Převedení staré poj. smlouvy do nového občanského zákoníku

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod forzaken 8. 11. 2021 20:44

Ahoj,

máte někdo životní pojištění sjednané u Generali Česká pojišťovna? Taky Vás nahání z klientského centra na pobočku kvůli převedení staré pojistné smlouvy do režimu nového občanského zákoníku?

Co to pro mě vlastně znamená, jaké to má výhody? A čem je naopak nevýhoda oproti stávající smlouvě?

Dosud jsem žádnou pojistnou událost neměl. Která z nabízených výhod by byla pro mě nejlepší?

https://www.generaliceska.cz/-/generali-ceska-pojistovna-zvysuje-informovanost-spotrebitelu-navic-nabidne-klientum-za-stavajici-pojistne-vyssi-plneni-nebo-vraceni-casti-zaplaceneho-

Díky všem za rady
forzaken
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Homo_Sapiens 11. 11. 2021 14:30

Tak to by mě taky zajímalo. Dnes mě kontaktovala obch.zástupkyně, že se se mnou potřebuje v této věci na 15 min. sejít. Na můj požadavek poslat aktualizaci smlouvy na mail odpověděla, že to mají výslovně zakázáno, nicméně ke mě zajede a vhodí mi to do schránky (ne doručí poštou:))) a já následně pošlu naskenované mailem. A dostanu za to bonus a dokonce si můžu vybrat jeden ze dvou, který se mi bude víc líbit:))) Něco mi říká, že tady něco *****í. Očekámám tedy mnohastránkový mě nesrozumitelný elaborát, s kterým budu muset trávit hodně času.
Homo_Sapiens
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fdsa45 12. 11. 2021 06:30

No každá změna nebo aktualizace pojistné smlouvy může pro zprostředkovatele znamenat novou provizi, kterou uhradí hádajte kdo? Ten kdo to podepíše.
:D
fdsa45
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků