Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 5. 2014 12:06

Neni to samostatný bežný účet, ale proste raz za mesiac ti príde výpis s dlžnou sumou, kde bude uvedené číslo účtu a variabilný symbol, kam máš peniaze poslať.

to znamená, že se mi tyto údaje budou pro každou platbu měnit? Jako ten variabilní symbol? Jde mi o to abych si na to nemusel myslet a čekat až mi přijde jednou za měsíc výpis - tipuju mailem - s platebními instrukcemi. Idealni je zajit třeba do kauflandu, nakoupit a dojit domu a sednou ihned k pc a poslat z běžného účtu v jiné bance platební příkaz. Budu vědět ihned po návratu dejme tomu z kauflandu ty platební údaje? nebo se je dozvím až pak v tom měsíčním výpisu?

-- 3. 5. 2014 13:12 --

A jestě bych se chtěl zeptat, budu mít přístup do něčeho podobného jako je internetové bankovnictvi? abych věděl kdy je třeba splatnost té a té platby? nebo to chodí nejak přes sms rovnou na mobil ty udaje v okamžiku platby? Nebo dá se uvidět v tom připadnem internetbankingu že tu a tu platbu už mam zaplacenou a nedlužím nic?
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 5. 2014 12:19

ne, VS je stale stejny. Budes mit IB, kde se ti budou jednotlive platby v obchodech zobrazovat(po 2-3 dnech). Ale klidne to muzes delat jak popisujes, neco kupis a hned si tam muzes poslat penize- ale to je nesmysl. Po mesici pouzivani KK prijde na mail vypis, kde zjistis bonusove premie, ktere po castkach 500kc muzes utratit- snizit dluznou castku., Max. vyse premii mesicne je 1000kc(tzn. obrat na karte 50 000.-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 3. 5. 2014 12:28

Je zpoplatněno zasílání výpisu poštou? Dneska citi nějak nefunguje automat, karta aktivována, ale nejdou zadat piny.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 5. 2014 13:21

ano, 19kc. Kdyz mas ucet Premium nebo Gold, zdarma
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 5. 2014 13:40

Za kreditku chodí vyúčtování podobně jako třeba vyúčtování za mobil. Jen je tam uvedená výrazně minimální splátka a méně výrazně celková splátka.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 5. 2014 13:47

diky moc za info, tak jdu do objednávky te citi life karty s tim 3000,- CZK bonusem. Ještě jak je to se zrušením té karty po roce? stačí tak měsíc před koncem toho prvního roku požádat o zrušení? Ruší se to doporučeným dopisem a nebo to jde i přes internetbanking?
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 5. 2014 13:56

musis zrusit min 1 mes pred. tzn. zadost jim prijde 30., od 1. bezi mesicni vypovedna lhuta. Rusi se postou(pres IB to nejde).

Jinak, nechi te obrat o iluze, ale kdyz jeste nemas zadny zapis v registru, kartu asi nedostanes
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 5. 2014 14:09

no v registru dlužníků jsem nikdy nebyl. Takže to mi nedaji? Ja prave myslel ze to nedaji tem co jsou v registrech že by nesplaceli :) ale zase chápu že to mají banky na kseft aby to dali lidem kteří nejsou schopni splácet a banky z toho rýžovali :)
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 3. 5. 2014 14:17

Ja som nemal žiadny záznam a dali mi ju, aj keď s najmenším kreditným rámcom. Možno budeš mať šťastie, v Citi je to proste totálne náhodné :-)
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 5. 2014 14:19

pivinecek píše: Ja prave myslel ze to nedaji tem co jsou v registrech že by nesplaceli ...

Ale v registrech jsou i ti, kteri splaceji...nejlepsi jsou takovi, kteri meli v minulosti hodne pujcek a dlouho splaceli nacas. U tech, kteri v registru nejsou banka nevi, zda splacet budou
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 5. 2014 14:30

co znamena nejmenší kreditní rámec? je to aspoň 20 tisíc? nebo ještě míň?
pivinecek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2014 14:38

Citi dává minimálně 12 000 Kč. Ale může ti taky kartu vůbec nevydat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod bufalobil 4. 5. 2014 08:08

Mám citi life a ted i mall. Jak nastavit čerpání premii z mall karty? Když volám na automat tak můžu čerpat jen z karty Life
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 4. 5. 2014 08:18

Chtel jsem si zaridit dalsi Citi Life pres Ona Dnes, schvaleno, zadost podepsana a ted mi operator sdelil, ze mi bude s nejvetsi pravdepodobnosti zamitnuta, protoze dle obchodnich podminek muzu mit od kazdeho typu jen jednu kartu. Takze jedine zkusit pozadat o Mall kartu. Vedeli jste to?
esquire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 4. 5. 2014 08:27

tak se asi prihlasujes na kartu Life pripadne s ni mas sparované telefonní číslo
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka