mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 2. 2015 13:19

ano
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noxik 9. 2. 2015 19:16

Nerusili jste ted nekdo ucet u mBank? Vytisk jsem z netu formular, podepsany odevzdal na pobocce a od te doby se se mnou banka nebavi. Zbytek penez prisel a do bankovnictvi se uz nedostanu. Potrebuju nejaky doklad, ze to zruseni skutecne probehlo, ceske firmy rady zapiraji, ze kdy nejaky formular dostaly.
Samozrejme jsem jim psal e-mail, podle nich jsem si mel vyzadat potvrzeni ve vypovedi, kde nemuzu nic takoveho najit. Potreboval bych z nich nejak vytlouct, zda to zruseni skutecne probehlo nebo ne.
Jsem jediny, komu pripada, ze kazda firma alibisticky nekomunikuje se zakaznikem, aby v pripade nutnosti mohla tvrdit, ze oni maji vsechno v poradku a ja jsem ten lempl, ktery se na vsechno vykaslal a nekomunikoval?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 9. 2. 2015 19:20

Pošli ji doporučený dopis, nejlépe s dodejkou, ať máš doklad o odeslání, ale i o přijetí.
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 9. 2. 2015 19:37

vilik: Jestli se s nima nedomluvim, tak to zkusim. Jenze treba tu vypoved chteji bud odevzdat na pobocce, nebo poslat s uredne overenym podpisem a co ja vim, co vsechno budou vyzadovat v pripade neceho tak "nestandardniho"? To abych si na to najak pravnika.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 2. 2015 20:50

Noxik píše:Nerusili jste ted nekdo ucet u mBank? Vytisk jsem z netu formular, podepsany odevzdal na pobocce a od te doby se se mnou banka nebavi. Zbytek penez prisel a do bankovnictvi se uz nedostanu. Potrebuju nejaky doklad, ze to zruseni skutecne probehlo, ceske firmy rady zapiraji, ze kdy nejaky formular dostaly.
Samozrejme jsem jim psal e-mail, podle nich jsem si mel vyzadat potvrzeni ve vypovedi, kde nemuzu nic takoveho najit. Potreboval bych z nich nejak vytlouct, zda to zruseni skutecne probehlo nebo ne.
Jsem jediny, komu pripada, ze kazda firma alibisticky nekomunikuje se zakaznikem, aby v pripade nutnosti mohla tvrdit, ze oni maji vsechno v poradku a ja jsem ten lempl, ktery se na vsechno vykaslal a nekomunikoval?


Matce dali takovej papir kde ma zaskrtanej i duvod ukonceni uctu. Prisla i ted pozdeji sms ze byl zablokovan pristup do IB, telefon a pod. Tak snad ok. Delala to primo na pobocce I.P.Pavlova. Tak nejlip zajdi tam.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Noxik 10. 2. 2015 15:03

Presne takovy papir jsem vyplnoval. Ty SMS taky dosly, ale nemam jedinou zpravu o tom, zda ten ucet byl ukonce nebo ne. A nechci to zjistit az ve chvili, az budou neco vymahat. Mozna jsme naivni, ale kdyz s nekym ukoncim smluvni vztah, tak ocekavamm, ze to ukonceni je oboustranne, aby ho jedna strana nemohla zaprit. Nejsem z Prahy, takze si tam tezko zajdu a nejblizsi jina pobocka znamena vylet minimalne na pul dne.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intarzista 10. 2. 2015 16:46

Urgováním dopisama asi nic nezkazíš. Až na to, že Tě to bude stát peníze na víc.

Jak v Shawshanku.

No vida, a trvalo to jen šest let... od teďka budu psát každý týden dva dopisy...
intarzista
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 10. 2. 2015 20:00

No prave, ze takhle bych nerad dopadl. Ono kazdy dopis krat cca 50 Kc (nebo kolik) za doporuceny dopis s dodejkou.
Chtel jsem to vyresit napoprve a bez starosti, jenze to bych nesmel zit v CR. Uvidim, az odpovi na e-mail, preci jen to par dni trva, nez na neco tak pomaleho odpovi. Ze ja si neporidil postovni holuby.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intarzista 10. 2. 2015 21:25

Za podací lístek s dodejkou (sms) 37,- korun přesně.
intarzista
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 11. 2. 2015 00:02

a co bys jako za potvrzení chtěl, nedávno jsem rušil účet u ČSOB, přišel akorát poslední výpis. u mBank Ti daji akorat kopii formuláře na kterém účet rušíš, pokoud ti nestačí kopie, za "opis" si účtují tuším stovku
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 2. 2015 00:41

Dj Smolíček píše::arrow: zdravim, mel bych dotaz, kdyz si zablokuju platebni kartu, aby mi nestrhavali poplatky 29 KC za vedeni karty, tak jestli ji pujde po nejakem case odblokovat ( opet jednim kliknutim pres ib ) a nebo si budu muset zalozit novou. :idea:


psal jsem to už do vedlejšího fóra o Náhradě za mBank:
Pokud hlavní důvod pro změnu mBank je poplatek za kartu 29Kč, tak proč si u mBank ZDARMA nezřídit mRezervu (vedení také zdarma) a tím nemít vedení karty k mKontu i nadále ZDARMA, jak již bylo zmíněno ve článku např. http://finexpert.e15.cz/pacha-mbank-seb ... ve-klienty, kde se píše "... Takovou malou fintou je však objednání mRezervy, což je možnost přečerpat účet do minusu. I když tuto možnost nevyužijete, budete mít debetku nadále zadarmo. ...".

V blogu mBank zde - http://www.mbank.cz/blog/post,532,zmeny ... mbank.html je uvedené totéž: "... a také ti, kteří mají od mBank jakýkoli úvěrový produkt, tzn. mKreditku (aktivně využívanou), mPůjčku, mHypotéku nebo mRezervu, stále nebudou za kartu nic platit ..."

Totéž je uvedeno i v Sazebníku.

Kde je tedy problém ? Díky za vysvětlení.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 2. 2015 03:49

Noxik píše:No prave, ze takhle bych nerad dopadl. Ono kazdy dopis krat cca 50 Kc (nebo kolik) za doporuceny dopis s dodejkou.
Chtel jsem to vyresit napoprve a bez starosti, jenze to bych nesmel zit v CR. Uvidim, az odpovi na e-mail, preci jen to par dni trva, nez na neco tak pomaleho odpovi. Ze ja si neporidil postovni holuby.


Se ti na to zeptam a napisu jsem. Ano to by neco tak melo bejt, pac treba z CS Sporitelny dostanes dopis s tim ze tam pisou ze ucet byl uzavren a vsechny zavazky vyrovnany. Jeee tos me pripomel musim si udelat scann papiru, kde jsem dostal ukonceni pujcek. Nekde to tu valim a uz ani nevim kde ty papiry mam :D

-- 11. 2. 2015 03:51 --

A1rh-: Ano ale ted zalezi jestli kazdymu tu mRezervu daj a za jakych podminek (potvrzeni prijmu a pod). Potom by to bylo zajmavy ze nemusi resit teda tech 29czk, presto bude mit clovek ty 3 vybery zdarma vsude.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 2. 2015 04:34

retron: No kdyz jsem rusil ucet u AXA, tak normalne nposlali papir, ze ucet je zrusen. Ta kopie nerika nic o tom, zda ucet nakonec byl nebo nebyl zrusen.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 2. 2015 05:23

Chaos v mBank? Tak sakra je tam podminka a nebo neni?
https://online.mbank.cz/cs/Login
po pravej strane pisou ze 3x vyber z bankomatu zdarma bez jakychkoliv podminek! Bez podminky teda alespon ja rozumim, nemuset protocit 500czk mesicne.

-- 11. 2. 2015 05:26 --

Noxik píše:retron: No kdyz jsem rusil ucet u AXA, tak normalne nposlali papir, ze ucet je zrusen. Ta kopie nerika nic o tom, zda ucet nakonec byl nebo nebyl zrusen.


To radsi chtej, uz jsem to nekde psal tak jen upozornim. Segra kamose radne ukoncila ucet v Rajfce vcetne kontokorentu. Za asi rok nebo kdy prislo domu penale a chteli x tisic. Sla do banky a tam resila jak je to mozny kdyz prece konto bylo radne ukonceno? Banker to se nekdy stava ze se ti to konto samo votevre :D Od tej doby uz kasle na poplatky a nezaklada jinde ucty. Ruseni uctu jak ji i jemu stacilo (mel pro zmenu KB).
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod radecekh 11. 2. 2015 05:56

ripper6: Srovnáváte aktuální podmínky s těmi, které budou platit od 1. března.
radecekh
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků