korunka.cz

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 16:09

A teď milá pojišťovačko..co se dozvím k tématu?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 12. 2. 2012 16:14

dr._lukas píše:A teď milá pojišťovačko..co se dozvím k tématu?

Očekáváš něco v tomto stylu?
stejně je to jeden velký podvod Buď to znárodní nebo časem budou vydělávat velké ***** jako dnešní penzijní fondy.. vystoupit nepůjde.. a bůhví co bude za těch x desítek let

A pokud mě stát nebude schopen za 40 let dát žádný důchod nebo almužnu, nechápu nač platíme socku.. Pouze pro asociály této společnosti a na důchody dnešním důchodcům, kteří již dávno své příspěvky na soc. pojištění z dob komunismu dávno prožrali
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymouss 12. 2. 2012 16:33

dr._lukas píše:tak například tento typ: Whirlpool ADP 7955 WH TOUCH

Korunka: 9 129,-
Kasa: 11 231,-
Alza: 9 949,-
Mall: 9 940,-
Obchodní-dům: 11 231,-

To se mi právě nezdá, že by byla korunka nejlevnější. Ceny jsou už od 8526 Kč.

http://www.srovnanicen.cz/q/Whirlpool%20ADP%207955/?order=2
anonymouss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 16:39

anonymouss: to jo..ale např. nové barvy jsou Poláci... Spíš mě překvapila ta levná cena v porovnání s jiným velkým a známým eshopem
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 12. 2. 2012 16:43

dr._lukas píše:Chci si v tomto net obchodě objednat myčku nádobí.. je tento obchod záruka kvality? Má totiž ceny myček řádově i o 1500,- levnější než jinde.. Vím, že fungují dlouho, ale byl bych rád, kdyby fungovali dlouho i nadále a náhodou nevyprodávají ještě než skončí

Kamarád tam nedávno kupoval mobil a je spokojenej. CZ distribuce, plná záruka. Byl i osobně v Praze na pobočce a pohoda. ;-)
Naposledy upravil marvy dne 12. 2. 2012 16:56, celkově upraveno 2
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 16:43

kamey: a co je na to nepravdivého? 1/ dnešní PF kromě Allianz nepokryjí svými výnosy ani inflaci..nic co se nedá dohledat.. 2/ důchodová reforma co se chystá žádnou reformou pořádně není.. znárodněno bylo např. v blízské Maďarsku :-) 3/ tím, že dostaneme malý důchod nebo žádný tím nás politici straší již dlouho a při jejich způsobu rozhazování se není ani čemu divit 4/ z toho vyplývá proč si dnes vlastně hradit do sociálního připojištění příspěvky, když MY je zpátky nedostaneme a akorát z nich živíme dnešní důchodce, cikány a asociály :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 12. 2. 2012 17:07

dr._lukas píše:kamey: a co je na to nepravdivého? 1/ dnešní PF kromě Allianz nepokryjí svými výnosy ani inflaci..nic co se nedá dohledat.. 2/ důchodová reforma co se chystá žádnou reformou pořádně není.. znárodněno bylo např. v blízské Maďarsku :-) 3/ tím, že dostaneme malý důchod nebo žádný tím nás politici straší již dlouho a při jejich způsobu rozhazování se není ani čemu divit 4/ z toho vyplývá proč si dnes vlastně hradit do sociálního připojištění příspěvky, když MY je zpátky nedostaneme a akorát z nich živíme dnešní důchodce, cikány a asociály :-D

Co to tady zase plácáš????? Psal jsi hovadiny o důchodcích a jejich prožraných důchodech. Nejdřív si o tom něco zjisti, než to plácneš.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 17:23

Já ti objasňuju jednotlivé body k tomu co jsem napsal.. A opravdu peníze, které byly odevzdané na důchod v dobách komunismu a ranném počátku českého státu, ty už prožrané dávno jsou.. důchodci, cikány a asociály..samozřejmě tomu dopomohli i politici
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 2. 2012 18:06

Nechat vas chvili bez dozoru...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Žulda 12. 2. 2012 19:55

U Korunky nakupuji často, jednou jsem i reklamoval pekárnu, 3x na ní odešla teplotní pojistka, 2 reklamace cca za týden vyřešené, po třetí závadě hned vrátili peníze. Ceny jedny z nejnižších, zboží normální, spokojenost.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 2. 2012 03:14

dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2012 06:49

Ani jsem se nedíval na parametry, ale než Whirlpool, tak určitě Siemens.

-- 13. 2. 2012 05:49 --

Ani jsem se nedíval na parametry, ale než Whirlpool, tak určitě Siemens.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 2. 2012 09:13

Patriku nejsou parametry dulezitejsi nez znacka?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 13. 2. 2012 09:48

Patriku: a ja myslel, ze ty by sis vybral poradnej jidelni kos, kterym bys mohl nadobi prenaset k tatkovi :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod librab 13. 2. 2012 10:21

Dovolím si přidat osobní zkušenost. Máme myčku Siemens cca 6 let (shodou okolností také z Korunky) a nedáme na ní dopustit. Byl to jeden z dražších modelů v té době. Cena v kamenných obchodech tenkrát cca 24 tis. Přes Korunku cca 20 tis. + doprava zdarma - jó bývávalo :-) Šlape obden bez problémů, podobně jako i pračka Siemens také za 20 tis. cca 10 let (též Korunka).
librab
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka