Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod George_76 22. 2. 2021 08:56

Tak se jim trosku zavaril system a apka je off...
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 2. 2021 08:57

To tě chrání, abys neprodal a pak nelitoval.
;-)
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_76 22. 2. 2021 09:04

No ale nemuzu ani nakoupit :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 2. 2021 10:18

Tím chrání i ty ostatní, aby ti neprodali a neprodělali tak.
;-)
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 2. 2021 10:30

Že já nepřikoupil ráno při ceně 4 Kč, ještě není poledne a už to je nad 5 Kč. :shock:

Obrázek
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_76 22. 2. 2021 10:45

no taky jsem si rikal, ale porad to jde nahoru, tak jsem za 5 prikoupil par tisic CRO :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 2. 2021 11:12

A to jsi chtěl ještě v noci za 3 Kč prodat. :D
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_76 22. 2. 2021 11:14

no to jo, ale jsem stale ve strehu, koukam ze BTC a ETH jdou opacnym smerem, coz je fajn, muj zamer byl totiz spis prave zbavit se CRO a nakoupit ETH
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2021 12:09

Pro mě jsou kryptoměny španělská vesnice, ale tu zábavu vám, chlapi, ze srdce přeju. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 2. 2021 12:13

@George_76:
No ale to je ten důvod pro růst cro, ten pokles hlavních krypto :). Když hlavní kryptoměny jako btc či eth klesají, tedy i drobní investoři je prodávají, tak v řadě případů je prodávají na dané krypto burze výměnou za jinou kryptoměnu, typicky menší, která je zrovna trendy a daří se jí (i proto, že výměna za jinou kryptoměnu může na různých burzách vycházet poplatkové levněji než konverze za fiat měnu typu dolar či euro). Tedy skoro vždy když btc klesá, tak altcoiny rostou, i ten váš cro... A za pár dní, nebo klidně i hodin, to může být zase celé naopak-neboli kdo by držel třeba právě cro, když mainstream s BTC v čele roste.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod George_76 22. 2. 2021 12:25

No posledni pul rok ale CRO spis kopirovalo trend BTC, dnes je to vyjimka

-- 22. 2. 2021 13:26 --

drkarel píše:Pro mě jsou kryptoměny španělská vesnice, ale tu zábavu vám, chlapi, ze srdce přeju. :)


No ja taky nejsem zadny odbornik, ale kdyz v teto dobe neni moc co delat tak se nejak clovek zabavit musi :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 2. 2021 12:35

@George, ono dost bude záležet na tom, od kdy se cro už stává běžnou krypto k obchodování na burzách, a ne jen mini projekt z dílny crypto.com, který běžní investoři do kryptoměn nekupují (kvůli velikosti, nedostupnosti na většině krypto burz atd). Tedy dřív cenu cro mohli ovlivňovat spíš jen lidé jako vy z tohoto vlákna, kteří jste do projektu vstoupili a kartu od crypto.com sjednali (a s cenou cro jejím využíváním a zamykáním cro ovlivňovali jeho cenu, skrz poskytovatele služby). Ale dnes už může cro být větší, známější, dostupné k obchodování i na běžných krypto burzách, proto se může začít více chovat jako jiné altcoiny, tedy jako doplněk investorů k těm velkým typu Bitcoin či Ethereum, nebo jako forma "zajištění" resp. přeskupení krypto portfolia při propadech těch velkých.
Sám částečně do kryptoměn také investuji, ale jen do velkých nejznámějších (pravidelně trošku každý měsíc), a tento trend přeskupení je patrný často při prudších pohybech cen.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 2. 2021 16:13

A já žil v domění, že CRO se nedá koupit jinde než u crypto.com. Pád BTC nebude asi důvodem růstu CRO, CRO roste už půl měsíce.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_76 24. 2. 2021 19:14

Tak se mi poprve vratila platba za Spotify a premyslim jestli si to mam nechavat v CRO nebo menit na Eura, stejne tak u Netflixu...
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod comit 24. 2. 2021 21:01

@George,měním na BTC,ETH apod,a jednou za čas posílám :arrow:
comit
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků