Vykřičené domy

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Považujete existenci bordelů na vyhrazených místech v ČR za morálně problematickou?
Ano, jsem totiž netolerantní, bigotní a/nebo hloupý člověk 4 %  20%  [ 4 ]
Ne 16 %  80%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 20

Odeslat příspěvekod Proti srsti 14. 10. 2013 19:09

Taky jsem pro legalizaci a k tomu povinné zdravotní prohlídky. Aspoň částečně by se tak snížilo riziko, že mi můj milý domů něco zavleče.
No a ty slevy na ZTP atd, to můžou dávat už teď, kdyby chtěly, ne?
Proti srsti
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 10. 2013 19:18

Někde "sexuální asistenty" dokonce proplácejí zdravotní pojišťovny :D
http://zpravy.idnes.cz/v-ustavech-se-ro ... _domaci_jj
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 14. 10. 2013 20:00

Noxik píše:anonymní až na IP: Nekde na internetu jsem pred casem videl obrazek, ze berou i stravenky. Takze neboj, to cos psal taky prijde :twisted:
Už aby to tu ale bylo. Toto je poslední akademický rok, kdy jsem držitel ISIC karty :/.

PatrikChrz píše:Pokud se dospělí svéprávní jedinci dohodnou na nějakém nedestruktivním" (asi nelze akceptovat např. kanibalismus) jednání, je to čistě jejich věc.

Proč ne kanibalismus? Jsou-li obě strany svéprávné a raději řekněme i duševně v pořádku, nemám nic proti smlouvě o ochutnávce či třeba prodeji orgánu. V tomto případě by byl asi ale lepší nějaký dohledový úřad, finančně stojící pouze na příspěvcích minimálně jedné ze stran těchto specifických právních vztahů.
Naposledy upravil anonymní až na IP dne 14. 10. 2013 20:05, celkově upraveno 1
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 10. 2013 20:04

No, otázkou je, jestli osoba, která dá svolení k tomu, aby ji někdo zabil a snědl je tak úplně svéprávná :).

Jinak ale proti prodeji vlastního orgánu (řekněme z těch párových, kdy člověk je schopen dále života) bych nic neměl, třeba pro transplantace. Bohužel to by asi neprošlo, lidi raději akceptují, že někdo umře, protože si orgán nesměl koupit.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 14. 10. 2013 20:10

PatrikChrz: Muze se jednat i o kanibalizmus prirozene umreleho z nabozenskych duvodu.

Ty transplantace taky pry nejsou nic moc. Darce je do konce zivota omezen, protoze ten druhy organ nema takovy vykon, aby utahl narozove situace, jako napr. sport. A v pripade nemoci je to slabe misto. A nechci si predstavovat treba "omylem" exekuovane organy.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 14. 10. 2013 20:12

Dodatek k mnou navrhovanému úřadu - platilo by se za přezkum splnění všech náležitostí navrhované smlouvy (mmj. onen duševní stav - taková poloregulace), nikoliv za akt jako takový. Velikost poplatku dle charakteru aktu, u mnou zmíněných si představuji poměrně velký poplatek, nicméně bylo by možné poplatek přizpůsobit finanční stránce stran, nikoliv však na úkor strany prodávající a jejího ziskového zájmu.

Já bych neměl nic ani proti transplantaci individuálních orgánů. Samozřejmě kdyby tomu mnou navrhovaný úřad dal štempl. Bez štemplu ani rána... ehm, nebo řez.
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 10. 2013 20:23

Koukám, že větší bordel panuje tady, když transplantace řešíte přes vykřičené domy. Tak či tak jsem pro plnou legalizaci bordelů, klubů, privátů, penzionů, hodinovek, prostě všeho se sexem spojeného. Je to hlavně mnohem levnější než manželky, milenky a bezpečnější než nahodilé známosti. Navíc si člověk sám vybere, na kterou má chuť a ne jako v manželství, kde může šukat i když chuť na tu pořád stejnou kunhůtu už nemá. V žádným bordelu jsem ještě nic nechytil, zato mám hodně hogofogo kamarádek, se kterými bych nešel ani v nouzi nejvyšší.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 14. 10. 2013 20:32

To je slovo norníka!

Zajímavý je i příspěvek kolegy Hausmanna, v kapitole deváté s názvem "Nezbytnost existence prodejné lásky v normální lidské společnosti", vizte str. 11 v http://www.peruni.cz/download/2/16/Haus ... inismu.pdf.

Edit: i lidové moudro v podtitulu je příznačné: Nejdražsí sex je ten zadarmo.
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 10. 2013 20:35

Tak já hlavně moc nechápu, co chcete legalizovat. Pokud vím, tak všechny tyhle druhy podniků dávno fungují, nikdo je nebuzeruje. Stát by do toho mohl leda tak zasáhnout, že by začal vymýšlet papíry, předpisy a všechno by tučně zdanil. Ono i tak bych řekl, že většina těch podniků zrovna nekvete, takže ta úřední "legalizace" by byla pro většinu jen problém.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 14. 10. 2013 20:43

Ono jde taky o to, že postoj státu má vliv na vnímání těchto podniků širokou veřejností. Věřím, že je spousta mužů, kteří přes strach, který je zapříčeněn nejasným až negativním postojem státu, nenajde odvahu tuto službu vyhledat.

Druhou stranu věci je, že pozitivním postojem "elit" k této branži by tyto služby ztratily pro někoho kouzlo. Ale v zásadě to vidím spíše na příliv nové (i stálé) klientely a především dvě pozitiva: minimalizace bezprostřední zločinnosti a zlepšení psychologického i sociálních vztahů (tj. i v rámci rodin). Nemluvě o pozitivech na druhé straně postele.

Nevím, proč by měl stát tučně danit. Stačilo by odvádět daň z příjmu, sociální, zdravotní. K tomu povinné testování a vést účetnictví ve zjednodušeném rozsahu.
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod czhunter 15. 10. 2013 20:37

KOSŤA KOSTIČ píše:V žádným bordelu jsem ještě nic nechytil, zato mám hodně hogofogo kamarádek, se kterými bych nešel ani v nouzi nejvyšší.

To je věta vypovídající spíš o kvalitách tvých kamarádek, než o kvalitách bordelů.
A protože vrána k vráně sedá ... :)
czhunter
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 15. 10. 2013 21:06

Škoda, čekal jsem, že zazní názory (nebo přímo i historky ze zákulisí :lol:) více matadorů Finexpertu.
Snad strach z případných důsledků vysloveného názoru na toto téma, též známý jako syndrom přítelkyně sjíždící historii mého prohlížeče. Což vlastně potvrzuje moji domněnku o nutnosti změny v přístupu "elit".
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod ALF6 15. 10. 2013 21:44

czhunter píše:
KOSŤA KOSTIČ píše:V žádným bordelu jsem ještě nic nechytil, zato mám hodně hogofogo kamarádek, se kterými bych nešel ani v nouzi nejvyšší.

To je věta vypovídající spíš o kvalitách tvých kamarádek, než o kvalitách bordelů.
A protože vrána k vráně sedá ... :)

Dnes jsou takhle holky bezne kvalitni. Staci se podivat na studentky jak si privydelavaji 8-)
A bude hur 8-P Cim vic krasnejsi, tim vic je kvalitni....bohuzel
ALF6
Diskutér

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 10. 2013 19:49

czhunter - ano, máš pravdu, bordelům věřím víc, než kamarádkám. Legalizaci takových podniků podporuji nejen kvůli jejich dnešní kriminalizaci, o které xls asi ani netuší, ale zejména ke snadnému přístupu k oficiálnímu sexu i pro ty z nás, kteří máme nějakou menšinovou zálibu. Když se uspokojím tam, nemusím riskantně honit vaše děti po parcích a před školami. Také úhel pohledu...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 21. 12. 2013 19:54

A kolik tam měsíčně necháte peněz, pánové? :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka