Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 22. 9. 2020 12:14

dells píše:za ako dlho vám prišla karta? objednal som ruby steel, kúpil a zamkol cro, akceptoval som podmienky, overil adresu, píše mi - card issue status - issued... a nič. všetko vykonané začiatkom augusta, čiže viac ako mesiac.

Mám také dnes status Issued, ale zároveň mi dnes přišel email, že se nepodařilo ověřit adresu z naskenovaného dokumentu, tak si nemyslím, že je ten status zrovna OK. Každopádně v appce nevidím možnost projít ověřením adresy při objednání karty znovu.

Obrázek

We are not able to accept the document you have submitted for Proof of Address as it does not fully meet our requirements. Kindly log in to your Crypto.com Wallet & Card App to re-submit a valid document via the App.

For a seamless review and approval process, please ensure that the document* meets the following criteria on your next submission:

Clearly shows your name and address
Was issued to you in 90 days or less
Is printed out in full, with all four corners captured
Is captured vertically (portrait mode) and not in a landscape mode
Has clear and legible details upon capturing

*Accepted documents include utility bills, correspondence from a government department/agency, statements/letters issued by a bank/financial institution or an authorized insurer. If you choose to use a credit card statement, please mask the card numbers.

For more information, please refer to the FAQ.
Our team will proceed to review the document upon your next submission. If you have further questions, please contact Support in-app, through the website’s live chat, or write to contact@crypto.com.
Thank you for your kind cooperation.

Best regards,
The Crypto.com Team
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 9. 2020 12:27

koruna jako nativní měna (možnost v korunách držet zůstatek připravený k útratám) podle supportu není plánovaný (taky v tuhle chvíli mají jen gbp, euro a aud - nic víc)

ten kurz je dnes opravdu špatný, ale toto není chyba crypto.com, karta využívá čistý kurz dle Visa bez poplatku, ale dnes má Visa spread větší než 2%

ve dnech, kdy kurz je stabilní několik dní po sobě je kurz přijatelný
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 9. 2020 15:32

tmx643 píše:Já se rozhodl počkat, dokud nepřidají korunu jako nativní měnu. Do té doby je to pro mě příliš komplikované s nutností výměny eur a cashback vlivem směny výrazně nižší, než ty hezká 2 (3) %.

jj, souhlas, také se mi do této karty zatím moc nechce. Příliš mnoho komplikací před nejasným přínosem...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 22. 9. 2020 19:20

Srabi. :D
Naposledy upravil Rop dne 22. 9. 2020 19:46, celkově upraveno 1
Důvod: Prosím pěkně, referal opravdu ne. Dík.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod loopz 23. 9. 2020 20:14

Nabíjím Crypto.com kartu přes Revolut z jiné CZK kreditní karty.
Při platbě v korunách na převodu CZK -> EUR -> CZK tak ztrácím 2-4 promile, takže mi například Jade karta vrací minimálně 2.6-2.8%. Neznáte někdo lepší způsob?
Možná to bude horší o víkendu nebo při nevýhodném pohybu kurzu.

Rád pošlu svůj referral kód a k Vašemu bonusu přidám 50% z mého připsaného bonusu zpět.
Rád pošlu svůj referral kód a k Vašemu bonusu přidám 50% z mého připsaného bonusu zpět.
loopz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antonsek 24. 9. 2020 04:58

Takže z Revolutu nabíjet jde a z Curve ne? Nabíjíš přímo Eura?
Jak často je třeba provést transakci, aby nebyl naúčtován poplatek za nepoužívání Crypto? Stačí jednou měsíčně jedna platba Crypto kartou?
antonsek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 9. 2020 10:15

platba stačí jednou za rok, dobíjet na crypto.com musíš euro, protože jinou měnu ti to v evropě nedovolí

přes curve taky můžeš dobíjet do crypto.com peněženky (určená na placení crypto.com kartou), ale nejde přes curve v appce koupit kryptoměny
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 24. 9. 2020 11:52

Zajímavé. A z té Eurové peněženky nebo Crypto kartou jdou v appce koupit kryptoměny?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod loopz 24. 9. 2020 14:07

Z Eurové peněženky (Fiat Wallet) lze kupovat kryptoměny a kartou taky, nicméně ne Crypto.com kartou přímo v Crypto.com aplikaci.
loopz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 9. 2020 14:09

ne, přímo krypto musíš koupit fakt asi klasickou debetkou k běžnému účtu, ale to jsem zatím ani nezkoušel (kvůli špatným kurzům na těchto kartách)
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 24. 9. 2020 14:29

Já v appce ale nevidím žádnou možnost dobít Eura kartou, nabízí to jen Sepa převod.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 9. 2020 17:33

to si ale na záložce fiat wallet že?

když budeš přímo na Card, tak tam je Top Up a lze využít crypto nebo fiat wallet (tam si to můžeš poslat sepa platbou) a třetí možnost je credit card
Naposledy upravil tomasvlasak dne 24. 9. 2020 19:30, celkově upraveno 1
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 24. 9. 2020 19:16

Jo aha, díky, karta zatím není.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 25. 9. 2020 08:14

Vysledoval jsem jednu zaludnost :)Mam kartu EUR. Platil jsem neco v librach (drobna castka), ale diky vojplatbe byla jedna z plateb stornovana a vysledna vratka v librach pristala na kartu do meny libra, takze jsem musel udelat prevod na EUR .. :), tohle routovani maji trochu nevychytane ...
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 25. 9. 2020 09:36

Chci převést 473 CRO na Euro.
Accounts > Crypto Wallet > Crypto.com > Transfer > Withdraw >
Proč je ta volba Crypto.com Exchange zašedlá nefunkční?

Obrázek

Musím tam snad nejdříve dobít Euro SEPA platbou?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka