Utekli jste od eBanky? Kam?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Worm 23. 11. 2007 15:29

Poslední dobou se mi přestává u eBanky líbit. Důvody jsou například zvyšování poplatků a nefunkční internetové bankovnictví v Opeře. :x

Takže se poohlížím po konkurenci, která mě mnoho let téměř vůbec nezajímala (u eBanky jsem byl celkem spokojený). Zatím vyčkávám kvůli fúzi s RB a příchodu mBank. Ale stejně by mě zajímalo kolik z vás eBanku opustilo (je jedno, jestli před rokem nebo měsícem), kam a hlavně proč jste odešli?
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 23. 11. 2007 15:39

FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO FIO .... :-)

I když jsem třeba osobně celkem zvědav, s čím se vytasí mBank. V případě, že bude mít dobré podmínky pro platby do EU, což docela často potřebuju, asi budu přemýšlet jak dál.
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 23. 11. 2007 17:33

Tak koukám, že už na mě zbylo jenom doplnit odkazy na diskuze:

FIO, družstevní záložna
mBank
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worm 23. 11. 2007 17:50

FIO mě moc neoslovilo. První problém je v tom, že nemám v dosahu žádnou pobočku. I do "nemusím, n e m u s í m" eBanky jsem mnohokrát musel. Taky koukám, že přihlašování probíhá přes jméno a heslo, já preferuji autorizační SMSky.
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 23. 11. 2007 18:34

FIO pobočky jsou i pobočky RM-systému

Pokud chcete autorizační smsky tak si otevřete Osobní účet České spořitelny :lol: (ale nevím jestli v tomto případě není lepší ta E-banka :lol:)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 11. 2007 20:29

Worm píše:FIO mě moc neoslovilo. První problém je v tom, že nemám v dosahu žádnou pobočku. I do "nemusím, n e m u s í m" eBanky jsem mnohokrát musel.
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aspire3k 23. 11. 2007 23:40

sice za to s tou operou muze spis opera (teda autori) nez eB, ale taky me to strasne stve

a odchazim prave ted :)

a do KB (vim, ted me vsichni reknete ze jsem blbej, ale vyjde me to rocne o 4k min na poplatcich a vyjma CS a KB neni nic co bych mel 5 minut od domu)

edit: a jdu pryc kvuli te opere, cene a RB
aspire3k
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 24. 11. 2007 10:31

a KB jde v opeře? :shock:

a proč potřebujete pobočku za rohem? Ukládáte tak často hotovost na účet? :shock:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 24. 11. 2007 10:58

mBank, co jinýho?
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 24. 11. 2007 13:44

Ve Fio jsem byl jen jednou, vyzvednout kartu, jinak mi vše zařídila pobočka Praha korespondenčně. Super.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worm 24. 11. 2007 16:55

Rop píše:a KB jde v opeře? :shock:

/quote]

No koukal jsem, že i ČSOB už podporuje Operu, ale demo bankovnictví nemají, takže jsem to ověřit nemohl. KB jsem ale zkoušel - bez problémů.

Paradoxně bude nakonec eBanka jediná, se kterou bude problém. :lol: :cry:

-quote="SocPredator"]mBank, co jinýho??/quote]


Skvělý nápad doporučovat banku, která ještě nezahájila činnost.

EDIT: Ode dnešní půlnoci už není výše uvedená věta pravdivá. :)
Worm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 25. 11. 2007 11:07

Rop píše:a KB jde v opeře? :shock:

a proč potřebujete pobočku za rohem? Ukládáte tak často hotovost na účet? :shock:h/quote]

ano, KB jede na opere
bojler
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 25. 11. 2007 12:44

Worm píše:Skvělý nápad doporučovat banku, která ještě nezahájila činnost.
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod mobilman 25. 11. 2007 20:45

Worm píše:by mě zajímalolb] kolik z vás eBanku opustilo (je jedno, jestli před rokem nebo měsícem), kam a hlavně proč jste odešli?d/b]

ja odesel k ČS, eB proste mela slusne internet bankovnictvi ale u CS mi taky vyhovuje (umi vse co jsem chtel - prikazy, historie, smsky o zustatcich aj.), odesel jsem hlavne protoze jsem od banky chtel vic nez jen ucet, u CS mam i par uveru, kreditku, sporeni(investovani) a pojisteni na jednom miste coz mi maximalne vyhovuje.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2007 11:22

Ja od eB neodesel, zustal jsem u ni a zaroven si zalozil i ucet u FIO, kam jsem presunul placeni vsech inkas a trvalych prikazu. Ucet u eB jsem nerusil predevsim z duvodu velmi dobre platebni historie (vcetne sluzeb, ktere me okamzite ted asi FIO tezko nabidne) a take z duvodu prevahy placeni na internetu, kde je potreba platit okamzite.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků