mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 1. 12. 2012 10:28

Pochybuju, píšou tam jedna z nějvětších bank - spíš nějaká matka, která sídlí v eurozóně - viděl bych na to Societé general a KB, Frantíci jsou na dně.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scripta 1. 12. 2012 10:49

No já mám za to, že mBank je v ČR pátá nebo šestá největší banka, pokud se to bere podle počtu klientů.
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 2. 12. 2012 16:05

Nechápu proč nám pan František Laudát nesdělí, která matka chtěla vybrat aktiva své dcery v ČR.
Tohle je to typické modro-bolševicko-prasečí jednání. My jsme ta elita, my to víme a Vám, plebejci, nic neřekneme, protože byste na banku udělali run. To se pěkně počká, až se matce aktiva dcery podaří vybrat a vy, plebejci, utřete hubu. Případně Vám milostivě vytiskneme nové papírky. A následnou inflací to zaplatí stejně každý.
Můj typ je UniCredit Bank (ta projela na východě loni 10 miliard Euro).
EDIT: beru zpět. Matku, která chtěla vybrat dceru nezveřejnil bankovní dohled. Ne Laudát.
Naposledy upravil Klient ps dne 2. 12. 2012 17:00, celkově upraveno 1
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 12. 2012 16:19

scripta píše:No já mám za to, že mBank je v ČR pátá nebo šestá největší banka, pokud se to bere podle počtu klientů.

Myslíš, že jsem taky počítanej jako klient, když tam mám celých 8 haléřů :hm ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 2. 12. 2012 17:28

Klidně to ale také mohla/může být KBC v ČSOB či Erste v ČS...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirdaM 2. 12. 2012 18:38

V článku zaznělo něco v tom smyslu, že kdybychom vstoupili do bankovní unie EU, přerodily by se dcery na pobočky a ČNB by ztratila možnost jejích kontroly. mBank v ČR není dcera, ale pobočka (organizační složka), tedy předpokládám, že se to tím pádem mBank netýkalo.
MirdaM

Odeslat příspěvekod scripta 2. 12. 2012 19:19

mBank je tu v ČR samostatný právní subjekt, samostatná právnická osoba s vlastním ičo a s vlastním sídlem na území ČR, nepodléhá ale bankovnímu dozoru ČNB, nemá v ČR vydánu bankovní licenci a nejsou v ČR pojištěny vklady, jsou pojištěny jinde.
http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_or.cgi?ico=27943445&jazyk=cz&xml=1

Vzhledem k tomu, že tu moc neposkytuje úvěry, tak evidentně naše prachy investuje jinde.
Naposledy upravil scripta dne 2. 12. 2012 19:37, celkově upraveno 2
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirdaM 2. 12. 2012 19:31

Osobne, děkuji za vysvětlení a upřesnění.
MirdaM

Odeslat příspěvekod Roman 9. 12. 2012 13:41

Pokud si někdo budete zakládat účet u mBank a chceš získat 500 Kč na nákup na http://www.kasa.cz ozvi se na mail romanj@nextra.cz a já ti obratem zašlu číslo do mKlubu, které vyplníš do žádosti u MBank.
Více info je na http://www.mbank.cz/akce-a-souteze/mKlub-2012/
Jinak mBanku doporučuji, používám jí hned od začátku působení v ČR (pět let) a jsem spokojený a nic za to neplatím :-)
Roman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misaan 9. 12. 2012 17:23

Určitě bych si to nezakládal přes Romana. Voucher pak přijde jemu a ne Vám, mám s tím své zkušenosti :oops:
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Roman 9. 12. 2012 17:40

misaan píše:Určitě bych si to nezakládal přes Romana. Voucher pak přijde jemu a ne Vám, mám s tím své zkušenosti :oops:


Ptal si se mBanky jestli ti ten voucher poslali, jak jsem ti radil v mailu? Co mBanka odpověděla?
Roman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misaan 9. 12. 2012 18:22

mBanka odpověděla, že voucher odeslala Tobě. Slíbila mi ale nový, ten již ale nedošel. Na mou urgenci již ani neodpověděli, takže využiji 3% p.a. termiňák a bye bye mbank co neodpovídá na emaily.

Opravdu bych s touto bankou nechtěl řešit nějaké problémy zásadního charakteru!
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Roman 9. 12. 2012 19:03

misaan píše:mBanka odpověděla, že voucher odeslala Tobě. Slíbila mi ale nový, ten již ale nedošel. Na mou urgenci již ani neodpověděli, takže využiji 3% p.a. termiňák a bye bye mbank co neodpovídá na emaily.
Opravdu bych s touto bankou nechtěl řešit nějaké problémy zásadního charakteru!


Tak hlavně mají posílat voucher oběma, tak je to napsaný na webu této akce. Napíšu jim a uvidíme. :hm
Roman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scripta 21. 12. 2012 03:24

Klient ps píše:Nechápu proč nám pan František Laudát nesdělí, která matka chtěla vybrat aktiva své dcery v ČR.
Tohle je to typické modro-bolševicko-prasečí jednání. My jsme ta elita, my to víme a Vám, plebejci, nic neřekneme, protože byste na banku udělali run. To se pěkně počká, až se matce aktiva dcery podaří vybrat a vy, plebejci, utřete hubu. Případně Vám milostivě vytiskneme nové papírky. A následnou inflací to zaplatí stejně každý.
Můj typ je UniCredit Bank (ta projela na východě loni 10 miliard Euro).
EDIT: beru zpět. Matku, která chtěla vybrat dceru nezveřejnil bankovní dohled. Ne Laudát.

Bankovní dohled ČNB končí. Připravme se na Eurotunel. :hm
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Necasova-vlada-pry-otevrela-dvere-k-vytunelovani-uspor-ceskych-stradatelu-257449
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 21. 12. 2012 05:42

Moc nevim k cemu je prostemu stradateli Bankovni dohled CNB, kdyz ani neinformuje, ktera matka se pokusila vytunelovat svou ceskou dceru. Takovy bankovni dohled je mi na 2 veci. Mame to problematickou banku, akorat nevime, ktera to je...... V civilizovane Evrope jsou obcane o problemu banky informovani a mohou se spolehnout na to, ze jejich vlady jim vklady garantuji. Jako priklad mohu uvest pred nekolika lety Commerzbank.
Jak pozoruji pocinani vlady Necase a Kalouska, tak horuji bud za pripojeni Cech jako dalsi spolkove zeme k SRN nebo alespon delegovani veskerych vykonnych pravomoci do Bruselu. A jen v kvalitnejsich, levnejsich potravinach, levnemu mobilnimu volani, veci pro mimina atd. na zapad od Rozvadova to neni. Take bych rad u nas videl spolecensky konsensus, ktery tam maji.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků