mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 6. 2010 11:53

Už jsem přišel na nápad , jak se mBance pomstít za tento sazebník. Oni mají blokaci a následné vydání karty zdarma. PIN na chipu uložen není, to je až na kartách po únoru 2010. A proto chci všem vzkázat, aby v průběhu tohoto měsíce blokovali a objednávali nové karty zadarmo :-D Chcou být holky prodejné :-) (upraveno slušněji), budeme taky...A připomínám, že kartu jsem naposled měnil v lednu, když mě zmiznul lehce z karty embos :D
Naposledy upravil dr._lukas dne 2. 6. 2010 14:25, celkově upraveno 1
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 6. 2010 12:01

dr._lukas: nechceš se trochu uklidnit? jak se mstíš RWE za zdražení plynu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 6. 2010 12:06

mikicz píše:dr._lukas: nechceš se trochu uklidnit? jak se mstíš RWE za zdražení plynu?

to je můj svobodný názor, za dodatkovou kartu jsem zaplatil místo kila 250,- a nenchám ze sebou vydrbávat :D RWE se nemstím nijak, protože tuto společnost mám pouze na vaření :-D a tak se mě 5% zdražení prakticky nedotkne
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zdibrid 2. 6. 2010 13:19

Já měl MBank na výběry hotovosti. Pak už jí budu mít jen na h...
Ale nevidím důvod se mstít
1. uznávám že ty výběry pro banku nejsou zadarmo
2. byl bych jen sám proti sobě: míň bank -> míň konkurence -> dražší a méně kvalitní služby
Zdibrid
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honza20 2. 6. 2010 14:43

Co je myšleno tím u obchodníků(Cash back) ?
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 2. 6. 2010 18:51

Na tohle si dovolím dát odkaz :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod strobe 2. 6. 2010 22:39

Naštěstí je napadlo do těch nákupů započítávat i kreditku. To zas musím uznat, že se tam alespoň někdo zamyslel.

Nikdy, navždy, zdarma, pro všechny atp. :pozor
V dětství jsem vídával: "Se SSSR na věčné časy a nikdy jinak." :-D
strobe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 3. 6. 2010 02:17

dr._lukas píše:RWE se nemstím nijak, protože tuto společnost mám pouze na vaření :-D a tak se mě 5% zdražení prakticky nedotkne

Clovece, ja sporak odhlasil a koupil elektricky, platit 964 Kc jen na pausalu a 90 spotrebovany plyn - rocni naklady :-l

http://www.rwe.cz/cs/media/ceniky-2010- ... c-2010.pdf 964 Kc = součet stálých měs. platů 80,40 Kč s DPH za měsíc v nejlevnějším pásmu vařím i když plyn za celý rok nepustím :-D

Neni to msta, jen kupecke pocty (a to me prekvapuje ze ty s tim varis kdyz tu otacis par klacku z Axy sem a z Ing tam a Rwe platis takove palky :?:

a soucasne AAA+++ spotrebic s otocnym roznem na grilovani

Jinak tahle globalizace - cim vice setrite (vodu, plyn, elektriku, paliva), tim vice vam sponuji cenu nahoru (u te vody a plynu to plati 100%), protoze si chteji prijit na sve.

-- 3. 6. 2010 02:23 --

Grande píše:Ale abych to jenom nechvalil, i mbank IB ma sve mouchy. Nejvice mi tam vadi planovane transakce. Clovek se prihlasi, zaplati detem skolku a skolu, pak se podiva do planovanych transakci aby si zkontroloval, jestli ma dostatek penez na blizici se trvale prikazy a co nevidi? V planovanych transakcich se objevi jak trvale prikazy, tak i ty prave zadane {a prakticky z pohledu zustatku na uctu jiz provedene} prikazy, a ted babo rad, jestli se uz prachy z uctu odecetly {spravna varianta}, nebo teprve odectou :-D

naprosto nepruhledne v mbank : :tleskani

-- 3. 6. 2010 02:27 --

dr._lukas píše:Ale např. u nás měnší obchodníci karty neberou, v MHD taky ne a někdy prostě ten výběr potřebuju...A tak mě placení kartou za 4 tisíce prostě měsíčně vyjde :-D Ale nevadí..Mimochodem díky tomuto zprasenému limitu nepoužívám ani kartu od AXY ( kreditní karta k PP), kde je limit na kartu zdarma "jen" 3 tisíce :-) V dnešní době se určitě nenchám omezovat natož kryplama z Polska :-D

Tak proc nenakupujes tam, kde karty berou? :-D ja myslim ze na pultu tech svych 20-30% maji v prumeru vsude a dat 2% (max. 2,5%) bance mohou take :-D

dr._lukas píše:"mBank - internetová banka

Neplaťte zbytečně bankovní poplatky Neváhejte a ušetřete s mBank!
http://www.mBank.cz/konto-bez-poplatku"

Jsem zvědav kdy tato reklama z ihned.cz zmizí :-D

stranka neexistuje
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 6. 2010 07:21

strobe píše:V dětství jsem vídával: "Se SSSR na věčné časy a nikdy jinak." :-D

A jednotkou dočasnosti byl 1 Furt :-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 6. 2010 10:43

no a kdy teda uděláme party na oslavu konce světa? Podle mbank nastane už 30.7.2010. Poláci jakožo tradičně věřící národ mají jistě zaručené informace přímo od boha.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 3. 6. 2010 10:44

Marek L. píše:Na tohle si dovolím dát odkaz :)

Otázka: Dobry den, do kedy si myslite, ze mBanka vydrzi s nulovymi poplatkami za vsetky "terajsie sluzby"?
Odpověď: Do konce světa a jeden den navíc.

Takze konec sveta mame dle vseho k 30.7.2010. Zrejme mBank vi neco vic, nez ostatni :mrgreen:

-- 3. 6. 2010 11:02 --

Zajimavy odkaz, ktery by tu rozhodne nemel chybet:
:arrow: http://www.nbank.cz/

A jeste mSliby:
http://www.nbank.cz/msliby/
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Vlk 3. 6. 2010 11:59

Mám 2 dotazy:
1: Výše plateb pro výběry z bankomatu zdarma se počítá ze všech karet nebo jen z karty k mKontu? Platím většinou kartou k eMaxu, kde mám většinu peněz, ale toto by mě nutilo mít víc peněz na mKontu, kde nejsou úroky...
2: Vezmou se platby z minulého měsíce a podle jejich výše se stanoví cena výběrů na běžný měsíc, nebo se ceny výběrů určí až na konci měsíce podle toho, kolik jsem v něm zaplatil kartou?
Vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 6. 2010 12:44

Vlk píše:Mám 2 dotazy:
1: Výše plateb pro výběry z bankomatu zdarma se počítá ze všech karet nebo jen z karty k mKontu? Platím většinou kartou k eMaxu, kde mám většinu peněz, ale toto by mě nutilo mít víc peněz na mKontu, kde nejsou úroky...
2: Vezmou se platby z minulého měsíce a podle jejich výše se stanoví cena výběrů na běžný měsíc, nebo se ceny výběrů určí až na konci měsíce podle toho, kolik jsem v něm zaplatil kartou?

Ad 1. Pocitaji se obraty karty vydane k mKontu, eMaxu i na kreditce dohromady. Vcetne obratu karty disponenta. U uctu dvou spolumajitelu se pocita kazdemu spolumajiteli zvlast.

Ad 2. Zatim to vypada, ze to bude za platby za stejny mesic, uvidime.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 6. 2010 16:35

Zjistil jsem, jak je to v případě, kdy karty k účtu používá víc lidí, třeba v rámci rodiny.

Pokud mají tito lidé tzv. společný účet, tak se jim všechno odečítá společně. To znamená že oba mají v součtu dohromady tři výběry za 9 Kč, případně i některé zdarma, když budou nakupovat. Jen teď nevím, zda se pro nákup sčítají obě karty, snad ano.

Pokud ale někdo má přístup k účtu pouze jako disponent, se svou kartou bude platit od začátku za výběr 35 Kč.

Tady je popsán rozdíl mezi spolumajitelem a disponentem.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 6. 2010 21:48

Marku já Vás litiuju, že jste si založil účet v mBance. Doporučuji navštívit Ostravu a pobočku v shopping parku, velice tupé zaměstnankyně tam pracují :-D A hlavně neříkají pravdu :-) Pokud nebudete v nejbližší době jejich zaměstnancem celkem vaše rozhodnutí přejít zrovna tam nechápu
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka