Věrnostní program CREEDO

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milansokol 13. 3. 2017 18:54

Projel jsem VOP a nic tam o tom, že v případě zrušení vyplatí jen částky vyšší než xxx nemají. Tedy by to mělo fungovat a měli by vyplatit jakoukoliv částku.
Já to asi zruším a nechám si vyplatit, protože v dohledné době nevidím využití.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 13. 3. 2017 20:47

Z minulosti kdy jsem několikrát dosáhnul za provize ze záloh u 3E těch 300 Kč tak vím, že dělali vždy vše možné aby nic nemuseli vyplácet a o peníze se muselo dožadovat aby je vyplatili. Jestli se už v tomto ohledu polepšili to nevím, ale předpokládám, že to asi bude pořád stejné.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 3. 2017 23:31

No já jsem najedné kartě dosáhl,na uctu to prstalo normalně.jen zatim npripsaly za zalohu unoru.nadrhou kartu taky normálně.takže jsem dožadovánín nezažil
vlazy píše:Z minulosti kdy jsem několikrát dosáhnul za provize ze záloh u 3E těch 300 Kč tak vím, že dělali vždy vše možné aby nic nemuseli vyplácet a o peníze se muselo dožadovat aby je vyplatili. Jestli se už v tomto ohledu polepšili to nevím, ale předpokládám, že to asi bude pořád stejné.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 856428 18. 3. 2017 20:15

Tak jsem po cca roce zjistil, ze tam mam jeste stale 190 Kc. :hm Ty penize nikdy nepropadnou?
856428
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 856428 18. 3. 2017 20:15

Tak jsem po cca roce zjistil, ze tam mam jeste stale 190 Kc. :hm Ty penize nikdy nepropadnou?
856428
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milansokol 22. 3. 2017 20:57

856428: Ne, peníze by neměly nikdy propadnout. Mají neomezenou platnost. Můžeš zkusit vybrat přes zrušení účtu.
milansokol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 4. 2017 13:11

Zaslali už někomu novou kartu po skončení platnosti. Já jsem jim psal před měsícem a žádal o novou kartu. Odepsali mi, že mi bude zdarma zaslána do měsíce, ale doposud po měsíci nic.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod sorryjako 10. 4. 2017 16:55

Ja snad ani zadnou plastovou kartu nemam, jenom mi poslali nejakou emailem v pdf.
sorryjako
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 4. 2017 12:27

dnes mi přišla oposštou nová creedo karrta
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 4. 2017 12:51

Taky mi dnes konečně přišla nová karta. Je kombinovaná s Tank Karta EASY která by měla být funkční na čerpacích stanicích BENZINA. Prozatím nemám čas pořádně prozkoumat tu Tank Kartu. Je to nějak dobře použitelné a má význam to používat?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 27. 4. 2017 10:55

Vyzkoušel jste někdo možnost zrušit creedo a nechat si vyplatit bonusy. Děkuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 9. 2018 17:54

No zkoušímn na druhé karty. No pozívám při nákupu jízdenek u flexibus ( i když n´to nepřipsali v termínu a musel jsem to zaurgovsat( Tak uvidíme jak to bude z bonusy z Dr Max)
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 9. 9. 2018 19:39

Ja tam mam nakupy z dubna na aliexpressu a jeste bonus nepripsali. Hruza. Kdyz to zrusim, tak mi vyplati dosud pripsane bonusy, i kdyz jsem nedosahl toho minima, od ktereho poslou penize standardne?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 9. 2018 20:43

aha z DubNa tak to naštve jká jsem to jak uplinula ta lhůta pro připsání tak jsem to v CREEDOI za urgoval a další den to bylo z čekajhících připsané. No s tím zrušením a vyplacešním bonusú nevím

-- 9. 9. 2018 22:32 --

No původně jsem měl plá dojet na to minimum tím že bych si pojistil U ČSOB pojistovny , ale nakone jsem zústal u své pojhištovna dostal jsem lepší nab než mělo to ČSOB. taže to bude dlouho trvat než se po odmení´ách za jíszdenky dohrabu nba limit
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 10. 9. 2018 03:12

No prave.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků