Zpětná vazba na účetní web

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ferencskocnakredenc 13. 4. 2020 20:53

Ahoj ve spolek,
Chtěl bych získat, od Vás zkušených účetních diskutérů názor na web, který jsme vytvořili. Zajímali by mě Vaše názory, případně nějaká zpětná vazba a zdá má celý projekt vůbec smysl.

Vytvořili jsme webovku, která má sloužit pro účetní oborovou poradnu. Jedná se o komunitní poradnu, řekněme něco jako fórum, ale jinak stylizované, které však neslouží k povídání si ale k věcnému odpovídání na položené otázky.

Co je cílem webu: Chtěli jsme nějak udělat centrální místo pro účetní na webu, kde veškeré know-how a odpovědi na dotazy budou prostě na webu. Zároveň když se člověk zaregistruje a odpovídá, či pokládá otázky, tak sbírá body a stoupá v uživatelském žebříčku. Ano zatím to nic není, ale takový výhled do budoucna je, že by se web mohl stát "oborovou autoritou", že by účetní zde měli (samozřejmě zdarma) profil, kde by mohli mít info o sobě, zároveň by si člověk mohl mrknout, jak reagují atp. a mohlo by to sloužit i k případným nabídkám práce. Zkrátka taková "účetní vizitka".
Web je https://www.poraducto.cz

Cílem není udělat si reklamu, ale získat zpětnou vazbu. Mějte hezký den a díky moc.
ferencskocnakredenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 13. 4. 2020 22:40

Po tisíci odborných poradnách za peníze, přišla jedna zdarma?

Já jenom nechápu, proč bych si měl někde dělat reklamu a sbírat body za množství odpovědí. Ani tady si jí nedělám.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod jitrnicnik 14. 4. 2020 11:18

Mě se to líbí a možná to i zkusím využívat.
Vidím v tom potenciál pro budoucího zaměstnavatele, že mohu poslat aby viděl jak reaguji.
Ale uvidím, jeslti se mi bude chtít přispívat :)

P.S: lol, můj první příspěvek po 2 letech. Važte si toho, že odpovídám zrovna Vám :D
jitrnicnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ninaa 14. 4. 2020 14:03

Tak já vím o jedné bezplatné poradně, která je již zavedená co vím mnoho a mnoho let.
https://businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/
Samozřejmě, velmi záleží na tom, kdo zrovna odpovídá. Je to prostě bezplatná poradna, záleží pouze na dobré vůli odpovídajících. Čili se vyplatí si občas některou odpověď, kterou potřebuji, ověřit někde jinde.
Nicméně pro jednoduché praktické dotazy se mi kdysi dávno osvědčila a co vím, tak je pořád hodně vyhledávaná.
Pokud bych měla potřebu radit, tak bych radila tam.
Ninaa
Diskutér