Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 3. 2020 19:47

Mně paní tehdy před půl rokem slušně do telefonu řekla, že ta aplikace jí prostě vytuhla a mám to zkusit později, a dle toho jak se odmlčela bylo myslím jasné, že s tím neúspěšně zápasila :). Prostě je to modul nějakého SW, vytuhnout může kdykoliv :). Totéž se mi nedávno stalo na pobočce VZP, vytuhl jí daný modul SW pro sjednání cestovního pojištění (které mají pro dárce krve zdarma) těsně před dokončením a tiskem. To naštvalo jí i mě, skoro 10 minut práce v pr..a znova od začátku..
Ono čím méně volných programátorů na českém pracovním trhu, tím méně kvalitní SW :D. Ale také může jít o výpadek/vytuhnutí třeba kvůli krátké ztrátě internetového připojení, to některé SW (zvlášť když jde u nich o bezpečnost dat) nerozdýchají snadno a musí se začít nanovo.
Tedy čulibrk to může zkusit zítra znova, systém dočasně nespadl snad právě kvůli němu.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 3. 2020 20:39

Už mi volala, že to mám "systémem" zamítnutý. Žádal jsem o KK s rámcem 10000 Kč. Nikdo nemá rád, nikdo mě nechce... ani Srstka v tom svým pořadu. :-) :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 3. 2020 20:43

Tak to je ta horší varianta než výpadek SW, no. Evidentně máš nastaven dojící strop/stop :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 3. 2020 08:18

No jo, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu....Zdeněk by mohl povídat, ten měl 4 karty. :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 6. 3. 2020 10:33

Funguje vám v posledních týdnech zobrazování plateb a zůstatku v Georgi (nebo je k tomu v rámci vylepšení potřeba něco nastavit, typu když prý kvůli bezpečnosti musím zadávat datum narození při každým přihlášení - i když zakliknu zapamatovat PC)?

Já už asi tři týdny chtěl zkontrolovat penzijko (už se mi 2x stalo, že mi tam nepřišel příspěvek zaměstnavatele a musel jsem to reklamovat). Zůstatek ani info, že penzijko vůbec mám mi to neukáže nikdy (jinej účet tam nemam), jenom píše že načítá a pak mě odhlásí za neaktivitu). Pohyby obvykle taky neukazuje (před pár dnama posledních asi pět jednou ukázal), jenom info, že žádné nezaznamenal (i v případě,že to není pravda - respektive možná je fakt George nezaznamenal, ale byly tam, což se zpětně ukázalo, když je jednou i ukázal). Zkoušeno z různých PC/Androidu/iPhone a prohlížečů (Chrome, Mozilla, Opera, Safari).
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 3. 2020 10:48

Přihlašuju se jen otiskem prstu, vše funguje.
GeneHawkins
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 3. 2020 11:44

Tazatel měl ale na mysli dle toho co píše internetového George, ne mobilní appku. V appce skutečně teď problémy nejsou. Nicméně penzijko může mít problémy s aktualizací kvůli externímu systému příslušné penzijní společnosti z finanční skupiny banky, zde tedy Penzijní společnosti ČS (tipuji, sám ho mám jinde, ale to propojení do systému mateřské banky nemusí být vždy plně online).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 6. 3. 2020 13:11

Před týdnem stejný problém s majetkovým účtem, chat řekl, že ví, že u některých klientů mají v internetovém Georgi problém a že to IT řeší.
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 6. 3. 2020 13:36

mojmax píše:No jo, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu....Zdeněk by mohl povídat, ten měl 4 karty. :-)

Ale jde to obejít, založit kreditky na příbuzné. Raději jen max dvě na osobu, aby se také nedostali na blacklist.
:D :D :D
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 3. 2020 13:37

Rad68 píše:Funguje vám v posledních týdnech zobrazování plateb a zůstatku (penzijko) v Georgi
bez šance v IB, ale v apce to jede (prostě George - Bankovnictví budoucnosti, které usnadňuje život ...)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 6. 3. 2020 19:30

Tak jsem to zkusil znovu a stejný problém. O důvod víc majetkový účet zrušit.
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 8. 3. 2020 23:58

ČS má nově v úrokovém lístku běžné účty v PLN, HUF, HRK.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 3. 2020 06:26

Předpokládám, že to, samozřejmě, všichni ví, ale mně to nějak nedošlo - normální limit pro okamžité platby je 400 000 Kč, ovšem Česká spořitelna umí jen 100 000 Kč (platí i pro převod z jiných bank). Nicméně stačí částku rozdělit a poslat na víckrát.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod salam01 12. 3. 2020 19:05

Aplikace George dnes přestala podporovat iOS 12.4.1 a vyžaduje nejméně 12.4.5, což by v mém případě znamenalo upgrade na iOS 13 (Apple umožňuje jen upgrade na nejnovější verzi) a to nechci. Kreténi.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 3. 2020 19:46

Čas změnit banku :)
yndezit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka