Věrnostní program CREEDO

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod otoman 2. 1. 2017 11:57

Ano, ozvali se 10.12.2016, že celý proces je zdlouhavý a žádostí o převod před vánocemi mají mnoho :-). Nicméně platba od CREEDa se mi na účtě objevila 12.12.2016.
Pro představu - o vybrání bonusu jsem ručně žádal 23.11.2016, takže jim převod cca 400,- Kč trval necelé tři týdny.
Možná neumím hledat, ale nikde jsem nezjistil, jestli mají v podmínkách dobu od žádosti výběru bonusu po skutečné připsání na účet definovanou...
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 1. 2017 12:56

Díky za informaci
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milansokol 23. 1. 2017 21:52

Ahoj,
nevíte, jestli Creedo při konci platnosti karty zasílá automaticky novou? A nebo je potřeba zažádat?
díky
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 1. 2017 22:00

milansokol píše:Ahoj,
nevíte, jestli Creedo při konci platnosti karty zasílá automaticky novou? A nebo je potřeba zažádat?
díky

me tvrdili ze kartu zasílají automaticky.ale stale jí nemám
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milansokol 26. 1. 2017 23:47

D.roak píše:
milansokol píše:Ahoj,
nevíte, jestli Creedo při konci platnosti karty zasílá automaticky novou? A nebo je potřeba zažádat?
díky

me tvrdili ze kartu zasílají automaticky.ale stale jí nemám


Taky mi zatím žádnou nezaslali. No, ještě tomu dám pár dní. Hlavně doufám, že to nezpoplatní a nebudou to brát jako vydání další karty. To bych jí radši nechtěl.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 3. 2017 01:21

milansokol píše:Taky mi zatím žádnou nezaslali. No, ještě tomu dám pár dní. Hlavně doufám, že to nezpoplatní a nebudou to brát jako vydání další karty. To bych jí radši nechtěl.
Zaslali ti tu novou kartu a byla zdarma? Já mám ještě kartu s motivem Europe Easy Energy s platnosti 11/16. Kterou za tuto zasílají když už ji nemají v nabídce? Mi prozatím nic sami nezaslali a tak se jim asi budu muset ozvat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Markil 9. 3. 2017 00:40

Pánové, to je takový problém si to najít? Např:

https://www.creedo.cz/jak-to-funguje/
Platnost karty - prodloužení / ukončení
Prodloužení: pokud Vám končí platnost karty, napište na info@creedo.cz
Ukončení: pokud chcete ukončit členství, je zapotřebí toto napsat písemně a doručit na sídlo společnosti CREEDO point s.r.o., Na Poříčí 1060/39, Praha 110 00. V dopise uveďte číslo Vaší CREEDO karty a pokud máte na účtu zůstatek, napište nám i číslo Vašeho bankovního účtu, kam bude zůstatek převeden. Vaše žádost bude do 30-ti dnů vyřízena.

Já peníze z Credo vybral po ukončení programu v EEE a zatím nevidím důvod, kartu využívat dál, takže bych to klidně ukončil. Psát jim dopis ale nebudu...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 3. 2017 09:19

Markill: to je fajn...ale pripisou při skonceni i zůstatek nižší nez 300 Kč?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2017 08:58

Tak jsem jim ohledně té karty napsal a odepsali mi na to toto:
Dobrý den pane XXXXXX,

Karta Vám bude zaslána zdarma na vaší uvedenou adresu a design karty bude automaticky originál CREEDO design.

Pokud si i přesto přejete zaslat karu, prosíme o potvrzení. Karta vám bude zaslána do měsíce. Ihned ji již máte ve vašem přihlášení.

Přeji pěkný den

S pozdravem

Michaela
Zákaznický servis
Je to docela dost zmatená odpověď. Nejdříve mi píšou, že mi karta bude zaslána na mojí adresu a pak hned na to, že pokud si i přesto přeji kartu zaslat tak jim to mám potvrdit. Psal jsem jim, že chci zaslat kartu novou a tak proč ještě chtějí abych jim to potvrzoval? Připadá mi to tak jako by ta nějaká Michaela byla při psaní té odpovědi pod vlivem alkoholu nebo drog. Jinak zasílání nových karet po skončení platnosti by snad mohlo být automatické bez toho aniž by se o to musel člověk u nich doprošovat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Markil 10. 3. 2017 09:55

Taky jsem to nepochopil, ale po druhém přečtení bych hádal, že mohla myslet to, že ti můžou poslat kartu jen ve standardním designu a jestli jí i přesto chceš, máš to potvrdit. Ale taky to mohla myslet jinak :-D

Kde tu kartu využíváte?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2017 11:20

Já ale bohužel nemám až takové schopnosti abych dokázal hádat co a jak někdo koho neznám a nikdy jsem ho ani neviděl myslí. Obrázek

Kdysi jsem tu kartu využíval kvůli provizím ze záloh za plyn a elektřinu od Europe Easy Energy a kvůli tomu jsem si ji i pořídil. Nyní už dávno za to provize neplatí a tak už ani příliš není v mým případě ji kde využívat. V poslední době ale přidali nějaké nové obchody a místa kde bych ji snad možná mohl někdy využít.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Markil 10. 3. 2017 12:19

Já právě taky s Easy Europe Energy, ale od té doby nic. Proto mě zajímalo, k čemu to používáte. Ani o ní žádat nebudu.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 3. 2017 13:20

Já bych si o tu kartu jako nový klient nežádal, protože to CREEDO pro mne nemá příliš velký význam. Když jsem už tam ale registrovaný tak jsem si o ní požádal když je to zdarma. Snad ji ještě někdy někde využiji. Nyní jsem zvědavý jak dlouho budu čekat než mi ji zašlou nebo jestli mi ji skutečně zašlou.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 10. 3. 2017 23:03

To by mě také zajímalo, jak se elegantně dostat k bonusům které tam mám:
Děkuji¨Vyzkoušel to už někdo zrušit učet u nich
jichaj píše:Markill: to je fajn...ale pripisou při skonceni i zůstatek nižší nez 300 Kč?
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 11. 3. 2017 08:37

V tom vám bohužel neporadím, já tam měl naspořeno dost a vybral až když bonusy od EEE skončily... Zkusil bych se podívat, jestli to nemají ņěkde v podmínkách. Nebo jim napsat (to ničemu vadit nemůže).
Markil
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků