mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 23. 3. 2020 14:08

ČSOB, ČS i Airbank připisují z mé zkušenosti online, to není výsada KB. Spíš mBank je v tomto ještě opožděná.
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 23. 3. 2020 15:08

RB už také online a Unicredit mám dojem taktéž
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 23. 3. 2020 18:43

Na Slovensku majú vkladové ATM Tatra banka, VÚB, ČSOB a SLSP. Online pripisovanie majú všetky okrem SLSP. Tam sa pripisuje každých 15 min (alebo možno 30 min).
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 24. 3. 2020 09:41

Tak v nouzi vkladomat mBank je použitelný, jen se nedá spolehnout na dobu připsání na účet, vždy je to v řádu hodin, než jsou chechtáky dostupné na účtu a pokaždé je to jinak, i když u mBank je to asi jedno, když platby odesílá jen ráno, takže jsou prostředky stejně v den vkladu nevyužitelné. Proto raději využívám vkladomaty vzduchobanky, vklad je připsán on-line a ihned je disponibilní a vatu mohu hned po vložení odeslat do jiné banky … je to tedy operativnější :-)
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Finmxpert 24. 3. 2020 10:04

Alfréd z hor píše:Tak v nouzi vkladomat mBank je použitelný, jen se nedá spolehnout na dobu připsání na účet, vždy je to v řádu hodin, než jsou chechtáky dostupné na účtu a pokaždé je to jinak, i když u mBank je to asi jedno, když platby odesílá jen ráno, takže jsou prostředky stejně v den vkladu nevyužitelné. Proto raději využívám vkladomaty vzduchobanky, vklad je připsán on-line a ihned je disponibilní a vatu mohu hned po vložení odeslat do jiné banky … je to tedy operativnější :-)

Je to maximalne do 50 minut :) Coz ale nemeni nic na vasich dalsich tvrzenich.
Finmxpert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 24. 3. 2020 17:05

Já vkladomat mBank využil v neděli pro nabití 40000 na zaplacení mkartou Svět na bookingu. To je třeba způsob využití. :)
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 24. 3. 2020 17:51

50 minut? ... To by byl ještě dobrej oddíl ( :-P ) ... Pravda, naposledy jsem využil někdy na podzim, ale nejrychlejší čas připsání byl hodka a půl, jednou dvě hodky a jednou jsem čekal skoro tři hodiny, než byla vata na účtu, ale třeba je už jiná doba :D.
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 24. 3. 2020 18:18

Finmxpert píše:
Alfréd z hor píše:Tak v nouzi vkladomat mBank je použitelný, jen se nedá spolehnout na dobu připsání na účet, vždy je to v řádu hodin, než jsou chechtáky dostupné na účtu a pokaždé je to jinak, i když u mBank je to asi jedno, když platby odesílá jen ráno, takže jsou prostředky stejně v den vkladu nevyužitelné. Proto raději využívám vkladomaty vzduchobanky, vklad je připsán on-line a ihned je disponibilní a vatu mohu hned po vložení odeslat do jiné banky … je to tedy operativnější :-)

Je to maximalne do 50 minut :) Coz ale nemeni nic na vasich dalsich tvrzenich.

Souhlas s Finmxpert. Vždy připsáno do hodiny. Určitě vzorek více než 10 vkladů...
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 3. 2020 20:44

Před lety jsem si nastavil formát PDF k výpisům k účtům,
kde byh totéž udělal pro prav. výpis nové kreditky? Díky.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 24. 3. 2020 21:26

Nastavení formátu výpisů lze změnit přes SUPERMARKET -> ŽÁDOSTI -> SLUŽBY -> VÝPISY Z ÚČTŮ
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 3. 2020 10:59

Rozmohl se nám tady (viz též téma Moneta) takový nešvar s odstávkami bankovních systémů v naprosto nevhodnou dobu: https://www.mbank.cz/blog/post,892,plan ... -2020.html
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Finmxpert 27. 3. 2020 11:34

Lol Phirae píše:Rozmohl se nám tady (viz též téma Moneta) takový nešvar s odstávkami bankovních systémů v naprosto nevhodnou dobu: https://www.mbank.cz/blog/post,892,plan ... -2020.html

Co je na této době nevhodného?
Finmxpert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 3. 2020 11:37

Finmxpert píše:
Lol Phirae píše:Rozmohl se nám tady (viz též téma Moneta) takový nešvar s odstávkami bankovních systémů v naprosto nevhodnou dobu: https://www.mbank.cz/blog/post,892,plan ... -2020.html

Co je na této době nevhodného?

Hele na rovinu, dle Murphyho zákona, co se může p***t, to se posere, a co se nemůže p***t, se posere taky. Fakt v tuhle chvíli jakékoliv vrtání do fungujících systémů považuju za naprosto nevhodné.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Finmxpert 27. 3. 2020 11:51

Co je na této době nevhodného?[/quote]

Hele na rovinu, dle Murphyho zákona, co se může p***t, to se posere, a co se nemůže p***t, se posere taky. Fakt v tuhle chvíli jakékoliv vrtání do fungujících systémů považuju za naprosto nevhodné.[/quote]

Jo takhle. Myslíte obecně. Já myslel, že je něco špatně dělat to v neděli ráno :).
No, věřím, že je to promyšlený tah. Možná i výzva, dělat update systémů pravděpodobně i z domova.
Finmxpert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 27. 3. 2020 12:07

Prdlajs nešvar … je to každý rok, když se mění čas a obzvláště mBank je v tom specifická, vždy odstaví večír a zapne až dopoledne, zatímco jinému stačí vypnout na tři hodiny … Pokud při tom implementují okamžité platby, tak ať si klidně odstaví na celý weekend 8-)
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka