PLUTUS - náhrada crypto.com?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod Tomas999 6. 12. 2022 13:58

Tatra banka a SLSP smerom na Plutus IBAN ok a bez poplatku. Plutus podporuje prichadzajuce SCT instant platby, takze kredit som videl za par sekund :)
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar








Odeslat příspěvekod ard3ne 6. 12. 2022 20:08

Po gramatickom okienku - môj objavený fail asi bude môj fail, že mi vrátili peniaze. Skúšal som to zisťovať, prečo sa mi vracajú peniaze a na ich stránke sa píše:
Payee's name: YOUR PLUTUS ACCOUNT FULL NAME, this is the name (first name + middle name + surname) as it shows up in your Plutus Account.
Note: If you fill "Plutus" or anything else instead, the transfer will be declined and bounced back.
Samozrejme, že som to nazval "moj PLUTUS" a nie Meno Priezvisko. Čiže asi tu je problém.
ard3ne
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 6. 12. 2022 21:15

Hmm ja vse posilam pres Revolut a tam je to hned a bez problemu, tak to je asi idealni reseni :)
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 7. 12. 2022 10:36

Konkrétne na revolut by som si dal možno pozor, aby ste oň neprišli. Síce neviem úplne presne, ako funguje príjem peňazí na účet revolut teraz (nemám ho už viac ako dva roky), ale ak si budete dobíjať revolut cez debetnú/kreditnú kartu a následne peniaze zasielať na iné číslo účtu, môžu vám po čase Revolut zablokovať. Predpokladám, že dobitím financií prostredníctvom vašej platobnej karty má s tým revolut určité náklady, ktoré sa mu vrátia, ak používate na ďalšie platenie už ich kartu. Obyčajným prevodom sú pravdepodobne na tomto stratoví. Hovorím z vlastnej skúsenosti, nakoľko som bol presvedčený, že je to štandardná banka, dobíjal som si účet vo vyšších sumách, síce som používal kartu, ale väčšiu časť peňazí som posielal na účty cez IBAN. Až mi raz prišiel mail, že ľutujú, ale už mi nadalej nemôžu poskytovať ich služby. Síce nevysvetlili prečo, ale iný dôvod na to nebol.
Tomas999 píše:Tatra banka a SLSP smerom na Plutus IBAN ok a bez poplatku. Plutus podporuje prichadzajuce SCT instant platby, takze kredit som videl za par sekund :)

Potvrdzujem - založil som si účet v TATRABANKE (keďže je na rok zadamo :-) ), vyskúšal, funguje.
Dííííky
(a tiež som si teraz nabil z plutus účtu na plutus kartu a bolo to ihneď)
ard3ne
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 7. 12. 2022 18:52

Nevidim v tom vubec zadny problem, takto už to použivam celou dobu co mam crypto card a to uz budou 2 roky :-)
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 9. 12. 2022 08:27

Tak sa možno niečo zmenilo, neviem, ale mne kvôli tomu zrušili účet.
A pre majiteľov MONESE - okamžité platby NEPODPOROVANÉ...
ard3ne
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wurk 9. 12. 2022 11:10

rozdil muze byt v predchozi smene CZK->EUR
wurk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků