ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jao_jao 1. 10. 2020 11:09

ING mi nabídla úrokovou sazbu 0.5 % na částku 300000.- až 1000000.- (musí se požádat, nabídnou to v okamžiku zadání odchozí platby).
Částka pod a nad hranice se úročí podle Přehledu úrokových sazeb.
jao_jao
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 10. 2020 11:46

No nepředali se, nic moc nabídka.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 1. 10. 2020 12:33

No, opravdu nic moc. Když tam za těch 6 měsíců kampaně (2% a pak 1 %) naskákalo 600 tis, tak 300 je za 0,3% a 300 za 0,5%, jinými slovy 600 za 0,4%... ano, je to víc než někde jinde, avšak slabota. Když tam někdo narve 900 tis, tak mu to vyleze na 0,433%... Ale za relativně málo, tím patrně jistému odlivu peněz, když lidem teď dobíhá ta 2% kampaň, zabrání.
drummond
Diskutér


Odeslat příspěvekod suram 17. 10. 2020 05:51

No měli docela výdrž proti ostatním.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 10. 2020 07:08

tak to bude další účet ke zrušení..za 0,3% to raději do polštáře :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 17. 10. 2020 13:28

To je taky ústav. Na poskytování normálních bankovních služeb to nikdy nedotáhli, teď místo toho pořádají různé super akce s úročením pár desetin a ještě to po pár týdnech ruší. Jediné, co je sofistikované, jsou ty složitě zašmodrchané podmínky, ve kterých by se prase vyznalo. Další z "bank", které by to měly radši zavřít.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod mbodlak73 18. 10. 2020 10:11

Úrok na ING kontu stojí za starou belu, souhlas. Bohužel nejsou ani zapojeni v tom systému okamžitých převodů, velká chyba, ale budiž. Na druhou stranu - chápu, že ING bere tento účet jako mezistupeň pro investování do fondů a že to je pro ně hlavní (a mělo by, podle jejich představy, být hlavní i pro jejich klienty).

Osobně bych byl rád i za lepší úrok i za okamžité převody, ale holt tohle ING neumí a umět nejspíš hned tak nebude, okamžité převody nechápou jako důležité a úroky na spořicích účtech jsou teď všude mizerné.
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod regin 9. 11. 2020 11:33

Jak přesně je to s tím bonusem 800 Kč za nového klienta? Chápu to správně, že stačí někoho "ukecat" k založení účtu, ten pak nahlásí můj kód a oba musíme mít na účtu minimálně 5.000 Kč? Jak dlouho tam těch 5.000 musí být? Stačí jen do vyplacení bonusu?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 12. 11. 2020 09:44

Dorazila Vám za říjen druhá část zvýhodněného úroku?
Peníze jsem nasypal na konci dubna, úročené byly od května, poslední měsíc tedy měl být říjen, peníze jsem sice vybral o týden dříve, ale úrok se dle podmínek počítá denně.
Napsal jsem rovnou reklamaci, no ten jejich kontaktní formulář je taky dílo, vyplnil jsem údaje, pak si všiml tlačítek zpráva / reklamace, tak jsem to přehodil na reklamaci a objevil se mi úplně stejný formulář, ale prázdný, tak jsem to vše musel překopírovat. Navíc validátory mají problém s češtinou, no až dorazí úrok, tak s nimi po letech končím.

EDIT: Dle vyjádření infolinky připisují do 10 pracovních dnů, takže moje chyba, špatně čtu podmínky, každopádně asi optimalizují, dosud nebyl problém připsat nejdéle tak do 8. kalendářního dne.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 13. 11. 2020 11:37

Je desátý den, nic tam připsáno nemám.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod tatoch 14. 11. 2020 11:36

včera to dorazilo...
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 3. 12. 2020 07:16

To Ing je teda slusna banda neschopaku. Ten jejich system prihlasovani do IB mne stve cim dal vic. Chtel jsem se prihlasit po nejake dobe, samozrejme asi zase (uz po nekolikate v celkem kratke dobe) tu prihlas. stranku zmenili, takze si muj prohlizec nepamatoval moje klient. cislo, ja si ho taky nepamatuju.
Kdyz jsem vyuzil moznost nechat si pripomenout heslo nebo jak to nazyvaji, tak mne nakonec ten jejich genialni system bloknul, prestoze jsem evidentne zadal spravne cislo obcanky i spravny overovaci SMS kod z meho telefonniho cisla, a to jenom proto, ze jsem se napoprve spletl v odpovedi na otazku, zda mam na uctu vice nebo mene nez 50 000 kc (aniz by varoval, ze nesmim udelat chybu).
To je ale pekny nesmysl!

Co je asi vic pravdepodobny - ze nejaky utocnik vytipuje spravnou variantu ze dvou moznych odpovedi A nebo B (vice ci mene nez 50 000 kc na účtu) nebo ze ziska číslo moji obcanky a zaroven pristup k memu mobilu kvuli autorizacni SMS? Nic moc na tom nemeni, ze ta volba z variant A ci B je jenom potvrzeni toho silneho overovaciho faktoru. A moznost "zachrany" treba nejakou dalsi otazkou mi nedaji!
To jsou skutecne geniove k pohledani!

A zlaty hreb je, ze infolinka facha zrejem jen PO - PA 10 - 18 hod, takze mimo tuto dobu mam s odblokovanim uctu (bloknutemu kvuli jejich pitomemu systemu) jednoduse smulu. Kdyz se to nekomu stane v patek vecer, tak je proste cely vikend bez pristupu ke svym financim. To je u fin. instituce celkem neuveritelny.
A takhle je to u Ing se vsim. Uz mi s nimi fakt zacina dochazet trpelivost, tentokrat mne fakt vytocili.

PS Mobilni appku se mi moc pouzivat nechce, solidni fin. instituce snad ma mit normalne fungujici IB, coz teda o jejich IB se moc rict neda.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 12. 2020 12:35

Ty nejsi schopny si zapsat prihlasovaci udaje (popr. zapamatovat), nevis (nepamatujes si) ani kolik tam mas penez, ale debilni je banka...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 12. 2020 12:37

moje klient. cislo - ja si ho nepamatuju
problém bude tady
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků