ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zelik 1. 5. 2010 14:10

PatrikChrz: Můžeš na tu akci hodit link? Já našel jen starou https://www.ingkonto.cz/cz/moje-ing-kon ... namym.html ... Díky :)
Zelik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2010 14:15

Bohužel nemůžu, přišel mi jen mail (odesláno 30. dubna 2010 14:10).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2010 18:31

Jsem si nevšiml, že ten link je v tom mailu http://www.ingkonto.cz/mgm
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vdobal 4. 5. 2010 20:48

Kdyby někdo chtěl, tak mě k tý poslední akci ING poslali kód <censored>. Můžete volně použít :-)
Naposledy upravil PatrikChrz dne 4. 5. 2010 20:51, celkově upraveno 1
Důvod: zveřejnění ḱódu
vdobal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 5. 2010 20:51

Kód si lze vyžádat i na 800 159 159
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 5. 5. 2010 07:33

jen doplním: "Zvýhodněná úroková sazba se vztahuje pouze na vklady do 200.000 Kč. Vklady nad tuto hranici jsou úročeny aktuální úrokovou sazbou."

no protoze mi GE snizilo uroky na 1,6% p.a. tak toho nejspis vyuziju. Defacto tim ,ze prejdu vydelam 400kc + dale to o co maji vyssi uroky nez GE.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 5. 5. 2010 08:32

misaan: me prijde logicke do ING poslat 200.000 a zbytek do AXA.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2010 09:05

Nebo Unibon s 2,7 % (Pobočky jen Praha a Ostrava. IB je placené (od 50 Kč měsíčně), ale podání papírového příkazu je zdarma. Lze i poštou), popř. Metunion.eu s 4 % p. a. (ta má ale pobočky jen Praha a Brno)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 5. 5. 2010 10:20

S474N píše:misaan: me prijde logicke do ING poslat 200.000 a zbytek do AXA.

Jsem z okoli Ostravy, takze mam vetsi cast penez v unibonu.. a nejakych 100kc rozdil v urocich uz neresim. S axou co tady ctu jsou same problemy..

PatrikChrz píše:Nebo Unibon s 2,7 % (Pobočky jen Praha a Ostrava. IB je placené (od 50 Kč měsíčně)

IB nefunguje na sporici ucet, a pry este hodne dlouho nebude. Proto si nejake penize drzim v GE a ted nove v ING
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 5. 5. 2010 11:46

misaan: pokud chces AXA na sporeni, na coz je primarne urcena, tak zadne problemy s tim nejsou.

Jinak ano, jestli se bavime o castkach 100 Kc, tak to nema smysl resit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 5. 5. 2010 20:36

ing i axa nemaji zadne pobocky, nejedna se o klasicke banky a maji jen dealery prodavajici pojisteni a beztak naprosto vse outsourcuji, na co asi vsichni potrebuji vysat penize...

Bingo.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 11. 5. 2010 18:12

mam dotaz ohledne te akce od ING.
Musí tam přijít poprvé na to nově založené Ingkonto peníze z toho transakčního účtu?? A nebo stačí z jakéhokoliv?? Jedná se mi o to, aby to bylo započítáno do té akce doporučovací - to znamená, aby doporučovatel dostal bonus a já měl ten dvojnásobný úrok v červenci..

děkuji za objasnění..
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 11. 5. 2010 20:12

Musi prijit z transakcniho.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 11. 5. 2010 20:41

tak dik, dneska mi pracovnice ING za prepazkou tvrdila, ze tam muzou prijit z jakéhokoliv...
čert aby se v tom vyznal :-)
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 5. 2010 22:50

Pozor ty jsi konto zakládal na pobočce na Andělu? Já ho tam zakládal taky a opravdu pokud založíš přímo na pobočce můžeš zaslat platbu z jakéhokoliv účtu, protože na pobočce neurčují trasakční ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků