

Unlimited Priority pass (tarif zvaný Prestige) stojí 429 USD, tj. 9000 Kč. Na L3 kartu bys musel zamknout cca 80000 Kč, pokud to změní na FIAT, skoro bych i tipoval, že půjde spíš o 5000 USD / 5000 EUR. Tak jako tak, z 80000 Kč investovaných v akciích dost možná těch 9000 Kč za rok vyděláš. Takže je otázka, jestli i potom by to dávalo úplně smysl jen kvůli salonkům.
BTW, ty salonky jsou zdarma, nebo placené a člověk dostává 100% cashback v CRO?

Mělo by to být tak, že si do LoungeKey zaregistrujes Crypto kartu a pak se karta jen overuje, ale transakce se nikdy neprovadi, mam to stejne u kreditky u ktere mam taky LoungeKey, kde mam teda jen 4 vstupy zdarma rocne a nikdy se mi penize nestrhly.

-- 10. 2. 2021 22:22 --

Lafayette16 píše:...ale kartu stále ještě nemám. Taky je možné, že to SHIPPED nastavili, abych dal chvíli pokoj...

Shipped je ze ji odeslali ale je tam ze to trva 7 až 10 dni nez dorazi :)
George_76
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka