Věrnostní program CREEDO

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 11. 2015 12:57

Už nějakou dobu existuje věrnostní programu CREEDO s možnosti získávat bonusy (provize) za nákupy a útraty v obchodech včetně e-shopů, energie, telefonování, pojištění atp.. Bonusy se vyplácejí ve výši 2 - 30% ze zaplacené částky podle toho kde se nakoupí nebo kde se využije nějakou službu. Vyplácí se bonusy i z nákupů osob které registrovaný účastník doporučí a také těch které doporučení dále doporučí. Bonusy se připisují na bonusový účet odkud si je účastník může po dosažení částky 300 Kč nechat zaslat na účet v bance. Je to něco podobného jako např. CLUBCARD v Tescu, ale s tím rozdílem, že se nesbírá body, ale přímo peníze (% z nákupů) a navíc je to využitelné ve více obchodech a u poskytovatelů služeb. Seznam partnerů CREEDO u kterých je možné získávat bonusy je zde a postupně přibývají další. Já to využívám hlavně kvůli firmě Europe Easy Energy která je mým dodavatelem plynu a elektřiny kde ty bonusy získávám z každé zaplacené zálohy. V poslední době byl do CREEDO zařazený mobilní operátor Telestica kde lze získávat bonusy z každé měsíční zálohy, což pro někoho kdo tohoto mobilního operátora používá nebo má v úmyslu používat může být zajímavé.
Takových věrnostních a jiných podobných programů je více a proto doporučují zvážit jestli by se to neoplatilo využít. Na zbohatnutí to ale asi nebude, ale proč nezískávat nějaké bonusové peníze z prováděných nákupů zboží a služeb když je taková možnost.
Pokud vás to někoho zaujme a máte zájem se do toho věrnostního programu CREEDO zapojit napište mi to přes SZ a pak vás do toho můžu doporučit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 11. 2015 20:53

Po dosažení minima 300kč převedou na účet. Osobne ja pouzivam za bonus z zaloh.Ostatni ne.Zatim.
Naposledy upravil D.roak dne 12. 11. 2015 00:33, celkově upraveno 1
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 11. 2015 21:12

To už je každého věc kdo co použije. Jsou tam různé obchody a služby a když někdo z toho něco používá, tak proč to nevyužít a přes CREEDO nezískat nějaké peníze zpět.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 4. 2016 17:49

Řikám si kolik lidí přestaně CREEDO využívat. Když je konec spoluprace s EEE?
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 4. 2016 20:05

To CREEDO bylo na ty bonusy ze záloh od 3-e docela dobré, ale nyní když to 3-e ukončilo tak už to příliš využitelné pro asi většinu lidi nebude. Pokud se nebudou snažit a nezařadí tam něco zajímavého na čem se dá získávat větší provize a také i nějaké obchody po celé ČR kde lidí běžně nakupují a ne např. 1x za rok nebo ani to ne tak s tím díru do světa určitě neudělají a možná to s časem zkrachuje.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 11. 2016 22:43

přřidaly nové patnery KASA, DAMEJIDLO.CZ, PILULKA.CZ Tak snad nějáké partny které člověk normálně používá
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 1. 12. 2016 14:31

To tam můžou mít, co chtějí. Než dá člověk po těch drobákách dohromady 300,-, tak pochybuju, že to ještě bude fungovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 12. 2016 20:50

xls píše:To tam můžou mít, co chtějí. Než dá člověk po těch drobákách dohromady 300,-, tak pochybuju, že to ještě bude fungovat.

Sohlasím plánuju dojet na bonusech 300. Dokud bude limit na převod 300 tak to moc fungovat nebude.
Třeba se níží njha nějáké rozumý limit. Nevím co to bylo za systéím ale ze 300 se sníží na 25
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 12. 2016 10:01

no ještě pro někoho kdo tankuje u OMW normálně. Muže být zajímavý že je jejich partner : A vrací 4 % (no pokud jsem to dobře pochpil je nutné si pořídit předplacenou kartu ), U DÁME JÍDLO je provize větší nežna jiném casback portálu sice místo 3% u Creeda %, ale pokud si člověk objenává jídlo pravidelně tak se to určitě vyplatí
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 7. 12. 2016 12:55

Je to OMV!
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 12. 2016 16:49

OMW mají mezi partenry. Ale já osobně jsem nezkoušel. pokud jsem to pochopil trak se jedmá o to že si kopí předplacená karta na tankování u OMw ALE NEVÍM
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 12. 2016 04:22

Já tam tedy také vidím OMV a ne OMW. :hm
https://www.creedo.cz/omv/
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 12. 2016 15:46

zatu chybu se omlouvám přehlédl jsem to
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod otoman 9. 12. 2016 09:29

Mám vyzkoušeno. Je to tak, je potřeba koupit předplacenou kartu OMV - na stránkách Creeda se vyplní Google formulář s objednávkou, kterou po zaplacení předem převodem (nelze kartou) zašle společnost Perfect Network s.r.o. domů. Jen jim docela dlouho trvalo, než reagovali na vyplněnou objednávku.
Dělal jsem to proto, abych mohl vybrat zbývající bonus, který jsem měl u Creeda ještě ze záloh za energie u Europe Easy Energy.
Bohužel je to už 16 dní, kdy jsem žádal o převod bonusu na účet a stále se nic neděje. Najde se někdo komu v poslední době bonus Creedo vyplatilo? Na mail z úterka 6.12. dosud nikdo nereagoval.
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 31. 12. 2016 22:23

jak jsi dopadl ozvali se
D.roak
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků