Kdo neporadí, alespoň se poučí...

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Peshi 22. 7. 2007 18:10

2btw: nj, zlaté přísloví nelže: Půjč peníze kamarádovi a příjdeš o peníze i kamaráda ... :!:
Peshi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackcc 22. 7. 2007 22:08

btw píše:No takhle bych asi nenaletěl, ale +- o stejnou částku jsem přišel taky, takže v tom nejsi sám :wink: akorát nevím kdo je na tom hůř, já totiž pujčil peníze pár kamarádům a někteří to už nevrátili, no.. než ty peníze mě spíš mrzí že někteří kvůli pár tisícům hodili za hlavu 15leté přátelství, v podstatě nemají ani snahu to nějak řešit. Něco jsem dostal zpět, pak jsem se na to vykašlal. Co už :Di/quote]

jj, taky mě tak už nějak nejde o ty prychy, ale hlavně o podstatu tý věci..:-(
blackcc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod btw 22. 7. 2007 22:53

Peshi njn

blackcc Já bych to možná i dotáhl do konce, ale už se mi do toho nechtělo investovat čas, prostředky.. Raději jsem to oželel. Akorát skrz to, že máme hodně společných přátel, tak jsem mu udělal malou reklamu, i doma a v zaměstnání. Tím se přišlo na to že těch dluhů má víc, ale nic závratného, co by se nedalo řešit.

Holt nesmíme být tak důvěřiví, no :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 7. 2007 07:13

btw:
Nepůjčíš peníze - přijdeš o přítele. Půjčíš peníze - přijdeš o peníze i o přítele. (Arabské přísloví)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod khonsun 16. 5. 2013 18:18

Rada od Pavol84 je treba dobra, ale vzhledem k tomu, ze jde o pripad 6 roku stary, tak by bylo spise zajimave info o vysledku/nevysledku.
khonsun
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2013 19:43

uživateli Pavol84 jsem zrušil všechny jeho 4 příspěvky, které od dnešní registrace napsal, všechny byly prošpikované odkazy, vypadá to spíše na nějakou margetingovou akci, než reálného uživatele.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod joachym1 17. 5. 2013 07:58

Cenzura. 8-S
joachym1
Diskutér

Předchozí stránka