Věrnostní program CREEDO

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 9. 2018 08:45

ZUdravím, nákup jízdenek Flixibus tak to připsane okamžitě
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 10. 2018 22:17

No poslední dva nákupy Flixibus se vůbec nezaznamenali. Po kontaktování Creeda se vymlouvají na Cookies, že je asi nemam v prohlizeci povolené . Což není pravda. Dost mě to štve, púrotože jízdenky na Flixbus kupuju tak jakoé tak. no a žádný jiný system Flixibus nemá. Máte také podobné zkušenosti. děkuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 05:45

Ja mam v Creedo stale nepotvrzene odmeny za nakupy v aliexpress, uz je jich asi dvacet a nektere az z dubna 2018, nepripsali mi jeste ani jednu odmenu. Funguje to vubec nekomu?
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2018 08:28

Nevim no me se zati u Flixibus ty nakupy zaznamenavali. A jednu po urgenci, a druhou hned po zaznamenani pripsane. Nakup Dr Max tak zazamenan v poradku, po te lhute takly urgence. Ale taky pripsano. Ty posledni nakupy u Flixbu ani nezaznamenany.Ma proklikem z creedo jeden naku u dr max. Ale jeste jsem se pro to nebyl v lekarne vyzvednou a zaplatit. A pak uvidime.Aliex nepouzivam. Potrenoval bych na odmenach dostat na tech 300kc a az je pripisou na ucet tak creedo zrusit. Tak takove jsou me zkusenosti
Je v creedo vyuzival jen odmeny z zaloh nejprve EEE dokud byly, pak v Yello, (kdyz to bylo z tech zaloh tak to bylo nejspolehlivejsi)
mam zkusenost ze jsem si chtel nechat neco vytisknout a svázat v reprocentru JAFA a ta obsluha to vubec neumela
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 10:24

No mam tam cca 190 Kc a take potrebuji jen dostat se na 300 Kc, vybrat a zrusit.
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 10. 2018 14:12

No nakonec mi creedo poslalo mail, kde chteou nejake dalsi udaje k nakupu Flixbus , aby to mohli u flixbus reklamovat. Dám vedet jak to nakonec dopadlo.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 10. 2018 22:27

no zatim od creeda zadna odpoved
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 26. 11. 2018 21:54

no od creedo odpoved a nakonec bylo pripsano
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 1. 2019 14:25

porodarilo se nekomu zrusit ucet. A ziskat vyplaceni bonusu i kdyz nedosahlo 3OO dekuji.
mate nejake tipy jak dohradbat bonusy na 300. schazi 180 kc
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 3. 2. 2019 12:24

no tak to vypada ze se casem k tomu dohrabu cashbackem z zaloh
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 2. 2019 17:09

ve foru venovane skautske energie bylo zverejneno. Ze Yello energy s Creedo konci. Na strankach Yelllo energy je stale vernostni program creedo zverejnen ze vraci procenta z zaloh. na webu Creedo je stale yello uvedeno mezi partnery. Osobne jeste zakaznik yello nejsem takze nemuzu osobne potvrdit ani vyvratit.zdrasvim
Pokud to bude tak ze yello odpadne tak nevim kde dozenu ty odmeny co mi schazi 300
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 11. 2. 2019 18:55

Ja to dohanim nakupy pres odkaz.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 2. 2019 19:06

no to je dobry tip ale krom flixbus ci dr max nejsou pro me ostatni partneri pres baner pouzitelneů. na limit mi chybi 180. Tak to bude dost dlouho trvat :-)
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 11. 2. 2019 20:13

Jo to se neda nic delat, ja hlavne Benu a aliexpress.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 2. 2019 08:46

No zaregistroval jsem ze bude koncit Yello teda s creedo
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků