LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 3. 12. 2013 06:28

To si dáváš k snídani, jo? ;-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod melory06 3. 12. 2013 11:35

Ne, k večeři. Ale psal jsem to, když jsem šel spát :) Jinak co se kdy jí, jsem nikdy neřešil. Takže klidně i na tu snídani.
melory06
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2013 13:27

Se říká "snídej jako král" a taková Kachna se zelím a knedlíkem v sobotu k snídani je super zážitek :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 3. 12. 2013 13:28

Je k snidani nejradsi hranolky.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 29. 12. 2013 15:32

Nemá někdo zkušenost s tou hrazdou s posilovacími pásy? http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-45559553 ... .htm?id=67 Jde mi hlavně o stabiitu uchycení
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 12. 2013 15:55

Ja koupil tu ultrazvukovou cisticku a za ty penize je to myslim v pohode. Vycisteno nekolik retizku, prstynku a naramku a spokojenost.

Marne vyhlizim ve vyprodejich ten bezdratovy strojek na vlasy. Philips co mam uz po deseti letech dosluhuje a stve me hlavne napajeci kabel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 30. 12. 2013 18:46

Myslíš ten Remington co byl v prosinci? Ten zmizel hned ten den. Zůstal jen ten holící strojek. Taky bych ho bral. Já koupil ten Silvercrest zastřihovač a je to slabý.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 12. 2013 19:39

Jo, jo, ten Remington.

Neni ten SilverCrest nahodou na psy?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caladan 31. 12. 2013 03:08

koupil jsem Auriol chronograph (v akci cca 3 týdny nazpátek) cena 599,-
konkrétně: http://www.lidl.de/media/product/0/0/5/8/4/2/3/auriol-damen-herren-chronograph--4.jpg
Někdo tady již vychvaloval hodinky z Lidlu a z těhle jsem nadšen. Jedna z mála věcí, na které jsem se těšil, když jsem si to zakoupil tak mé nadšení vzrostlo a pak ještě dále rostlo v čase, teď už jsem jen zvědav na výdrž baterie...
Pro mne velmi povedený vzhled, v balení vychytávka na zkrácení oc. pásku během chvilky, stopky přesnost 1/20s, stopují až 12 hod., celkové se hodinky po více jak týdnu nespozdily ani o vteřinu, 10ATM vodotěsnost.

Jinak jsem si přivstal a před Lidlem v 7:00 bylo asi tak 50 lidí tehdá a v prodejně jen 8 ks (2ks z každého druhu hodinek), ale lidi se naštěstí vrhli na hadříky, o které jsem já nejevil zájem.
caladan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NiceOne 1. 1. 2014 08:54

ka-spel píše:Ukulele http://www.youtube.com/watch?v=jjROmnLeMSk :mrgreen:
Mě by zajímala ta kytara. Má ji někdo?


Kytaru jsme měli. Strašný šmejd. To ze se rozladovala nebyl takový problém. Proste se před každým hraním ladilo. Ale po necelém roce se něco uvnitř rozklizilo o začala vrzat a drnčet. Vraceno a koupena kytara z hudebnin o par set dražší, ale o několik světelných let kvalitnější (taky cina)

Dobry je stojan na noty a podnozka (po drobné úpravě oboustranou lepící páskou) ze stejného letáku.
NiceOne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 1. 1. 2014 21:17

Já nad ní váhal a nakonec jsem vzal taky z hudebnin 2x dražší Cort a hlavně velkou a ne 3/4. Hraje super.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 3. 1. 2014 22:52

caladan píše:Někdo tady již vychvaloval hodinky z Lidlu a z těhle jsem nadšen.


to jsem byl asi ja 8-) za tu dobu se mi poskrabalo hezky sklicko :-[ , ale jinak super. Fakci dobre. Cistim je v ultrazvukove cisticce , kterou jsem si koupil nedavno take v Lidlu 8-) :D

S474N píše:Ja koupil tu ultrazvukovou cisticku a za ty penize je to myslim v pohode


taky ji mam :D
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RD-Long 4. 1. 2014 01:36

Zdravím, SK Lidl bude mať na budúci týždeň v akcii Gervais Délicatesse 180g za 2€, máte s týmto syrom niekto skúsenosť? Syry milujem a hnusný do úst nedám :D.
RD-Long
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noxik 4. 1. 2014 15:10

Od 9.1 maji mit uklidove pomucky znacky Aquapur - mop, koste, kartac, teleskopicka tyc 77-130cm, cistic oken a sada 2ks potahy na mop, 69,9 Kc/vec. Mate s tim nekdo zkusenost?
Zajima me:
1.Sirka mopu kvuli potrebnemu kbeliku.
2. Jaky zavit ma to ma? Jsem vysoky a potrebuji 150 cm tyc.
3. Da se to koupit i jindy, kdybych treba potreboval dalsi dil?
4. Zkusenosti, zda se s tim dobre dela a zda se to hned nerozpadne.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 1. 2014 19:42

maminka sichválil kvasnice z lídku
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků