Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chrudimi 3. 4. 2020 17:22

Pokud bys měl kreditku Hello, zkusil bych jejich sú, mělo by to být přes IB na pár kliknutí a 1,5% do 300tis. bez dalších podmínek. Případně dalších alternativ se tu vyjmenovalo dost.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 4. 2020 17:34

meme1255 píše:V mém případě (Aktivní účet) to jsou 3 platby v daném měsíci. Základ 0.1 %, bonus 1.15 % - limit tam je myslím je ale jen 150K.


Aha, to je podle typu účtu. Takže pro premium účet je ta podmínka 50 tis. v max.2 platbách.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 4. 2020 21:23

Je to žebrota...s takovou skončíme o žebrácké holi.
I J&T banka na 1R TV už spadla na 1,9% u CD, nedávají více u toho privátního bankovnictví ? Respektive nedávají ještě ten bonus +0,1% u CD ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 4. 2020 22:00

Jo, pro stávající klienty je bonus 0.1%.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 3. 4. 2020 23:07

S tímto vývojem to nakonec dopadne takto :

Obrázek
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 3. 4. 2020 23:35

U J&T se mi moc nelíbí za ten výhodnější (o pár destinek) vklad výpovědní lhůta. Minimální vklad taky není moc malý když vezmu v potaz, že to můžou kdykoliv sundat na desetiny procenta a ty ho tam budeš muset držet.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 4. 2020 07:08

redhaven píše:Je to žebrota...s takovou skončíme o žebrácké holi.
I J&T banka na 1R TV už spadla na 1,9% u CD, nedávají více u toho privátního bankovnictví ? Respektive nedávají ještě ten bonus +0,1% u CD ?


Těch 1,9% tam už bylo začátkem roku, kdy žádná krize nebyla ;-).
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox21 4. 4. 2020 07:20

Pravda, naopak na začátku prosince došlo u všech období k navýšení o 0,1 - 0,2%.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 4. 2020 07:37

A je zde někdo, kdo TV u JT má?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 4. 4. 2020 08:10

Mufinmufi: Vklad u J&T je malý ve smyslu TV.
Koukal jsem na sazby TV J&T před více jak týdnem a ukazovalo mě to 2% u 1R TV, tož nevím...

Potřebovali by jsme křištálovou kouli budoucnosti, abychom viděli o kolik spadnou reality a kdy a jaká bude inflace. Vlastně asi by stačilo vidět vývoj a dobu zamoření světa, velmocí a Evropy čínskou chřipkou.

Tipuji na velké ekonomické a dluhové problémy Itálie,Španělska a €, rozklad EU, což bude srážet i závislé česko a korunu.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod CZ4R 4. 4. 2020 08:24

PatrikChrz píše:zbývá Sberbank (1,7 mezi 1 a 3 miliony) a Trinity (1,61). A to jsem nedávno část z Trinity přesunul do Creditas kvůli diverzifikaci, takže zase zpět. Ach jo.

Hello má stále ještě 1,5 do 300, a HIT 1,6 do 300 od Equa a konec.


Jak je to se stabilitou bank Trinity vs Sberbank? Nemá třeba někdo načtené jejich výročky? :-) Uvažuji, kam z těchto dvou bank poslat peníze (rozdíl úroku 0.09% pro mne nehraje takovou roli).
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox21 4. 4. 2020 08:51

redhaven
Máš tam ten bonus 0,1% a žádné aktuální vklady nebo investice ? Zajímá mě, jestli ti něco v minulosti doběhlo a bonus ti zůstal už napořád.

dr._lukas
Mám a končí mi za měsíc.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Menton 4. 4. 2020 09:00

Ja bych rekl ze Trinity je mozna lepsi volba potrebuje klienty tedy je mensi musi nabidnout lepsi podminky je zatim vetsinove tady. Sberbank je rusky stat z casti, financuje rusky tezebni prumysl. Je to mnoho milionu zakazniku kteri v mohou chtit vybirat ruble pokud se to v rusku zvrtne a to hrozi cim dal tim vic. Jsou na kousek ode dna v kurzu rublu, ropa kolisa v cene spotreba nebude ted nejakou dobu valna. Ceska Sberbank je vsak v ohledu velkeho Ruska marginalni a zije si tak ze ji mozna chteji prodat. Cili musi ji dostat do nejake kondice a to i pocty kliosu a objemy produktu. Ja vidim Trinity jako lepsi moznost. Zatim.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 4. 4. 2020 09:04

Měl jsem tam vklady. Ten úrok 2% jsem tam viděl před asi 10-ti dny, už nevím zda jsem byl přihlášený nebo ne. Dnes mají odstávku e-portálu.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Fox21 4. 4. 2020 09:16

OK, tak pokud tam teď nic nemáš, tak to zdá se zůstane už napořád po prvním vkladu nebo investici. To je fajn. Na infolince mi řekli ,,mělo by''.
Fox21
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků