mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 21. 5. 2020 17:15

Jde to i z jiné banky nebo jen z mKonta?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 21. 5. 2020 18:02

Jestli si dobre pamatuju, tak jsem ted nekde (asi na strankach mBank) cetl, ze to jde jen z mKonta.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod y2key 21. 5. 2020 18:40

Jako, že zadám jednorázový příkaz z mKonta na mSpoření ve výši třeba 100 000?

To se mi nějak nezdá - tam to bude složitější
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 21. 5. 2020 18:59

Ne, je to jednoduché ... mSpoření se dokrmuje z mKonta, tedy si založíš pozřebný počet mSpoření a každé nabiješ z mKonta ... čili se nanabíjí příkazem z mKonta, ale pokynem k doplnění (převodu) v menu mSpoření ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod y2key 21. 5. 2020 19:35

aha, takže jednorázově to "dokrmím" těmi 100 tis. a případně takto mohu udělat i s dalším až do 8 "schránek" ? A vše za 1,2%.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 5. 2020 19:52

Ano, uz ti to psalo nekolik lidi, tak se tomu porad nediv...
Kdyz tomu neveris, tak proc to proboha nevyzkousis!?
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 22. 5. 2020 04:46

Je lepsi zalozit mKartu Svet MC nebo Visa? MC mi prijde, ze ma o chlup lepsi kurzy...
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 5. 2020 05:59

Ano, MC má dle webu o chlup lepší kurzy. Na druhou stranu VISA karet na našem trhu moc není a třeba minulý rok jsem v Jižní Americe narazil na 2 bankomatové sítě, které braly jen Visa karty (ale zase před pár lety v Africe v hotelu brali jen MC).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 5. 2020 12:08

Mate taky uz blokovanou mBank v mobilu? :)
To je asi jedna z nejotravnejsich bank jak sleduju, ted posledni dobou jestli nemaj lidi co by chteli pojisteni... ale vola mi. Zvednu, vyslechnu, hovor ukoncim. Zase to zvoni jinej den a zase je to cislo mBank...
https://www.muzutozvednout.cz/telefonni-cislo/729930353

Druha kdysi u me zvitezila Moneta jako nejotravnejsi banka, to volali vecne pujcky a na byt rekonstrukce.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 5. 2020 14:42

Na to existuje velice jednoduché řešení - aplikace Můžu to zvednout, která ti automaticky blokuje tato profláklá čísla.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 22. 5. 2020 19:22

Na to existuje velice jednoduché řešení: V IB odvolat souhlas se zasíláním obchodních sdělení.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 5. 2020 15:18

PatrikChrz píše:Na druhou stranu VISA karet na našem trhu moc není a třeba minulý rok jsem v Jižní Americe narazil na 2 bankomatové sítě, které braly jen Visa karty (ale zase před pár lety v Africe v hotelu brali jen MC).
Mně příjde, že se to pomalu mění a VISA karet přibývá
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 5. 2020 16:10

Visa karty v nabídce bank sice opět přibývají, Visa karty s dobrými kurzy (natož karetní asociace) nikoliv... Z toho důvodu bych si vybral taky raději Visu.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wetherek 24. 5. 2020 10:58

zakládal jsem poslední den tj. 17.4.2020 mKonto v rámci akce "mKlub I 2020 - 1200 Kč" pro manželku a dosud nebyla připsána odměna, v podmínkách akce sice mají do 31.5.2020, ale když jsem zakládal na sebe, tak mi to došlo cca do 14 dnů. Doporučení bylo 3, takže tady problém není.
Jenom se chci zeptat někoho, kdo zakládal taky ke konci akce, zda mu odměna už přišla ...
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 5. 2020 11:33

4.3. a taky dosud ani tuk. U mbank ovšem nakej termín nevypadá jako závažný když na kk připisujou kdy se jim zachce. Nevím nevím jestli to výplatěj do ty doby.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků