Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 10. 2020 09:29

Tak já už kromě HB, u které neumějí akceptovat nesouhlas se změnami ve VOPkách jinak než na svým formuláři (což zase neumím akceptovat já), jinou s výjimkou ČS a šuplíkové ČSOB nemám :) Tak díky za potvrzení, ono s tím moneybackem to člověk i přehlédne :)
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 18. 10. 2020 08:48

Takova CSAS zajimavost, v Georgi <www i iOS> se uz zobrazuje i Vyherni vkladni knizka, konecne se asi podarilo napojit IBM IMS (Initial release
1966; 54 years ago :) ) takova pred DB2 na neco co aktualne maj. (Trochu it vtip)
Ja prave VK zakladal at mam nejakou jejich sluzbu z moji strany uplne offline a timto mi to pekne naborili.

Ke zmene doslo v releasu z pá/so.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doc. Chocholoušek 18. 10. 2020 13:40

No, jen možná zase "vylepšili" jinou věc. V přehledu trvalých příkazů zmizela možnost řazení podle abecedy, data... Zato filtrujeme Regulaci zůstatku. To je fakt náramný vylepšení. Já mám pocit, že to snad ani jejich zaměstnanci nepoužívají, protože když mám desítku trvaláků a je to řazeno podle ničeho, tak je to fakt na odstřel. Tohle by snad rozumný business-designer shodil ze stolu. Totéž ve SB...
Doc. Chocholoušek
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Delitzsch 20. 10. 2020 15:12

Bohužel bylo jasné delší dobu, že to tak dopadne. České části WSPK se nedařilo. Sice je to v podstatě stále jedna finanční skupina, ale individuální přístup WSPK asi nezůstane.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2020 15:36

ČS píše, že upravuje moji kreditní kartu. Ničeho (pro mě) zásadního jsem si nevšiml.

"Přehled změn na Vaší Kreditní kartě vydané k účtu č. XXXXXXXX
Rušíme výběr hotovosti z Kreditní karty u pokladen našich poboček. Nadále můžete využívat bankomaty naše nebo jakékoliv jiné banky.
Upravujeme vybrané položky v ceníku ke Kreditní kartě, který naleznete na http://www.csas.cz/cenik-cs. Jde pouze o formální úpravy a vypuštění cen za služby, které už nebudeme poskytovat."
Naposledy upravil drkarel dne 20. 10. 2020 18:18, celkově upraveno 2
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 20. 10. 2020 17:59

Říkají ti, že se pomalu připravují na konec hotovosti, zatím jen na přepážkách :-))

Nové banky (equa, mbank, airbank ...) hotovost na pobočky ani nezavedly.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2020 18:00

Lehká desinterpretace ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 20. 10. 2020 18:02

No, tvoje modifikace obsahu je uz ale tezka. Jsi pozmenil url i cislo uctu?

“ Ničeho (pro mě) zásadního jsem si nevšiml.”

A pak tam pises, ze komci s hotovosti u kreditek :-) Tak vsiml nebo nevsiml, a kdyz to pro tebe neni zasadni, tak proc to sem pises? :-)

Jo tak, to melo byt echo pro ostatni, kdyby nahodou necetli ten mail! Uz rozumim, sorry :idea:
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2020 18:22

Url se pozměnila sama při kopírování (nekontroloval jsem), výběr hotovosti z KK pro mě zásadní není, pro někoho třeba může, i když pochybuji. Tak nemuselo to přijít všem (stává se) a ve mně trochu hrklo, když to přišlo, tak to asi byla taky trochu terapie. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 10. 2020 09:39

Tak další změnou je, že se sjednocuje zúčtovací období na 11.-10. v měsíci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 10. 2020 09:49

A on ho měl někdo i jinak? Mně toto období (konec vždy 10., který neposune narozdíl od RB ani víkend) oznámili jako pevné a jediné možné už při sjednání kreditky po telefonu před rokem.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Menton 21. 10. 2020 09:52

Ja dnes zaregistroval informaci ze CS chce koupit WSPK toto panoptikum? Klientsky jsem to kdysi zazil jednou a jedna navsteva stacila a nejak jsem dostal pocitu ze jsem si spletl dvere.
Ale tak jsou tam poplatkovi klienti coz je zajimava struktura lidi, lidi nauceni chodit na pobocku protoze tam se musi se vsim. Dle mne je to jen prebarveni zmena nazvu a zruseni jine znacky oni uz tam akcionari jsou tak nejak neni tuseni o co tam bezi. Pro klienty WSPK snad mozna o kousek lepsi sluzby velkeho bratra. Ale co tim ziska CS je mi tedy zahadou.
Kdyz nekdo bude mit tuseni rad si nazor vyslechnu. Treba by to mohlo mit vliv na kurz akcie CS. To by tesilo.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 10. 2020 09:59

K vkladním knížkám, aneb jak novinka v George mnohým klientům připomenula dávno zapomenuté vklady na nich i o tom, že i v dnešní době je o VK stále zájem (vloni založeno 17 tisíc nových):
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesk ... 5274?amp=1
V článku je rovněž zmíněno, že výherních VK je cca 400 tisíc, takže matematici do mohou spočítat pravděpodobnost výhry milionu, co se na ní losuje 2x ročně (zůstatek min. 1000 Kč), a zda má tedy smysl ji mít :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 10. 2020 10:48

minarjo píše:A on ho měl někdo i jinak? Mně toto období (konec vždy 10., který neposune narozdíl od RB ani víkend) oznámili jako pevné a jediné možné už při sjednání kreditky po telefonu před rokem.


Já si ho mohl zvolit z asi 3 variant (v zásadě asi po dekádách), takže u té první jsem měl kalendářní měsíc, a k té mi poslali modifikovaný informační e-mail (s přidanou informací o změně období). Vidíš, ještě jsi nezažil všechno. :D

-- 21. 10. 2020 11:49 --

Menton píše:... Treba by to mohlo mit vliv na kurz akcie CS. To by tesilo.


Trochu si zaslovíčkařím: Akcie CS? Ty už jsou vyvlastněné, ne? A kurz Erste teď asi hlavně ovlivňuje covid, ale nevadilo by mi, kdyby ho toto poslalo ještě o trochu níže. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků