Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bond2 7. 5. 2014 08:52

Dají se Citi Life Prémie přesunout z účtu pro Mall na účet pro Life :?:
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 5. 2014 09:45

Na 99 % ne.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod avathar 7. 5. 2014 12:26

Na 100 ne
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod gadzo3 7. 5. 2014 16:59

Na 101 % nee.
gadzo3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2014 18:06

Dnes jsem dostal zamítnutí žádosti o vydání Citi Life z OnaDnes, protože již mají evidovanou KK stejného typu - žádal jsem samozřejmě až po převydání a aktivaci původní Citi Life na Citi Billa (nebo jim možná začal vadit Mall).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod petrE70 7. 5. 2014 18:31

Je tady vůbec někdo,komu dali po změně doručování karty kartu Mall i když už vlastnil nějakou kartu Life?
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 7. 5. 2014 19:35

fremantle píše:Dnes jsem dostal zamítnutí žádosti o vydání Citi Life z OnaDnes, protože již mají evidovanou KK stejného typu - žádal jsem samozřejmě až po převydání a aktivaci původní Citi Life na Citi Billa (nebo jim možná začal vadit Mall).

vítej v klubu, mám pocit, že někteří obě karty mají, ale nevím, jestli to je až za nových podmínek nebo starých. Měl jsem obě - Mall i Life, ale převedl jsem Life na classic s tím, že vycucnu bonus přes OnaDnes, ale pak jsem neuspěl. Dneska jsem napodruhé kurýrovi podepsal papíry na Life. Jsem rozhodnut, že to zkusím 5x a pak na to kašlu. :shock:
Mám ale pocit, že jsem Mall získal ještě za starých podmínek :hm
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 5. 2014 21:16

Ta vaše onanie kolem výměn a změn kreditek, abyste vydělali pár šušňáků, mne fakt začíná bavit... Zkuste své příběhy napsat do Plesku nebo TV zHovn@, Bartošová přestane za pár dní táhnout.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 7. 5. 2014 21:40

aha.., pán je Onasis? Který nepotřebuje peníze? Pokud ne, plácáš tady svoje pocity mimo téma. :grr:
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 5. 2014 22:15

...tak ja s manzelkou jeste cekame na karty nebo zamitaci dopisy. Smlouvy byly podespsany 28. ....

ale neverim, ze budu vyjmka :-]

Tomasi, ze te ten trolling bavi...radsi neco porad...btw, ja jsi vazim kazdou kacku i kdyz vubec nestradam...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2014 22:44

Já si asi nechám převydat i Mall na Classic (i když už jeden Classic mám, tak to snad půjde - jinak Mall KK jako takovou asi vůbec na nic nevyužiju) a zkusím zažádat opět o Citi Life nebo druhý Mall (zatím jsem ale neutratil ani první voucher). Jinak už jsem zde uváděl, sám jsem plánoval rámec na předešlé Citi Life snížit asi na polovinu a když společně s tím můžu dosáhnout "drobností" jako telefon za pár stokorun a 2 tisícky na nákup v Mallu, tak mi to za trochu snažení navíc za to stojí.

Koukal jsem, že papírů od Citi jsem měl už celkem dost, tak jsem se jal skartovat předtím obdržené průvodní dopisy ke kreditkám, nevyužitelné stickery, identifikační karty k MC Elite programu atd., akorát sem to trochu neodhadl a dost těch materiálů nacpal do skartovačky najednou až jsem ji ucpal, to by na headline v bulváru zatím moc nebylo... :lol:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 5. 2014 09:07

Tomáš Marný píše:Ta vaše onanie kolem výměn a změn kreditek, abyste vydělali pár šušňáků, mne fakt začíná bavit... Zkuste své příběhy napsat do Plesku nebo TV zHovn@, Bartošová přestane za pár dní táhnout.

jéé, čekal jsem, kdy se to tu znovu objeví, díky :tleskani
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 8. 5. 2014 19:01

Je pravda, že ta diskuse ohledně změny typů karet začíná být trochu otravná.
Nevíte, kdy bude k dispozici nové internetové bankovnictví Citi?
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 8. 5. 2014 19:29

citi hovorila o pulce kvetna, konkretni datum zatim nepadlo
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 8. 5. 2014 20:18

Mě vytáčí v současném IB, že se na každou KK musím přihlašovat zvlášť. To je fakt pakárna.
refedr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka