PayPal a vše o něm

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 10. 2020 10:20

Zkoušels (po přihlášení) použít přímo ten odkaz na zrušení?

https://www.paypal.com/cz/cgi-bin/?&cmd=_close-account
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Suky. 6. 10. 2020 11:31

Zkoušel:
PayPal po loginu píše:Zjistili jsme neobvyklou aktivitu

Potřebujeme vaši pomoc při zabezpečení vašeho účtu, abychom zabránili neoprávněnému přístupu. Z bezpečnostních důvodů může být váš účet omezen, dokud nepodniknete potřebnou akci.

To mi píše od té reklamace.
Zkoušel jsem "podniknout" akci, zadal požadované číslo poslední přidané karty, jenže pak to chtělo odpovědi na bezpečnostní otázky, o kterých jsem netušil, že bych nastavoval...

Upraveno 12:39
Zrušeno!
Tentokrát si mne to ověřilo přes SMS a zrušeno! :oboze
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 6. 10. 2020 11:52

Lafayette16 píše:
Lol Phirae píše:Pokud si někdo z PP přeposíláte USD na Transferwise USD účet, tak vám nově ukradnou 3 %.

A3.2.1 Výběr peněz přímo na americký bankovní účet
3,00 % (pokud není potřeba provést převod měny**)


Cože??

Tak to asi končím. Už teď mě stojí 5,4% když mi tam peníze přijdou a ještě 3% jen za poslání na účet?


Pro mě je to docela rána, posílám si na TW USD účet přibližně 5k$ měsíčně, a další 3% polatek za žádnou přidanou hodnotu fakt nedám. Když už je to teď srovnatelně drahé jako jiné platební brány, tak půjdu někam, kde za ty peníze dostanu i nějakou infrastrukturu.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 10. 2020 12:10

Přesně tak. To je jen poplatek 3% navíc, nic za to není.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 10. 2020 15:27

z oficiálního mailu service@intl.paypal.com mi přišel phishingový mail v češtině, že můžu zablokovat připravenou platbu. Lze vcelku v pohodě odhalit, že je to podvod, není tam oslovení jménem, nějaké kostrbatosti v textu, navíc mi to přišlo na mail na který nemám PayPal navázán. Ale stejně si dejte pozor.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 17. 10. 2020 16:42

Prošel jsem si menší martyrium s PayPalem ve smyslu ověřování totožnosti u cca více jak 5 let starého nepoužívaného účtu. Ten, co jsem používal šel zrušit v pohodě, ale ten co ne byl "zablokován" kvůli přijaté platbě vyšší jak 2,5 K EUR a pokaždé chtěli doložit něco jiného. Navíc mne to pořád přesměrovávalo mezi nějakým starým PP Classic rozhraním na nové a bylo to relativně hodně zbugované. Dle potřeby využít PP založím a opětovně účet zruším. Pevně ale doufám, že tuhle službu potřeba využívat nebude. Měl jsem to pouze jako okrajovou platební metodu. Stejně je to takové pěkně "vydírání" - nezrušíme účet dokud nedodáte více osobních údajů (samozřejmě ruku v ruce s tím dle změněných podmínek pro neaktivní účty sankce za neaktivitu). Třešnička na dortu byla když sem poslal přílohu po přihlášení a oni mi napsali, že přílohy přes email nepřijímají a poslali odkaz na ještě více prehistorický formulář úplně v jiném rozhraní.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 2. 11. 2020 10:57

Suky. píše:Dá se nějak PayPal kontaktovat, když nemám přístup k účtu (zablokovali mi ho, bo jsem si dovolil něco reklamovat)?

Cal centrum mají vypnuté, zkoušel jsem české i irské telefonní číslo...

Rád bych to zrušil, ale ať to zkouším jakkoliv skončím na loginu, ten mne sice přihlásí, ale pošle k čertu...

Mám stejný problém, nemůžu se tam dovolat. Rád bych účet zrušil, ale mám tam navedené tel. číslo, které už mezitím dávno nemám, takže se nepřihlásím. Na ostatních forech lidi píšou, že pomůže tam zavolat, ale když mají číslo teď vypnuté?
Poradíte někdo, prosím? Díky!
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 12. 2020 16:30

Jak dostat nejlevneji USD z PayPalu? USD nepotrebuji, takze je mi jedno, zda je dostanu na EUR nebo CZK ucet v bance...Asi nejlepsi spusob je paypalem platit, ale aktualne nic nepotrebuji...nejde o hodne, kolem 60.- USD, neco jsem prodal na ebayi
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Stileth 27. 12. 2020 20:43

Mne to slo zdarma pres TransferWise jako bankovni prevod, ale musis tam mit US bankovni udaje.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 4. 1. 2021 17:49

Ať už bruselští úředníci táhnou tam, kde slunce nesvítí... Nový způsob ověřování - při přihlašování to po mně kromě jména a hesla chce kód z SMSky poslané na telefon... Při platbě to po mně chce CVC kód...

Chápete, bruselští The Billové, že ten PayPal jsem měl právě kvůli tomu, abych měl někde bezpečně uloženou kartu a nemusel stále opisovat nějaké zhovadilosti, najmě na mobilu :-(?
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 1. 2021 08:58

V jiném fóru jsem se dočetl, že kdo nevyužívá účet PayPal bude platit 300 Kč ročně. Nevíte někdo něco o tom jestli je to pravda?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hgfdsa 31. 1. 2021 09:03

Je.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod redhaven 31. 1. 2021 09:25

A jak mě soudruzi z PP donutí 300 zaplatit ? :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dr.D 31. 1. 2021 09:33

Pokud tam máš navázanou kartu, strhnou to z ní.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 1. 2021 11:35

A je to někde oficiálně uvedené o tom placení 300 Kč ročně nebo co je myslené nevyužíváním účtu PayPal?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků