GE Money - osobní bankéř - mám to vzít? zkušenosti?

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lokos 10. 4. 2014 00:27

Zdravím,
dostal jsem nabídku práce jako osobní bankéř u GE. Určitou představu o této práci mám. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste mi tuto práci doporučili nebo ne? Jde mi o takové informace, které člověk zjistí, až když tam začne pracovat. Jak to tam chodí a tak. Klidně do SZ. V současné době pracuji na administrativní pozici v oblasti průmyslu a nejsem zde úplně spokojen.

Děkuji za případné reakce.
lokos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hongmi 10. 4. 2014 07:49

Budes obvolavat klienty a presvedcovat je do uverovych a pojistnych produktu, podle uspesnosti budes i odmenovan.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 10. 4. 2014 08:08

jj, práce bankovního poradce bohužel není o tom být na straně lidí.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod lokos 13. 4. 2014 00:05

Jako přepážkový pracovník v osmitisícovém městě budu také obvolávat klienty? Přijde mi, že u nás neobvolávají. Alespoň jsem je neviděl, že by to dělali. Nebo jsou někteří z nich zalezlí někde vzadu a tam obvolávají, aniž se dostali do kontaktu s běžnými návštěvníky pobočky?
lokos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM007 13. 4. 2014 08:29

Nevím jak v poslední době, ale dříve byl skutečně osobní bankéř GE "zalezlý" mimo běžné přepážky, kde vyřizoval agendu s VIP klienty. VIP klientům volala v případě nějaké nové nabídky "výhodné" pro VIP klienty a také obvolával VIP klienty v den narozenin. :-)
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 13. 4. 2014 15:27

Me nekolikrat volala prepazkova pracovnice z banky GE z cca 15000 mesta i z cca 3000 mesta, obe nabizely pojisteni a uvery. Sporici ucet jsem totiz zakladal v jednom meste a bezny v druhem. Vzdy volaly ty, u kterych jsem ucty zakladal na prepazce.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod danuselokovicova 31. 3. 2015 10:04

Fantucci píše:jj, práce bankovního poradce bohužel není o tom být na straně lidí.

Souhlasím, v dnešní době jde jen o zisk, ne o to pomáhat druhým... bohužel.
danuselokovicova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2015 12:37

GE je typická vlezlým marketingem, nevýhodnými a rychle se měnícími produkty, aby se v tom člověk nevyznal. Nic, co by mohl člověk někomu s klidným svědomím na delší dobu doporučit.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 31. 3. 2015 13:26

S výjimkou bývalého účtu Gratis. Kdo ho tehdy stihl sjednat, neprohloupil. Samozřejmě si člověk nesmí nechat vnutit jejich kontokorenty a kreditky.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2015 14:25

Ano, a pojištění, spořicí účty, nepoužívat kartu v zahraničí, atd. No a pak čekat jen na překvapení, jako když zrušili s okamžitou platností možnost používat karty v některých zemích. Pokud se na ně někdo spolehl a byl třeba v Thajsku, muselo mu to hodně oživit dovolenou.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod marierutova 9. 4. 2015 13:38

Já bych tu práci dělat nemohla třeba, vnucovat lidem něco, o čem sama nejsem přesvědčena.
marierutova
Kolemjdoucí