Měsíční výdaje

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 11. 2013 00:28

Aha, rozdíl mezi zdravovat a stravovat je v překlepu... Asi máš dost blbě rozložená písmena na klávesnici.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 25. 11. 2013 01:08

Boha jeho, ty ses vemeno. Vem si lexaurin - stara ti to treba sezene se slevou. Sorry za diakritiku :D.
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 11. 2013 01:29

Mej se...
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 11. 2013 08:48

Proč si myslíš, že se nemyje?
:D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 25. 11. 2013 09:12

Snad to tady nečtou školáci a nenaučí je to tady vymlouvat se na překlepy :D :D :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 25. 11. 2013 19:33

Zahradka - teoreticky to zni super, prakticky kdyz mas urodu rajcat 1x rocne a potom nevis co s tim, tak to cloveku docela otevre oci.

Elektrina - 2 tisice se spotrebou i s vytapenim? To mi prijde nejak hodne malo teda.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod luboal 25. 11. 2013 23:36

anonymní až na IP píše:Boha jeho, ty ses vemeno. Vem si lexaurin - stara ti to treba sezene se slevou. Sorry za diakritiku :D.

....tim je Tomas Marny znam!
Plete se do veci,kterym prd rozumi ale hlavne ze se zviditelni. :lol:
luboal
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 26. 11. 2013 09:46

S474N píše:Zahradka - teoreticky to zni super, prakticky kdyz mas urodu rajcat 1x rocne a potom nevis co s tim, tak to cloveku docela otevre oci.

tak si těch rajčat zasadí míň ;-) a další rok třeba přidá.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 26. 11. 2013 10:39

luboal píše:Plete se do veci,kterym prd rozumi

Sorry, pokud se někdo "zdravě zdravuje" a ještě to omlouvá překlepem ...... nestává se to často, ale v tomto s Méďou souhlasím.
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 26. 11. 2013 12:04

On se neomluvil, já jsem se ho zastal. Prostě se mi reakce Tomáše Médi Bédi Bezchybného nezdála adekvátní.

Takto reaguje inteligentní člověk?

Tomáš Marný píše:nechcete-li se zdravovat nezdravě.
Kristovanoho... Fakt se nedivím, že je tahle republika totálně v *****. Kdo může, tak krade jak svině, a zbytek těch, kteří třeba nekradou, dokáže napsat "zdravovat"... Tak aspoň postravuj příbuzné.
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 26. 11. 2013 12:54

Věta: "Jinak 11 000 za jídlo s drogerií na rodinu s dítětem za měsíc mně příjde ideální, nechcete-li se zdravovat nezdravě".

Definice překlepu na Wikipedii umožňuje značnou variabilitu při klasifikaci jevu jako překlepu - nemusí jít nutně o překlep fyzický způsobený neúmyslným stistknutím blízkého tlačítka na klávesnici. Lze si povšimnout, že v bezprostřední blízkosti nesprávně napsaného slovesa "stravovat se" se nacházela negativní forma příslovce zdravě. To je ale náhoda.
Češtinářská nezávadnost zbytku příspěvku? Pokročilá hodina psaní? To bude, hádám, taky náhoda.

Prostě vemeno.
anonymní až na IP
Diskutér

Odeslat příspěvekod czhunter 26. 11. 2013 13:04

Ježišmarjá, nemůže si prostě o někom, kdo udělá hrubou pravopisnou chybu, říct "je to debil, budu raději odpovídat jednodušeji" - nebo si to klidně i napsat do deníčku, a pak se věnovat něčemu jinému?
czhunter
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 26. 11. 2013 14:30

czhunter píše:Ježišmarjá, nemůže si prostě o někom, kdo udělá hrubou pravopisnou chybu, říct "je to debil, budu raději odpovídat jednodušeji" - nebo si to klidně i napsat do deníčku, a pak se věnovat něčemu jinému?

"překlepem" to začíná, následně ti špatně spočítají úroky, na silnici ti najedou bez blinkru do tvého pruhu, "omylem" ti detekují zlomeninu ruky a chodíš týden s dlahou (prý nějaký špína na rentgenu, to je oficiální důvod) ....... ale vše je OK, vlastně se nic neděje a co si to vlastně dovoluješ :D :D
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2013 19:09

marvy píše:tak si těch rajčat zasadí míň ;-) a další rok třeba přidá.

Tim jsem se snazil naznacit, ze uroda jednou za rok v obdobi jednoho mesice te moc nevytrhne.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 11. 2013 22:42

Kdysi dávno jsem napsal Raiffce, jestli by nechtěli úročení BÚ 0,01% rovnou zrušit, že mne těch pár haléřů měsíčně nevytrhne.

Dostal jsem odpověď, že to není tak málo, protože z jednoho mega je to 1000 Kč ročně. Koukám, že většina zdejších dementů by jim za tu odpověď políbila řiť. Zatímco já jsem je za to do řitě poslal.
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka