Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 8. 5. 2014 21:43

v IB lze pridat KK
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 5. 2014 22:52

nejdrive 16., potvrzeno na CITI lince, neoficialni informace
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod powery 9. 5. 2014 13:36

23.4. objednáno, 28.4. kurýr, 9.5. došla karta
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hangrybirds 9. 5. 2014 14:17

U mě 24.4 vyplněna online žádost, 28.4 kurýr a dnes jsem se informoval na citilince a žádost je teprve ve schvalování.
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 9. 5. 2014 16:36

Pridávám se do klubu těch, kterým i přes převedení Life na Classic nebyla přiklepnuta OnaDnes. V zamítacím dopise už nepíšou, že důvodem zamítnutí je existence stejného typu karty, ale že si důvody jinými slovy nechaj pro sebe. Čti: převedl jsi Life na Classic, abysme Ti dali OnaDnes, ale my Ti jí nedáme.. Dál už asi zkoušet nebudu...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrAsch 9. 5. 2014 17:29

Citi si přečetla toto forum a zachovala se podle toho
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 5. 2014 17:42

Ono stačí aby někdo kouknul na historii konkrétního člověka a hned pozná normálního zájemce od vyčůránka.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 9. 5. 2014 18:02

Normálního zájemce nepozná nikdo nikdy. Á propos: co je vlastně normální? Normální je nekouřit. :-D Jdu si asi zapálit...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 5. 2014 18:23

Třeba ten co tu samou kartu pár dní před žádostí nerušil?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 9. 5. 2014 18:37

A co nový zájemce, který shrábne 3.000,- a kartu zruší a starý (vyčuraný), který ale kartu bude dál používat?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 9. 5. 2014 20:51

proč vyčuránci? banka něco nabízí, tak proč si to nevzít! Pokud má mezery v nabídce, je to její chyba. Copak se banky za ty roky chovaly fér? 15 let jsem platil kolem 100,- Kč měsíčně za účet než jsem potkal toto fórum.

takže ždímat, ždímat, ždímat dokud to jde.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 5. 2014 21:24

Banky se chovají tak, jak jim to vovce dovolí. Viz stepování klientů České šiditelny před bankomatem na metru A na Dejvické, zatímco bankomat GE Money 4 metry vedle je naprosto volný.

O vychcanosti GE Money už se toho popsaly mraky, a přesto jsou i tady haldy lidí, které řičí nadšením nad tím, že zrovna u této pseudobanky, která dá klidně kreditku cikánovi s invalidním důchodem, mohou mít za splnění nějakých podmínek účet zdarma...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -tomtom- 9. 5. 2014 23:57

Asi sis s GE prožil nějakou negativní zkušenost, já osobně na žádný problém nenarazil. Měl jsem u nich úvěr 500 tis. za výborný úrok a bez zajištění. Teď mám účet, který je zdarma bez jakýchkoli podmínek. Ale od té doby co mám Citi Life, tak ho téměř nepotřebuji ;-)
-tomtom-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 10. 5. 2014 02:17

Taky nevím, co je na GE špatného.. Naučila mě používat KK (před 4mi lety olympijský bonus 2.500,-), přišla první z velkých bank s konceptem běžného účtu zdarma...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 5. 2014 13:42

Tak Citilife nakonec včera přistála do schránky :-) Celý měsíc od online podání žádosti
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků