/zakonik-prace/MHgwL2ZpbHRlcnM6bm9fdXBzY2FsZSgpL2ltZw/9012298.jpg?v=0&st=dLPmYS7Gboc2VqSdkEN8YLJvKN7lFbnQ6Dbu7mproFA&ts=1600812000&e=0" alt="Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:145px">
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
', 'reklama19_webu_cz6' => '
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', 'reklama19_webu_cz10' => false, ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745096783, 'reklama19_webu_cz7' => 1713564384, 'reklama19_webu_cz2' => 1713564395, 'reklama19_webu_cz4' => 1713564450, 'reklama19_webu_cz5' => 1713564446, 'reklama19_webu_cz3' => 1713564414, 'reklama19_webu_cz8' => 1713564447, 'reklama19_webu_cz6' => 1713564448, 'reklama19_webu_cz10' => 1713564453, ) ?> smlouva na dobu neurčitou výpověd - FinExpert.cz

smlouva na dobu neurčitou výpověd

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 1. 4. 2019 16:14

Dobrý Den, mám smlouvu na dobu neurčitou na pozici "recepční",kde pracuji více než 1 rok a chci vědět zda-li mám nárok na odstupné pokud dám vypověd sam nebo to musí byt ze strany zaměstnavatele dana vypověd?

A kdy mám nárok podporu v nezaměstnanosti? Mohu mít současně podporu v nezaměstnanosti na uradu prace a současně i mít odstupné od zaměstnavatele?

mám odpracováno více než 1 rok kde se v zakoniku prace uvadí že mam narok na odstupné ve vysi 2x průmerneho vydelku?(muzete mi prosim sdelit co je to presne prumerny vydelek?)

pokud ukončím pracovni pomer já sam, jakou musim dodržet vypovedni lhutu a pokud to bude vypoved ze strany zamestnavatele o jakou vypovedni lhutu se jedna?
p3v4x
Návštěvník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků